Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejszelet vagy túró rudi?...

Tejszelet vagy túró rudi? Vagy egyáltalán nem lehet nekik ilyesmit adni? Nem akarom elhinni hogy egy agyuka sem ad ilyent a gyereknek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 08:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
83%
Kedves 75%-os, lehet, hogy inkább neked kellene megtanulni értelmezni a saját mondataidat. Mi tökéletesen értettük mit írtál, úgy tűnik, Te nem. Lehet, hogy előbb gondolkozni kellett volna, nem ostobaságokat irkálni. Na, legyen szép csokimentes napod, ez már méltatlan vita.
2013. szept. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
71%

"a sok adalékolt nyami, (elég naponta 1x adni) figyelemzavart is okoz a kicsiknél. Ezért ha van itt olyan anyuka, akinek a gyermeke rosszacska, nem árt, ha erre is gondol, nem biztos, hogy a gyermek örökölte.

Elég csak látnom a szomszéd tüneményes 3 éves kisfiát, aki sajnos nem bír szót fogadni. Csokiban viszont soha nem szenvedett hiányt."


Ezt Te írtad bakker. Ezen már nem volt mit kiforgatni.... :D

2013. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
71%
Jah és szerintem rosszaságot örökölni sem lehet, meg szerintem a "sok nyamira" sem kellene fogni a neveléshiányt!
2013. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező!

Egészségtelen mindkettő.Tele van cukorral és adalékanyagokkal.Vegyél inkább túrót, pici mézet, gyümölcsöt és keverd össze.Pár napig hűtőben is eláll és finom is.Vegyél natúr joghurtot reszelt almát vagy amit gondolsz rakjál bele egészségesebb mint ezek.

2013. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 71 és 74 %-os!

Nem akartam ide kilyukadni, csak célozgatni szerettem volna a rosszacska szóval a később iskolában figyelemzavaros (esetleg hiperaktív) tüneteket mutató gyermekekre.

A kezelő orvos ( nem jut el idáig sok gyermek) első kérdései között szerepel a gyermek étkezési szokása, amit igenis a kedves szülő alakít nála ki. Vajon miért fogja kérdezni? Kitaláljátok, vagy leírjam szájbarágósan ezt is?

Aztán miattam mindenki azt ad a szeretett gyermekének, amit akar! Azt tudom, az én lelkiismeretem tiszta, még ha itt le is pontozgattok. Hát akkor hajrá!

2013. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég!!!! A túróruditól kilyukadtunk a hiperaktivitásra.....

Egyébként az unokanővérem kisfia hiperaktív és egyáltalán nem evett édességeket, semmiféle műkajákat. Ja és a doki sem kérdezte meg tőle az étkezési szokásait mikor elvitték a kicsit!! Ez mekkora baromság már...

2013. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:

Hát olvastam itt most 1-2 kiakasztó választ. :D Tényleg itt sokan a végleteken tudnak gondolni. Ha vki kap édességet náluk az azt jelenti h non-stop azt eszik a gyerek. :D Semmi mást.

Bele se megyek ezekbe a dolgokba inkább mert bot nélkül hiába beszél az ember akivel nem lehet.

Inkább csak röhögök tovább a hülyeségeken. :D :D

2013. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!