Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etethetem tápszerrel babámat,...

Etethetem tápszerrel babámat, ha lesz anyatejem?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem a kérdés, hogy főiskolára járok nem szeretnék halasztani és azt olvastam, hogy tápszer esetén bárki tudja etetni a családból.
2016. dec. 19. 12:31
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
6%

Tehat a gyereked egeszseget teszed kockara némi kenyelemert cserebe.


Gratulalok.

2016. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
35%

A 18-as válaszához pluszban, jó ha azt is tudod, hogyha pótolsz, s nem fejed ki se, csökken a termelés. Ha csak fejed is csökken(het).

Nekem 1 héten belül el is apadt, amikor nem lehetett eü-i okból szoptatnom a babát, hiába fejtem 3 óránként.


Egyébként kicsi off: régen rossznak tartom, ha vki csak azért tapad a gyerekére, mert más nem tudja megszoptatni, de ha tápszeres lenne rögtön úgy gondolja, lepasszolható.

A tápszeres gyerekem se járt kézről kézre, csak azért, mert technikailag megoldható lett volna.

2016. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
59%

Eljutottunk oda kizarolag a magyar babak szuperek es egeszsegesek a fold minden mas oraszgaban szegeny szerencsetlen elhagyott anyatol elszakadt idegenek es csoda nem haltak ki.

KOMOLYAN csak magyarorszagon van gyes es gyed szerinted a vilag osszes tobbi orszagaban hogy csinaljak az anyak???? dolgoznak tanulnak stb??

nincs szimbiozis a gyerek azt fogadja el amire szoktatod

nem lesz gond a cumisuveg ha mar a 10. naptol naponta 3x adod neki belole a tejet.

fejni mindenhol lehet az egyetemen foiskolan kulon helyseg van erre.

Semmi baja nem lesz ababanak max lesz egy diplomas edesanyja ezzel tobbet nyer mint 10 ev szoptatassal

2016. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Jajj gondoltam, hogy kapom a rossz kommenteket. Akinek nincs teje és tápszerezik az is rossz anya? V ha apa marad gyeden? Egy hónapról és a vizsgaidőszakról van szó.
2016. dec. 19. 13:29
 25/53 anonim ***** válasza:
38%

"mivel a tápszerrel ellentétben - kutatásokkal alátámasztva - csökkenit az olyan betegségek kialakulásának esélyét mint pl az asztma, allergia, leukémia stb"


na, muti már egy ilyet!! de ne nlcaféról és ne 1997es cikket!

2016. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
34%

Akinek nincs teje, nem rossz anya.

Aki viszont mindent megtesz, hogy véletlenül se legyen, mert akkor nem lehet másra bízni, az igen.


Gyedre pedig 6 hónaptól mehet az apa, nem pedig újszülöttkortól.

2016. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Én nem teszek meg mindent h ne legyen tejem egyszerüen csak azert gondoltam a tapszerre mert arra a kis idore felesleges lenne halasztani.
2016. dec. 19. 13:42
 28/53 anonim ***** válasza:
25%

"Akinek nincs teje és tápszerezik az is rossz anya? "


Nem, o kenyszerhelyzetben van. Te nem vagy.


Aki kenyelmi szempontok miatt tapszert valaszt anyatej helyett az rossz anya, igen.

2016. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
0%
Még van egy olyan megoldás is, hogy viszed a babát. Vagyis megy a baba és valaki megy veletek. Órán vigyáz rá, szünetben szoptatod. Egyik évfolyamtársam ezt csinálta.
2016. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
De kedves emberek nem kényelmi helyzetről van szó egyszerűen csak a vizsgaidőszakról. Nem azért nem akarom tejjel etetni mert lusta vagyok. Ki tudja lehet a végén lefejem a tejet és úgy eteti majd apa arra a pár órára. Még nem döntöttem.
2016. dec. 19. 13:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!