Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennie kell a kutyámnak, ha...

Mennie kell a kutyámnak, ha koraszülött a lányom és csak akkor hozhatom haza, ha nincs háziállatom? Ezt mondta az orvos!

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek? Szeretem a kutyámat, meg persze a baba születése miatt nem dobnám el magamtól, de sajnos a lányom koraszülött lett és ezt mondta a doki. Kutyás témába nem akartam írni, mert ott csak a hurrogás jött volna.


Szerintetek? Persze a doki szava a szent, de...



2013. júl. 29. 16:24
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
32%

Nekünk is családtag a kutya, de ilyen helyzetben nem is gondolkodnák. Egyértelmű, hogy a kutya nem maradna a lakásban.

Sőt, ha kinti-benti kutya akkor nem igazán értem miért probléma ha mostantól csak kinti kutya lenne. Legalább amig megerősödik a babád (LEGALÁBB). Gondolom akkor kertes házban élsz, hidd el a kutya nem fog belehalni abba, ha kint kellesz élnie az udvaron. Sőt. Sokan elfelejtik, hogy a kutya egy állat, nem egy ember. Bár sokan emberként kezelik igy szegény kutyusokból már kivesznek az állati ösztönök.

2013. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem kérdezz meg más orvost is, illetve próbáljatok erre a pár hónapra, amíg a pici megerősödik a kinti megoldásban gondolkozni, valahogy biztos megoldható. Egyébként nekem is van kutyám, aki családtag, de németjuhászként mindig is kinti kutya volt, a baba után pedig még fokozottabban figyeltem a vele kapcsolatos dolgokra (kézmosás előtte is alap volt, de inkább arra figyeltem, hogy pl szőr ne menjen a ruhámra róla, ilyesmi). Meg egyébként is beszereztem kézfertőtlenítő gélt, amit használtam pár hetes koráig, és nem csak kutya, macska után. Orvosok között is sokféle van, egy másik lehet mást mond (egyébként meg honnan tudja ellenőrizni?)
2013. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy doki megmondta, hogy nem jó, akkor nem értem mi a kérdés!

Vagy addig menjen,amíg nem talál kutyabarát orvost, aki rábólint!

Leukémiás gyerekeknek sterilszobát kell csinálni, a szülők a gatyájukat ráfizetik, mert kell és kész. Itt meg tényleg azon megy az agyalás,hogy egy koraszülött baba vagy a kutya érdekeit nézzük??

2013. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
23%
talán ezért tette fel a kérdést a kérdező, mert ha nem tudnák egyesek, a kutya is ugyanolyan ÉLŐLÉNY mint az ember,és a kérdezőnek van lelke, nem úgy mint egyeseknek...aki szerint meg a kutya koszos, büdös,mindent tönkre tesz, meg fujj, meg stb...azt ajánlanám hogy inkább add egy szerető családba szegényt, ahol nem undorodnak majd tőle a saját gazdái...-.-" mert egy gyerek nem fujj?? amikor mindent összeken, amikor becsinál meg összeokád mindent?? mind a ketten fontosak, én a kérdező helyében a kutyát ideiglenes időre rokonokhoz adnám, vagy elkerítenék egy részt a kutyusnak. és egyébként meg ha csak benti a kutya, egyáltalán nem koszos, pláne nem büdös.
2013. aug. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
no mi lett? otthon van már a baba? hogy vagytok?
2013. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
54%

Sziasztok!

A kérdező vagyok, csak egy másik címről. Végül nem ment a kutya, hazahoztuk a babát és no lám, semmi baja. Persze, nem aludt egy ágyban vele. Beszéltem más dokival meg a védőnővel és azt mondták, ha megfelelően ápolt a kutya, akkor semmi gond. Csak azért írom le, mert hátha olvassa a kérdést hasonló problémával. A sok durrogó ősanya meg elmehet a fenébe, akik a gyereküket búra alatt nevelik, mrt ugye ha gyerek születik akkor mindent ki kell dobni meg mindenki értünk van.... az ne vegye magára, akire nem vonatkozik!!!

2013. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
47%
Adj Halat Istennek, hogy semmi baja a babadnak. Es szegyeld magad, hogy kockaztattad az egeszsegi allapotat. Ha nem koraszulott babarol lett volna szo akk vszinuleg nem ilyen valaszokat kaptal volna. Uh elmehetsz TE a fenebe az osanyas szovegeddel... nehogy mar az az ember legyen a rossz akinek fontosabb a gyereke mint a kutyaja...
2013. dec. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
41%
Most aztán nagyobb ember lettél, kedves 81%os, hogy lepontozhattál? Haha, örülök, hogy csak így tudsz busszút állni rajtam. A véleményem nem változik, azt pedig egy szóval nem írtam h a kutya fontosabb lenne mint a babám. Ezt is csak ti ősanyák fújjátok fel ennyire, akik kutyát is csak képen láttatok, mert az csak szőrös, ugat meg koszos. Sajnállak, mert a gyerekednél pont ezzel éred el, hogy elég lesz majd ránézni és influenzás lesz...tessék, pontozz le megint, nem érdekel (:
2013. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
33%

1. Amikor a valaszod olvastam mar 0%-ban volt hasznos.

2. Az 52% is sokat elmond rolad.

3. Nincs burokba nevelve a gyerekem es kutyusa is lesz ha keri, de ha koraszulott lett volna es 1 hajszalnyi esely is lett volna ra, hogy baja szarmazhat abbol, hogy egyhaztartasban el egy kutyaval biztosan nem gondolkoznek es szamomra egyertelmu lenne, hogy mennie kell a kutyanak.... ezzel, nem azt mondtuk, hogy old meg a kutuad hae azt hogy amig megerosodik a gyermeked add oda vmeik rokonnak... de nem is ertem mit magyarazkodok egy ilyen tyukeszu nonek akinek ennyire szamitott a koraszulott babaja ... tudod mit en meg a kutyat is elvennem toled! Felelotlen buta liba.

2013. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
20%
Először helyesen írni tanulnál meg, utána libázzál meg butázzál le másokat... szép dolog, ha a bolha köhög :D
2014. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!