Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejszelet vagy túró rudi?...

Tejszelet vagy túró rudi? Vagy egyáltalán nem lehet nekik ilyesmit adni? Nem akarom elhinni hogy egy agyuka sem ad ilyent a gyereknek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 08:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
22%

Kedves 73%-os!

Egyszer olvass már utánna a dolgoknak mielőtt itt osztod az észt olyanról amiről halvány lila gőzöd sincs.

2013. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
77%
Miről is osztottam én az észt? Ezt most nem értem. Legjobb tudomásom szerint én nem hivatkoztam cikkekre, kutatásokra, ismerősökre, rokonokra, a saját agyszüleményeimre és a jó ég tudja mikre. Én csak leírtam, hogy én adok a gyereknek túrórudit, valamint feltettem egy kérdést, amire igazán értékelhető választ természetesen nem kaptam. Vegyél egy kicsit vissza Utolsó.
2013. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván a túró rudi miatt rosszak a gyerekek :D Nem is a nevelés.... :D
2013. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
12%

Nyugodtan forgasd ki a szavaimat...attól, hogy a homokba dugod a fejed, a tények még tények maradnak.

Na viszlát, nyugtatgassátok csak egymást, milyen jó is a túró rudi és társai :D

2013. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 sumergo ***** válasza:
100%

Attól, hogy a gyerkőc kap édességet, csokit, túrórudit, egyebet, még nem biztos, hogy azon él. A lányom 1 éves kora után kóstolt ilyeneket. De a mai napig inkább egy barackot, vagy szedret, vagy szőlőt eszik, hiába kínálom neki a túrórudit(mindig van itthon, mert a párom imádja). Szóval nem hiszem, hogy a későbbi édességfűggőség csak a szoktatáson múlna, mert ha így lenne a lányom tuti zabálná az édességet, de nem így van.

A kedves nem sózóknak meg üzenem, nézzenek utána a legújabb kutatásoknak a sóval kapcsolatosan!! Érdekes, mert hasonlóan alakul, mint a tojás körüli mizéria úgy 10-15 évvel ezelőtt.

2013. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
74%
Tehát a pozitívum ebben a vitában: Megvan a rosszaság ellenszere. Nem kell nevelni a gyereket, elég, ha nem adunk nekik csokit. Hurrá
2013. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára aki ennyire túró rudi és társai ellenes,az saját maga sem szereti...Én meg úgy vagyok vele,mint azt korábban válaszoltam az arany középutat kell megtalálni ebben i mint minden másban.Ja és csokira kár fogni a nem nevelést,vagy a nem jól nevelést.
2013. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
38%
54-es nem kellett kiforgatni a szavaidat, mert pontosan ugyan ezt írtad le! :)
2013. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
64%
Ki tudja? Lehet ha rudit nem adnánk, dackorszak sem lenne :D Lehet Hitler is csak azért lett olyan, mert az anyjáéktól kiskorában túl sok túró rudit kapott :D.
2013. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
47%

Jézus, itt egy-két anya nem 100-as, az tuti.

Jó, hogy Hitler után az ősembert nem akarjátok már iderángatni túró rudival :-)

Ki írt olyat, hogy adjál neki csokit és nem kell nevelni?

Mielőtt ilyen marhaságot írsz, legalább olvasni és értelmezni tanulj meg. Ja, lehet sok volt a rudi mára :-)

2013. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!