Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya lennék?

Rossz anya lennék?

Figyelt kérdés
Babóm szívbeteg. Kisebb rutin műtét kell majd neki. Ez okból kap vérnyomás gyógyszert, amit éjfélkor is kell neki adni. Bevallom öszintén elöfordult már kb 3 alkalommal hogy elfelejtettem neki beadni. Állitok ébresztőt mindig, de olyankor olyan mélyen alszok hogy egyszerűen meg se hallom, nagyon ki vagyok már fáradva. Büntudat mardos mindig ilyenkor. Szörnyű anya lennék emiatt?
2016. márc. 24. 02:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%
szerintem ez egy kamu kérdés
2016. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
28%
Hát a te részedről ez nagy felelőtlenség. Én is néha elfelejtem az epilepszia gyógyszerét,reggel ovi miatt,de hát ő lázgörcsre szedi,tehát ha nem beteg,úgymond nem leeht baj.Viszont én is mérges vagyok magamra,mert nem ok nélkül volt több nap ráállítani az adagra,a napi 2*2 milire,mert elég komoly szer is.
2016. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
43%
Itt nem az lett volna a jó kérdés, hogy rossz anya vagy-e, hanem ha jó anya lennél, akkor azt kérdezted volna, hogy tudnád megoldani az éjféli gyógyszerbeadást.
2016. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
61%

Ez kérdés?

Igen,,az vagy.

(Ha nem kamu a kérdés..ha az,akkor meg még rosszabb,esetleg nem is vagy anya)

2016. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
81%
Fent voltál éjjel 3-ig és volt energiád kérdést kitenni, szóval tedd már meg azt a szívességet a gyerekednek, hogy a többi éjszakán is beadod neki a gyógyszerét. Gondolom fontos lehet, ha még éjfélkor is szükséges az adagolása....
2016. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A lányom epilepsziás. Napi 2x kell adnom neki a tablettát. A telefonomban van emlékeztető hétköznapra és hétvégére is. Mert hétvégén mas az időbeosztásunk. Az emlékeztető hangja jó hangos, pörgős zene. Így nem felejtem el.

Szigorúan be kell tartani a beadást. Nyilván egy szívbeteg gyereknél sem viccből kell még éjjel is beadni neki.... Szóval találj ki valamit sürgősen.

2016. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!