Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennie kell a kutyámnak, ha...

Mennie kell a kutyámnak, ha koraszülött a lányom és csak akkor hozhatom haza, ha nincs háziállatom? Ezt mondta az orvos!

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek? Szeretem a kutyámat, meg persze a baba születése miatt nem dobnám el magamtól, de sajnos a lányom koraszülött lett és ezt mondta a doki. Kutyás témába nem akartam írni, mert ott csak a hurrogás jött volna.


Szerintetek? Persze a doki szava a szent, de...



2013. júl. 29. 16:24
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
58%
Hihetetlen mi megy itt... A kerdezo leírta hogy naluk a kutya csaldtag! Nalunk is az, teljesen megertem. Nem lehetne megoldani hogy egy rokon vigyazzon ra par honapig? Esteleg kerdezz meg tobb orvost is... Nem kell egy agyban aludnia a kislanynak a kutyaval... Hatha van valami koztes megoldas. Sok boldogsagot az egesz csaladnak. ( a kutyaval egyutt) ;)
2013. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
65%
Én apszólut megértem, hogy az embernek megszakad a szíve a kutyájáért. Én 3 hónapig sirattam az enyémet. Pár hónapra oda adnám anyáéknak vagy anyóséknak ahol tudom, hogy imádnák. El nem altatnám, szegénykémet. Ezt úgy kell megoldani, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon.
2013. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
50%

Jesszus, a 20 as nagyok KO. nem lennék a gyereke. :D

A kutya illatos, ha tisztán van tartva!! :) Max az a büdös, aki nem mosakszik.


Szóval kedves kérdező, minden tiszteletem, h nem kidobod a kutyád, hanem megoldást keresel!!

Én azt tenném, hogy vagy kinti lenne ideiglenesen és építenék Neki hűvös búvóhelyeket a kertben, vizes törölközőt tennék ki, vagy beengedném mondjuk az előtérig, vagy a pincébe, garázsba, ahol hidegebb van.

Ha ez nem jó, elvinném rokonokhoz pár hétig, míg a kicsi megerősödik.

De mindenesetre meg kellene kérdezni a dokit is, hogy sokszori kézfertőtlenítéssel, egy féreghajtott, oltott kutyával mi is a baj??? Mert ki tudja, orvos is lehet ilyen észkombájn, mint a 20 as!! Azokból is van kutyaellenes, szóval ne adj egy doki szavára! nehogy már egy koraszülött pici se lakjon kutyával?

sztem túlkapás!

Hajrá, tájékozódj és e add fel!

Az én lányom is imádja a miénket, egy 7 éves németjuhászunk van és már együtt is játszanak!! :)

Üdv: Egy 14 hós Tündérke anyukája! :)

2013. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem felesleges válaszolni,mert a pontozásokból le lehet vonni,hogy a kutya fontosabb....tedd fel a kutyás témakörbe is Kedves Kérdező!!!Hátha ott inkább a koraszülött gyereket javasolják,hogy kitedd az udvarra!!!Miez már???Kutya addig kint,amíg a baba megerősödik......nem fog belehalni ha a garázsba vagy akárhova kerül....pfff
2013. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
31%
mondom én :DDD tiszta zizi :DD ilyennek gyerek...........no comment..:D
2013. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
16%
De mégis milyen megoldást vársz kérdező? A gyerek maradjon a kórházba a kutya meg otthon vagy mit? Mert szerintem a többi opciót már leírták a válaszadók.
2013. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
45%

Off: 20-aska! A te kuzyád egészen biztos megrohad a kosztól, mert lelketlen vagy és nem értesz a kutyákhoz! Fogadok az a szerencsétlen állat még egy jó szót nem kapott tőled, moslékot eszik láncra verve és vizet még csak a táljában látott meg amikor esett az eső!

Csak úgy tájékoztatásul, a gyerekek is iszonyú büdösek tudnak lenni, főleg egy-egy szaftos trotyi után, de csak ezért nem fogod kirakni az udvarra házat őrízni, ugye?


Kérdező! Nálunk is családtag a kutya, tisztán van tartva, oltva van, szerencsére pont nem egy szőrt hullató fajta (uszkár gyk). Anyós, amikor terhes voltam folyamatosan arról papolt, hogy gyerek mellett nem jó ha kutya van, mert 20-askához hasonlóan baromságokkal próbálta tömni a fejem. Közöltem vele, h a kutya marad, ha tetszik, ha nem. Ha az orvos azt mondja nekem, h koraszülött baba mellett nem lehet kutya, lehet, h elgondolkodtam volna vmi megoldáson. De az orvos szava sem szent, hisz az egyik azt mondja pl terhesen meg lehet inni néha egy pohárka vörösbort, másik meg keresztre feszít már a kérdés hallatán is. Nem tudom, milyen orvos mondta ezt neked, de talán kérdezz rá másik dokinál is, pl házi gyerekdokinál, védőnőnél. Ha egybehangzó a válasz, akkor aszerint cselekedj, ha nem egybehangzó, akkor a pároddal döntsetek, h mi legyen. A lényeg, h akárhogy döntötök, tartsátok szem előtt elsősorban a baba, másodsorban a kutya érdekeit.

2013. júl. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
94%

Szia nekünk egy mopszunk van ès egy koràbban èrkezett babànk. Mivel nyàr volt kint lakott egy darabig a kis kuckojaba a kertbe.nyàr van egyenlőre simàn kibirja kint, kivève ha mini yorki....Ő viszont egyàltalàn nem zavarhatja a babàt olyan kicsi...

Ha nem akarsz a kutyitòl megvàlni ami rendben van egyébként, egy időre csukd ki...Egyébkènt ide hasonlò kèrdèst felesleges kiirni,......

Remèlem sikerül megoldanod....

2013. júl. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
37%

"Persze a doki szava szent, de..."

Mit de? Van egy koraszulott kislanyod akit csak akkor vihetsz haza ha nincs allat a lakasba...!!! Szamodra hol a kerdes???? Mi az, hogy de???

Ur Isten az eszem megall....-.-"

"Ti mit tennetek?" Ahelyett, hogy ide irkalnek ilyen barom kerdeseket keresnek egy helyet a kutyanak rokonnal, baratnal v barhol, ha kell elajandekoznam... barmit de nagyon gyorsan, hogy minel elobb hazavihessem a gyermekem!!! Elsem hiszem, hogy ez egyaltalan kerdes lehet egy ANYA szamara...! Szegyeld magad...

2013. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
48%

Kész vicc az egész, már bocs!

De hogy lehet annyira fontos neked a kutyád, mint a koraszülött lányod?

Nekem a lányom időre született, csak kis súllyal, még is úgy kellet vele bánni, mint egy koraszülött picivel!

Mindentől óvni kellet, még a levegőre is csak bizonyos korlátok között vihettük ki!

Egyébként azért nem maradhat a kutya(vagy bármilyen házi állat), mert nagy a fertőzés veszélye, a picire, és nem elég csak elzárni a kicsitől, mert elég az is, hogy te megsimogatod,( és elfelejtesz kezet sikálni) vagy öledbe mászik (és utána abba a ruhába fogod magadhoz a kicsit), és már egy kora babának az is elég a nagy fertőzésre.

Szerintem helyezd el egy rokonnál, vagy közeli jó baráthoz.

LEGYEN FONTOSABB A LÁNYOD, MINT A KUTYÁD!!!!!

2013. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!