Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megengeditek/megengednétek...

Ti megengeditek/megengednétek a gyermeketeknek, hogy a boltban fizetés előtt "falatozzon"?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen látom, hogy az anyuka simán odaadja kasszához érés előtt a babájának/gyermekének a péksütit, a csokit vagy bármit.

Mikor pedig odaérnek a kasszához, mutatják a fél kiflit.


Most ez a helyes? Én vagyok maradi?


Én úgy vélem, ha én, felnőttként ki tudom várni, hogy kifizessem, akkor a gyermekemet is következetesen kell nevelnem, mert utána meg majd nehéz lesz leszoktatni...


2014. febr. 7. 07:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
35%
Igazabol az ilyen embert csak sajnalni lehet, mint te, kedves 53-as, 57-es. Lehet emberibb valaki sima gimnaziumi vegzettseggel is, dea te viselkedesed nem az. Az 53-as valaszodon nevettem, az 57-es utan csak nezni tudok. Igazabol mindent elarul rolad a stilusod, marmint, ha "jolneveltsegedrol".
2014. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
Neked is a felfogásodról. Az 57es én vagyok, fogalmam nincs ki az 53-as. Még a százalék sem stimmel.
2014. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem igazán értem, miért nevettél az 53-ason. Komolyan kérdezem. Szerintem nem vicces. Totál igaza van. Melyik részével nem értesz egyet?
2014. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
100%

Még egy megjegyzést engedj meg: jólneveltség?


Te zabálsz a boltban, nem is kiflivéget, hanem joghurtot (!) és szádra veszed ezt a szót?


Ez nonszensz. Inkább fognád be, de komolyan...:D

2014. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:

Lehet elneztem.

Milyen joghurtot? Mi van? En nem eszem semmit a boltban, foleg nem joghurtot.

2014. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igaza van az 53-asnak. Most komolyan majd ti lesztek megsértődve ha esetleg félreértés miatt leellenőri egy biztonsági őr. Számomra az a fura, hogy vannak olyan emberek akik megteszik, hogy fizetés előtt esznek isznak a boltba. Felnőtt embernek ki kell bírnia, hogy ne egyen bent a boltba meg igyon, gyereknek meg meg kell tanítani ezt.
2014. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
100%

Oké,azért szerintem baromi nagy különbség van a között ha egy felnőtt elfogyaszt egy joghurtot,vagy egy karavánsajtot a boltban,vagy ha egy 1,5-2 éves kap egy kiflicsücsköt....

Egyetértek azokkal,akik szerint ez sem helyes,de azért nem akkora tragédia.

Viszont nekem eszembe nem jutna joghurtot enni vásárlás közben...

2014. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
30%
nekem meg az a fura, hogy ezen ennyit bírtok csámcsogni :) kit érdekel, hogy ki eszik a boltban, mondjátok már meg, hogy miért fáj ez nektek, jólnevelteknek?
2014. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted, hogy nem fáj? Beszélgetünk valamiről. Az sem baj, hogy nem értünk egyet. Ezért van ez a fórum. Valaki kérdez és mi válaszolunk és megy tovább a beszélgetés. Ennyi. :)
2014. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
29%
hát nem tudom feléd hogy néz ki a beszélgetés. Bár az is lehet, hogy ott is lehet, hogy mindenki bunkózza a másikat :)
2014. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!