Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kezdjek azzal, ha a...

Mit kezdjek azzal, ha a babasírás miatt felforr az agyvizem?

Figyelt kérdés
Világéletemben nem bírtam elviselni a babasírást. Az oákolással semmi bajom, de amikor begerjednek, és éles, rekedtes, remegős hangon ordítanak, mint akit nyúznak (mondjuk fürdetéskor), akkor ahelyett, hogy elöntenének az "anyai érzések", az agyamat önti el a vér, és teljesen felmegy a pumpám, szét tudnék ütni valamit (nem a babát). Le akarom küzdeni ezt az érzést, mert a begerjedős bőgést egy ideig úgyse tudom kiküszöbölni.
2013. nov. 21. 08:24
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki még visszatévedne ide: jelentem, a zenehallgatós módszer bevált, valamint kedves gyermekem pár napja rájött, hogy nem is annyira gáz fürödni, és egy-két nyikorgástól eltekintve aránylag csendben tűr. :D Ja, és már kívülről fújom neki a Nox-számokat. :D
2013. dec. 28. 08:54
 32/32 anonim ***** válasza:

Hurrá :))


+1 tipp a nyugodt alvásért:

Egy ideje én meg füldugóval alszom, így nyugodtak az éjjeleim.

Ha csak szimplán felébred a kisasszony és matat az ágyban, ezzel nem ébredek fel a zajokra, a sírást meg ezen át is meghallom.

2013. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!