Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennie kell a kutyámnak, ha...

Mennie kell a kutyámnak, ha koraszülött a lányom és csak akkor hozhatom haza, ha nincs háziállatom? Ezt mondta az orvos!

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek? Szeretem a kutyámat, meg persze a baba születése miatt nem dobnám el magamtól, de sajnos a lányom koraszülött lett és ezt mondta a doki. Kutyás témába nem akartam írni, mert ott csak a hurrogás jött volna.


Szerintetek? Persze a doki szava a szent, de...



2013. júl. 29. 16:24
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Lehet inkább a Kutyásba kellett volna írni, ezzel a mentalitással, ami itt van.
2013. júl. 29. 16:55
 12/42 A kérdező kommentje:
Nálunk a kutya családtag képzeld, nem holmi szaporító kellék. Ha nem volt kutyád/állatod, inkább ne írj, mert kidobni nem fogom.
2013. júl. 29. 16:56
 13/42 anonim ***** válasza:
55%
Ezt mindenki megérti, de a legfontosabb családtag a gyerek, aki koraszülött lett. Gondolom azért Neked is ő legfontosabb, mert ha nem,akkor ott gondok vannak!
2013. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
52%
Én nem értékek kérdező! Nekem volt,van mindenféle állatom de soha egyik sem lett volna fontosabb mint a gyerekem! Pedig az én lányom csak három héttel született korábban! Most akkor vagy kizárod vagy rokonok,ha ezt nem teszed meg szerintem nem vagy túl felelősségteljes szülő! De lehet neked a kutya fontosabb és nem így gondolod!
2013. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem te mar dontottel, csak megerositest akartal, ami nem jott ossze. Menj a kutyasba, ott majd megkapod es betegitsd meg szegeny kislanyodat. Ugye tudod, h 33 hetesen meg eleg sokmindentol ovni kell, nem csak egy kutyatol. De a te gyereked, viszont az o eletet cseszed el a magad makacssaga miatt.
2013. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
33%
Milyen mentalitas van amugy itt? Gyermekvédõ? Borzalom, ugye? Nehez lehet elhinni, h par anyukanak a gyereke a legfontosabb.
2013. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
70%
Ha csinálnátok egy helyet a kutyának, ami nincs a baba közelében, ott sem lehet? Előszoba, egyből a bejáratnál pl.
2013. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
45%
Én rokonoknál helyezném el a kutyát, amíg nem kerülhet újra haza. A gyereked egészsége legyen az első!
2013. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
15%
Volt egy 10 éves spánielem. Nagyon szerettem. Az utolsó fél évében inkontinens lett, folyamatosan csöpögött belőle a pisi. De gondoztam, állandóan takarítottam, amúgy jól érezte magát. Aztán megszületett a kislányom és a kutyát higiéniai okokból el kell altatni. Vannak döntések, amiket meg kell hozni sajnos.
2013. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudj de ez vicc. Hol lenne már fontosabb számomra egy büdős kutya, vagy bármi más állat, mint a koraszülott gyermekem? Bár én soha de soha nem tartanák állatot bent a lakásba, ha meg gyerek is van akkor meg pláne. Büdős, szőrős, ősszeugrál mindent, minden tiszta nyál meg ször.

Fujjjj.. Van kutyám, kint az udvaron, ahol a helye van.

Tudodmit? Ha ilyet képes vagy megkérdezni, akkor inkább nem gyereket kellett volna vállalnod, hanem még vagy husz kutyát a lakásodba....

Bocs hogy durva vagyok, csak az eszem megáll, mikor egy szűlőnek fontosabb a kutya mint a gyereke egészsége. Most tessék, lehet lepontozni!!!, de akkor is igazam van........

2013. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!