Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám óránként söt 10...

Kisbabám óránként söt 10 percenként fent van éjjel mit tegyek van még valakinek hasonló problémája mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Próbáltam homeós szereket ,vacsira tejpépet(nem kell neki)nurofent,foginygélt,espumisant,mindent!!napközben tök jól elvan ,anyatejes 6 hós.napközben kap már egy kis gyümölcsöt-is.Szerintetek hova forduljak segitségért már nem birom zakatol a fejem egy-két órát alszok csak éjjel!!
2014. szept. 15. 07:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Kisfiammal ugyan ez volt a helyzet, ugyan így megpróbáltam mindent. 2 éves korában, amikor kijött minden foga, aminek ki kellett jönnie, abbamaradt, de addig pokoli volt. A végén a nem alvástól, meg az állandó ébredéstől (szerintem az még rosszabb, mint amikor legalább 3 órát tud egyben aludni az ember)jófajta paranoiám lett. Most 4 éves, és még mindig van nyoma a lelkemben ennek a 2 évnek. Csak kitartást tudok kívánni. Nálunk a foga, a frontok, a hasa, a mozgásfejlődés, minden zavart okozott. Nappal álom csecsemő volt. Minden létező szert és praktikát kipróbáltam.
2014. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
a hozzátáplálással próbálkozok de egy picit nyammog rajta aztán sir hogy hagyjam békén nem kell elrántja magát ugyanigy ha tápot próbálok
2014. szept. 15. 18:22
 33/37 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen volt a lányom és sajnos a mai napig ilyen.

20 hónapos,éjjel 5-6x kel cicizni.Mióta megszületett nem aludtam 2 óránál többet.Bíztam benne én is,hogy majd csak elmúlik és lesz egy jó alvó gyerekem,nem így lett.

Van,hogy 10 percenként ébred,és csak cicit követel. :((((

2014. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Én nem szoptattam éjjel a babámat. Lefejtem estére, kapta üvegből a 120ml-t és alvás.

Amikor éjjel felébredt, akkor a hűtőből kapott melegítve napközben lefejt tejet és ment vissza aludni. Én meg lefejtem az éjszakai tejet is.


Reggeltől délutánig szoptattam, maradékokat fejtem, később tápszerrel pótoltam, de éjjel soha nem szoptattam és nem kapcsoltam villanyt sem. Nekem nagyon hamar leszokott az éjszakázásról, szerintem 2 hónapos korában már volt, hogy végigaludta, de 3-4. hónaptól biztosan alszik 9-10 órát egyhuzamban. Lehet csak szerencse, de szerintem benne van az is, hogy megtanulta, hogy éjszaka az éjszaka és nappal megkap mindent. Már mindent eszik szépen és alszik ugyan úgy éjjel is.

2014. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Kedves 31-es válaszoló!és ezek után mertél vállalni még egy babát?csak azért kérdem mert sokan mondják hogy soha többet még egy gyerek aztán állitólag ezeket a dolgokat amiket irtál az ember elfelejti....én tuti nem fogom elfelejteni pedig még csak 6 hónapja nem alszok...........
2014. szept. 15. 21:35
 36/37 anonim ***** válasza:
31-es vagyok. Még nincs 2. baba. Tényleg nem lehet elfelejteni, de tompulnak a dolgok, és végül is vége lett annak az időszaknak is egyszer :). Ennek ellenére is szeretnénk még egy babát, mert a szeretet mindent felül ír. De tényleg kell 3 év, mire kiheverem (jövőre szeretnénk) annyira, hogy újra belevágjunk.
2014. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Még mindig 31-es vagyok. Akinek nem ilyen a babája, el sem tudja képzelni, hogy van olyan, hogy hiába nem szoptatod éjszaka, nem adsz neki enni, nem kapcsolsz villanyt, akkor is ez a műsor megy. Nem szabad úgy tenni szerintem, mintha nálunk lenne a bölcsek köve. Minden gyerek más, nem hiszem, hogy ugyanazt rá lehet húzni mindegyikre.
2014. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!