Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban lakó Anyukák mit...

Panelban lakó Anyukák mit csinálnátok, ha már napok óta fúrnának és kalapálnának a fejetek felett?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok egy kötekedős típus, tűrök a végtelenségig, valamint normál időben csinálják, tehát 9-10 után és olyan 5-6-ig. De ugye a babám naponta többször aludna ebben az időben. Mindig felsír 30-40 perc múlva. Nyűgös, fáradt. Egyrészt a leírtak alapján ugyan hogy mehetnék oda vagy kérhetném meg őket, hogy ugyan most 1-2 óráig ne hangoskodjanak már? De már ez is kiborít, hogy itt mindig van valakinek valami fúrni, faragni, kalapálni valója. Múlt héten 2-vel felettünk, hétvégén közvetlenül felettünk, a héten megint 2-vel felettünk és a földszinten is. Én már rosszul vagyok ettől...:(
2015. febr. 4. 12:37
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem. Azért ezek szélsőséges esetek. Mi most pont kifogtuk, hogy 3 lakásban is ment/megy a felújítás és hidd el, hogy azért ezt össze sem lehet hasonlítani egy kis kutyaugatással vagy a vonat zajával, mivel én is vidéken nőttem fel és a sínek nem messze mentek tőlünk. Barátnőmék közvetlenül mellette laknak, aludtam náluk, az első este volt furcsa, de másnap már észre sem vettem. Azért itt olyan zajra gondolj, hogy nem hallom mondjuk, hogy a telefonban mit mondanak. Ha megy a tv, simán fel kell venni olyan hangerőre, ami amúgy üvöltésnek tűnik. Amúgy ne haragudj, de azért egy-egy látogatás alkalmával nem sok mindent lehet leszűrni a panelról, mivel írtam, hogy azért ezek szélsőséges esetek. Amúgy meg van egy csomó előnye a panelnak. Viszont, ha annyira nem gáz itt élni, mivel ezt szűrted le a látogatások alatt, nem értem azt a semmiképpen nem laknék itt megnyilvánulásodat. :)
2015. febr. 5. 09:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!