Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya lennék?

Rossz anya lennék?

Figyelt kérdés
Babóm szívbeteg. Kisebb rutin műtét kell majd neki. Ez okból kap vérnyomás gyógyszert, amit éjfélkor is kell neki adni. Bevallom öszintén elöfordult már kb 3 alkalommal hogy elfelejtettem neki beadni. Állitok ébresztőt mindig, de olyankor olyan mélyen alszok hogy egyszerűen meg se hallom, nagyon ki vagyok már fáradva. Büntudat mardos mindig ilyenkor. Szörnyű anya lennék emiatt?
2016. márc. 24. 02:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
apuka hol van? o is olyan bazi melyen alszik? egyebkent ha rolam lenne szo ez esetben.inkabb le sem fekudnek ejfelig...itelkezni nem akarok de ez gáz szerintem.
2016. márc. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nagyon. Felfogod te hogy mit tehet vele egy-egy ilyen alkalom? Nem C-vitamin!
2016. márc. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Szívbeteg gyermekről beszélünk,akinek a gyógyulása érdekében gyógyszert kell szednie. Nem akarlak bántani,de le kell írnom mert kikivánkozik: igen,rossz anya vagy. De nem csak te,hanem mindketten,mint szülők. 1 alkalom sem fér bele,h elfelejtetted,nemhogy 3...és még kitudja mennyi lesz!


Ha baja lenne éjszaka? Fel sem ébrednél rá. Remélem felfogod a súlyát.

Első válaszolóval egyetértek! Le sem feküdnék,főleg ha tudom ,hogy nem fogok tudni felkelni. Ugye amit te tudsz,mivel már 3(!!)alkalom is volt.


Fárasztó az anyaság,senki sem mondta ,hogy nem,de ha a gyerekem egészségéről lenne szó,nem lenne időm,lelki erőm,kedvem panaszkodni. Már anya vagy! Meg kell tudni mindent oldani!!!

2016. márc. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%

Kerdes, milyen gyogyszer. Jo, irtad vernyomasra, de mennyire fontos ? Mit mondtak ?

Lehet csak a mutetre felkeszito enyhe gyogyszer.

A 3 alkalom mennyi idon belul volt? Nem mindegy, hogy egy het vagy fel ev.

Reszletek kellenek.

2016. márc. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2016. márc. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy az a kérdező, akinek a babája nem gyarapodik, mert nem tudod megetetni, mert gyógyszerekkel is tömnöd kell?
2016. márc. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Igen, eléggé rossz anya vagy. De ezzel nem vagy egyedül ezen az oldalon.
2016. márc. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Nagyon.
2016. márc. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Erre azt kell mondjam,igen,az vagy!

Azt hittem,megint valami tökéletesség mániás tette fel a kérdést,aki túlzásokba esik,de a te eseted más!

2016. márc. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Felfogod, hogy a gyermeked egészségével játszol? De nem csak Te, hanem a kedves apuka is. Mindketten felelőtlenek és éretlenek vagytok.
2016. márc. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!