Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam a bilire?...

Hogyan szoktassam a bilire? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

22 hónapos a kisfiam, és semmi hajlandóságot nem mutat a szobatisztaságra. Nem hajlandó ráülni a bilire. Próbálom viccesen rávenni, mondogatom, hogy a nagyfiúk is ezt használják, énekeljük a bilidalt, de semmi. Minden fürdés előtt megpróbálom rávenni, hogy üljön rá, de megsértődik. Nem akarok erőszakoskodni, hátha többet ártok vele, de kezdek egy kicsit aggódni.

Egyébként nagyon ügyes baba, egész nap jön megy, meg nem áll, tesz-vesz, sok szót is tud már, nagyon okos.


Szerintetek el van késve?


2014. nov. 25. 13:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Visszaadtam a pelust, mert újra nem volt hajlandó bilizni, ha kis nadrágot adtam rá csak tartogatta, azt ugye nem hagyom. Természetesen mi is próbáltuk már előtte rábeszélni a bilire, meséltünk róla, megnéztük nálunk is volt/van bilidal, de amíg ő nem akart/akar, addig a fejem tetejére is állhattam/állhatok. Makacs, szóval úgyis csak akkor fog újra bilibe pisilni, ha ő akar.
2014. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. Ja és lépcsős wc szűkítőnk is van, az sem kell.
2014. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Ha tartogatja az nem jó, akkor én is visszaadnám.


Ha gondoljátok megírom majd hogy megy :-)

2014. nov. 25. 15:00
 24/26 anonim ***** válasza:
Ok, engem érdekel. 1. vagyok.
2014. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sehogyan nem szoktattam a bilire 27 hónapos volt amikor ő érezte hogy most már elég a pelusból és egyik napról a másikra levettük még éjszakára is a nagy wc-be ment első perctől szűkítőt vettünk rá.
2014. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én 2,5 évesen szeretném majd beadni oviba. Még van addig idő, de többek között ezért lenne jó ha minél hamarabb szobatiszta lenne. Majd elválik.

Most levettem róla a pelust és egyenlőre nagyon tetszik neki :-)

2014. nov. 25. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!