Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám óránként söt 10...

Kisbabám óránként söt 10 percenként fent van éjjel mit tegyek van még valakinek hasonló problémája mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Próbáltam homeós szereket ,vacsira tejpépet(nem kell neki)nurofent,foginygélt,espumisant,mindent!!napközben tök jól elvan ,anyatejes 6 hós.napközben kap már egy kis gyümölcsöt-is.Szerintetek hova forduljak segitségért már nem birom zakatol a fejem egy-két órát alszok csak éjjel!!
2014. szept. 15. 07:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Én lefejtem és alvás előtt egyben láttam, tudtam, hogy tisztességes adagot eszik, meg azt is tudtam, amikor már csak megindult a tejem nagyerővel, de nem volt meg a mennyiség mégsem.

Akkor kezdtem el tápszert adni alváshoz és utána jól aludt. Mi a milumilnál maradtunk, attól a hasa sem fájt.

Illetve a levendulás fürdetős fürdetés is jelzi nekünk, hogy ez másfajta alvás, mint a napközbeni.

2014. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
6 hónaposan este már adj neki valami komolyabb vacsorát. Éhes, azért kel fel állandóan.
2014. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
osanit golyócskát még nem próbáltam meg fogom köszi a tippet!nincs még foga de rágózik egész nap....!megpróbáltam egy csomó tápszert nem kell neki!esténként megpróbálom a tejberizspépet meg tejpépet!kettöt nyammog aztán már sir hogy hagyjam békén eltolja magától a kanalat!hogy eröszakoljam bele ha nem kell neki és sir a ciciért??teljesen tanácstalan vagyok.
2014. szept. 15. 09:12
 14/37 anonim ***** válasza:
Én babám is ezt csinálja mostanában (vacsira nem eszik sokat, megtömni nem akarom), ma mellettünk aludt a nagy ágyban, sokkal jobb volt 3-szor ébredt összesen. Mindenki mondja, hogy ne szoktassuk az ágyunkba, de egyszerűen nem bírok már óránként feltápászkodni hozzá, pedig itt van az ágya mellettünk, de akkor is sokkal nehezebb, így rögtön reagáltam, nem az volt, hogy mire odamentem mér ült vagy állt, hanem gyorsan visszaaltattam mielőtt felkel jobban.
2014. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést, ugyanez van. Kislányom 4 hónapos, nappal egy tündér, nem sír egy cseppet sem, éjjel meg óránként, másfél üránként kel. már én sem tudom, hogy elég-e neki a tejem, elvileg szépen hízik, van is, és étvágya se túl nagy napközben, cicin is csak mosolyog.

Én is tanácstalan vagyok :( (ja, és nekem ez megy másfél hónapja...)

2014. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
de egyébként nem értem ha egész nap elvan anyatejjel akkor éjjel miért nem elég a 3 óránkénti szopi?ezt nem értem mi a különbség nappal és éjjel között??
2014. szept. 15. 09:22
 17/37 A kérdező kommentje:
Kedves 15-ös válaszoló te hány órát alszol egy nap?van valaki akire napközben bizhatod hogy tudj aludni?én napközben se tudok aludni sajnos nincs kire bizni....ja és a legszörnyübb ez a találgatás:éhes fáj a foga vagy a hasa??és akkor azt mondják élvezd a babázást mert olyan gyorsan elmúlik!!hát én alig várom hogy elmúljon!
2014. szept. 15. 09:25
 18/37 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy bármi gond legyen a szopival. Én örülök, hogy nem hagyja magát megtömni egyébbel. :) No, akkor bízzunk az Osanitban!
2014. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom aztán jelentkezek!!
2014. szept. 15. 09:34
 20/37 anonim ***** válasza:
ok, várjuk! lehet, hogy az első adagtól rosszabb lesz átmenetileg. A homeoba ez belefér.
2014. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!