Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejszelet vagy túró rudi?...

Tejszelet vagy túró rudi? Vagy egyáltalán nem lehet nekik ilyesmit adni? Nem akarom elhinni hogy egy agyuka sem ad ilyent a gyereknek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 08:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
40%

Mit össze tudtok itt hisztizni egy egyszerű kérdés miatt! Házisárkányok! :P

Tejszeletet nem adtam a méz miatt egyéves kora előtt, túró rudiból pedig csak egy-egy falat kóstolót, a túrójából. Inkább magam kreáltam neki túrós finomságokat. :)

2013. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
75%
Babàròl volt szò nem kisgyerekről. egy èves koràig baba ès addig nem valò neki ilyesmi. Èn egyèbkènt nem adok neki ilyesmit mert mi sem eszünk.viszont èn készìtek tejszeletet is meg turò rudit is.Fél ora alatt megvan ès tudom mi van benne.
2013. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
37%

Hogy' merted neki magad kreálni? Nem hiszi el neked senki :D

Mindjárt jól le is pontoz vki :-)

2013. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
62%
Hát, én még 14 hónaposan is lebabáztam a fiam :) de akkor már kapott ilyeneket. 1 éves kora előtt nem igazán adtam neki, még bolti joghurtot, meg bolti gyümilevet sem.
2013. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy ilyent mertem kérdezni látom voltak felháborodások is. Elnézést kérek de nem írtam hogy 21 hónapos a kiislányom és még én őt babának nevezem:

)Egyébként én sem tömöm ezekkel a babát de napi egy rudi vagy krémtúró vagy stb nem hiszem h olyan nagy bűn lenne!

2013. szept. 11. 10:07
 26/67 anonim ***** válasza:
61%
Az én fiam is kap naponta valamit - 2 éves. Én nem fogom tiltani ezektől a dolgoktól, nehogy tényleg majd iskolás korában szabaduljon rá a sulibüfére mértéktelen mennyiségben.
2013. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
62%
10 hónapos a kisfiam, a túrórudit imádja:-) Nem kap minden nap, nem is egy egészet, de szerintem semmi gond nincs ezzel. Ha belegondolok, hogy mennyi mesterséges dolog áll az üzletek polcain és azokat is megveszi valaki, hát nem vagyok biztos abban, hogy ez olyan nagy baj. Egyébként tápszeres a babám (mielőtt ujjal mutogatnátok ennek eü oka van), a tápszere egy kifejezetten édes ízű, emiatt nagyon nehezen fogadja el a nem édes ízeket, leginkább örülök, ha valamit bele tudok tömni. Főzök neki minden nap, készítek gyümölcsös desszertet neki, de 10 hónaposan már egyébként is fogyaszthat előkezelt tejterméket. Amúgy meg jön itt a nagy szöveg, hogy így az egészség, meg úgy, ehhez képest a McDonalds is tele van kisgyerekes családokkal. Elhiszem, h van, aki tényleg nem ad ilyesmit a gyerekének, de ha valaki mégis, és be is meri vallani azt még nem kell rögtön megbélyegezni. Elvégre nem ezen neveli senki a gyerekét!
2013. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
57%
3,5 éves a nagyobb, túró rudit vettünk neki párszor, nem ette, azóta nem veszek, nem hiányzik. (Én se szeretem.) Dörmit nem vettem, tesóm megkóstolta, szerinte vacak, így kimaradt. Tejszeletet néha szoktunk venni, főleg, mióta egy műtét miatt híznia kellene. Szereti nagyon. A kicsi 15 hónapos, egyiket se kapott még. Ő inkább házi kekszen, házi babapiskótát nassol, meg uzsonnára a natúr Activia+gyümölcs a menő nála.
2013. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó vagyok: szerintem nem ördögtől való, de azért napi szinten nem adok. De inkább ezek mint a csoki (szokott lenni itthon) vagy a chips.
2013. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
64%
Hát egy éves kora előtt semmi tejes dolgot nem kapott.Utána túró rudit igen,tejszelet nem,édességnek kekszet gyümölccsel,joghurtot,krémtúrót,kakaót kapott még.Tápszeres volt,igen nálunk is az volt h édes ízű tápszere volt és nehezen fogadta a nem édes ízt.Biztosan kap minden kisgyerek egy éves kora után.És habár nem ovis gyerekről térdeztél,de az oviban nem fogja megkérdezni senki hogy babavizet,babatejet adjon e és kaphat e a tortából a gyereked,hanem csapvíz van,rendes tej van és igen vannak szülinaposok akiknek tortájából minden gyerek eszik csak a lisztérzékeny nem.Ezekhez a dolgokhoz nem 3 évesen kell hozzászoknia a szervezetének.Nem azt mondom,hogy lépten nyomon ezekkel kell tömni meg Mc Donald-os kajával,de alkalmanként mért ne férne bele.Mostanra az én lányom teljesen egészséges,szereti és kap is naponta gyümölcsöt,főétkezésekkor egyedül a reggelivel vagyunk bajban mert a felvágottakat nem kedveli és kap tejterméket és édességet is majdnem minden nap.Az arany középút a leghelyesebb é mindenkinek a saját ösztönére hallgatni,nem másokra,én ezt vallom.4,5 éves kislány és 34 hetes pocaklakó anyukája
2013. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!