Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám óránként söt 10...

Kisbabám óránként söt 10 percenként fent van éjjel mit tegyek van még valakinek hasonló problémája mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Próbáltam homeós szereket ,vacsira tejpépet(nem kell neki)nurofent,foginygélt,espumisant,mindent!!napközben tök jól elvan ,anyatejes 6 hós.napközben kap már egy kis gyümölcsöt-is.Szerintetek hova forduljak segitségért már nem birom zakatol a fejem egy-két órát alszok csak éjjel!!
2014. szept. 15. 07:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
A mozgásfejlődés is okozhatja, hogy többször felkel. Hiszen, már próbálnak sokmindent csinálni, az én 7 hónapos fiam is éjjel közlekedik a kiságyban is, ha a rácshoz ér, akkor felébred, felsír, de általában visszaalszik magától. Esetleg tápszer helyett próbálj neki teát adni, ha felkel.
2014. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
ja és napközben sem hagy aludni ugyanis 3Xfél órát alszik csak!annyi idö alatt meg ugye pont elalszik és már kelhetek is!egyébként egész nap ásitozik de még akkor is ha éppen felkelt.gondoltam már arra is hogy aza baja hogy nem tud kakilni csak hetente egyszer de akkor óriás mennyiség hátig kakis.de állitólag ez is normális.meg ugye én éjjel nem büfiztetem mert van mikor fél óra mire kijön de hason alszik és 4 hós koráig ez sem volt gond!
2014. szept. 15. 10:33
 23/37 A kérdező kommentje:
miért jobb ha szopi helyett teát kap éjjel?attól nem kel fel olyan gyakran?
2014. szept. 15. 10:35
 24/37 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok. Keveset alszom, nagyon. Mert ha ébred szopizni, utána van, hogy fél óránként még felkel, felsír, és akkor az ágyában nyugtatom, simogatom.

Szóval 3 órácskát alszom egy rossz éjjel, azt is megszakításokkal. Neki a pocija is fáj, tuti, mert tekereg és pukizni akar.

Nappal sem igazán alszik, szóval zombi vagyok. Anyu ha tud jön, férjem is elviszi sétálni, de azért nem igen, mondhatni egy héten egyszer tudok aludni egy órát napközben. :(

2014. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Kedves 15-ös!Akkor ugyannabban a helyzetben vagyunk!Kitartás csak vége lesz egyszer....
2014. szept. 15. 10:44
 26/37 anonim ***** válasza:
0%

De azt nem tudom megérteni, hogy a babát miért nem etetik azok, akik látják, hogy nyugtalan, éhes, nem elég neki a szoptatás.


Kérdező, írtad, hogy nem eszi meg a tápszert. Próbálj neki adni tejpépet alma-banán pürével, üvegessel keverve pl.

6 hónapos babának már azért egyébként is el kellene kezdenie enni, mert képes rá, hogy megeméssze az ételt is és az anyatejben már nem elég a tápanyag kizárólagos etetésre. Írkálhatnak erre akármit, egy 6 hónapos tud fogni, kinlzi a szádból az ételt, rágcsál, készül az evésre.

Szerintem a babának ez a baja és ezt nem lehet homeos szerekkel megoldani.


Én azt csináltam, hogy etettem a babám, addig kerestem a tápszert, ameddig láttam, hogy fáj tőle a hasa, nem a megfelelővel pótolok. Nem volt elég a tejem és nem volt elég tápláló neki, mert lassan nőtt, de nőtt, éhes volt, nyűgös volt és én is zaklatott. 3 hónapos korától végigalussza az éjszakát és ehhez napi egy tápszeres kiegészítés kellett, semmi más.


Ne haragudj, ha ezzel nem pont a kérdésedre válaszoltam, nem olvastam végig az összes választ, nem tudom miket próbáltál eddig.

2014. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Én azért elgondolkodnék ezen a heti egy kakiláson. Ebben a korban ez már szerintem nem normális, ha anyatejes ha nem. Gondold el, hogy feszülhet a pocakja annyi kakitól, persze, hogy nem alszik. Valamint elkezdeném a hozzátáplálást,mert az a kakin is segítene.
2014. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 hónapos a kisfiam, extrán hasfájós. Csak a kendőben alszik és csak séta közben. Ha lefekszem úgy kendőstül, akkor ébredezik, nyöszörög, tekereg. Etetés közben néha azt veszem észre, hogy elaludtam és a fejét már nem tartom a cicihez ( ezért mindig ki van párnázva a kezem alatt, nehogy elejtsem a gyereket ). Azt hittem, ha túl leszünk ezen a 3-4 hónapon, akkor nem lesz már ilyen, most nagyon elszomorodtam. Nagyon álmos vagyok :((((
2014. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
26-os teljesen egyetértek veled.
2014. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
A kakin amúgy tényleg segít majd a szilárd kaja, de azén 8 hósomat tömhetem én akármivel este, ugyanolyan rosszul alszik,vannak ilyen rosszul alvó babák :-S én is zombi vagyok...már 8 hónapja. Várom a változást.
2014. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!