Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megengeditek/megengednétek...

Ti megengeditek/megengednétek a gyermeketeknek, hogy a boltban fizetés előtt "falatozzon"?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen látom, hogy az anyuka simán odaadja kasszához érés előtt a babájának/gyermekének a péksütit, a csokit vagy bármit.

Mikor pedig odaérnek a kasszához, mutatják a fél kiflit.


Most ez a helyes? Én vagyok maradi?


Én úgy vélem, ha én, felnőttként ki tudom várni, hogy kifizessem, akkor a gyermekemet is következetesen kell nevelnem, mert utána meg majd nehéz lesz leszoktatni...


2014. febr. 7. 07:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
80%
Egyre viccesebb ez a topik. :))))
2014. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 A kérdező kommentje:

B.sszus, de jó, hogy kiírtam ezt a kérdést :D

Nekem nem ez volt a célom, csupán véleménykutatás lett volna, hogy engeditek-e vagy sem.

2014. febr. 7. 17:47
 73/83 anonim ***** válasza:
47%

Na ide lojjetek szerencsetlenek!

A habzo szajju, semmit tevo szerencsetlen gep elott kuporgo nyomorultak, nem unjak hogy 1-1 kerdesnel ugy viselkednek, mint a pitbullok?

Ugy rohantok egymasnak, mintha gyerekgyilkosok lennenek az emberek! :D

Nevetseges mindegyik szerencsetlen aki azt tudja kritizalni mit csinal a masik...

Ha ram bambulnatok mert adok a gyerekemnek egy rudit, higyjetek el, titeket is megkinalnalak!

Eloiteletesek es gusztustalanok vagytok... Kikeritek magatoknak? Mi jogon? Mit mondasz a gyerekednek ha megkerdezi a masik miert ehet a boltban? Mert egy bunko! Szuper anyak vagytok szuper nevelesi elvekkel! De erre van egy szep magyar szo! Nyazsgem! :)

2014. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
44%

Nyugi!


Miért mondanánk, hogy bunkó?

A szar az szar, mégsem azt mondom rá, hanem, hogy kaka, vagy kaki.


Szépen is el lehet magyarázni a gyereknek. :)

2014. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
33%
Sokan válaszoltak már, nem olvastam végig. Én nem adok a fiamnak a boltban ételt. Vannak, akik tudnak viselkedni, vannak akik nem. Ezt elmondom neki akkor is, ha boltban eszik valaki és akkor is, ha farmerben megy valaki színházba és rágózik az első sorban. Vannak alapvető társadalmi elvárások, amiknek van, aki megfelel és van, aki nem. A fiamat úgy nevelem, hogy tudjon viselkedni, de mindig voltak és mindig lesznek olyanok, akiknek ez nem fontos. Nekem az.
2014. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
46%

Mert idomulni akarsz a tarsadalomhoz (szinhaz,rago stb).. Engem szemely szerint jobban zavar ha valaki pallott szajszaggal beszelne hozzam... Nem durrogtatja a lufit addig mi a bajod? :) Miert gond, ha masok masmilyenek? :)

A gyereket is arra neveled, hogy annyira egyedi legyen mint te? :D veletlen se legyen mas mint ami a tarsadalmi elvaras?

Ha en mashogy latok mas dolgokat azt a gyereknek ugyis el lehet mondani, hogy mert ok mashogy velekednek a boltban evos dologrol... Ha en meghallanam a jolneveltsegi monologot magyarazo anyukat valoszinu odalepnek az anyukahoz es elmondanam, hogy anya se jol nevelt, mert nem tanulta meg hogy masokrol vrlemenyt formalni neveletlenseg es any egy bunko

2014. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó nagyon igazad van!!!

Nehogymár jólneveltség kérdése legyen,ha valaki enni ad a boltban a gyerekének(mert ugye ez az alap kérdés,nem a 2 diplomás joghurt evő:))

Azért vannak ennél fontosabb dolgok is,pl a mások tisztelete még ha máshogy gondolkoznak akkor is!És ez nem egy eget rengető,kardinális kérdés,amiről külön órákat kell adni a gyereknek szerintem...

2014. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
51%
Én felnőtt ember létemre, bevallom szoktam enni a Lidliben, majdnem mindennap. Egy fél kiflit megeszem, mert többször leesik a cukrom. Nem törődöm azzal, hogy, hogy néznek rám, mert csillagokat látok a rosszul léttől, elönt a forróság és meggyengülnek a lábaim. Vihetnék magammal valamit, de annyit lótok-futok. Ha én felnőtt létemre eszem, egy kis kiflit, egy 5 év alatti is szerintem megteheti. 37/N
2014. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
38%

Tök vicces lett ez a topic, így én is dobok hozzá valamit:

Egy korábbi válaszoló ezt írta: "Fizetés előtt TILOS megenni, meginni, amit utána megveszel"


Akinek ez a véleménye, az az étteremben is előre fizet? És most ne a mekire vagy a sarki kínaira gondoljatok! :)

2014. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
46%
Néhány napja valaki feltette, hogy rászólt a biztonsági őr, amiért nem a bolti bevásárlókosarat használja, hanem saját szatyrot, mert babakocsi mellett abba sokkal könnyebb pakolni. Őt nagyon letolták, hogy hogy képzeli, hogy attól mert gyereke van, rá nem vonatkozik a bolt szabályzata, és igenis ha a boltban az a szabály, akkor bevásárlókosarat kell használni. Én nem nagyon látok különbséget a két kérdés között.
2014. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!