Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennie kell a kutyámnak, ha...

Mennie kell a kutyámnak, ha koraszülött a lányom és csak akkor hozhatom haza, ha nincs háziállatom? Ezt mondta az orvos!

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek? Szeretem a kutyámat, meg persze a baba születése miatt nem dobnám el magamtól, de sajnos a lányom koraszülött lett és ezt mondta a doki. Kutyás témába nem akartam írni, mert ott csak a hurrogás jött volna.


Szerintetek? Persze a doki szava a szent, de...



2013. júl. 29. 16:24
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
67%

Kerdezo... hany cimmel regeltel csak, hogy vedd magad? :D

Am kulfoldrol es telorol irtam ... de en kerek elnezest :D Egyebkent meg nem az a kerdes, hogy helyesen ir e az x. valaszolo... ;)

2014. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
43%
Hm...kérdező! Eddig csak olvastam a kommenteket de hidd el szívesebben vagyok ősanya mint olyan mint te! Senki nem mondta, hogy bántsd a kutyádat csak , hogy védd inkább a gyermeked. De te inkább leszóltál mindenkit! Azt sem mondták, hogy ez egy tartós állapot hogy eltávolítod az állatot csak addig kell amíg megerősödik a babád. Gratula!!!! Egy kalappal a babádnak!!!! Szüksége lesz rá! Ne szülj még egy háziállatot magadnak!
2014. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!