Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Becsúszott a baba!?

Becsúszott a baba!?

Figyelt kérdés

22 vagyok, parom 27.

Egyutt elunk 1,6 eve es 2 eve jottunk ossze.

Szeretnenk egyszer csaladot de kesobb. Vagyis en 23-24 evesen. De becsuszott, orvosi tanacsra szuneteltettem a tabit. Erre egybol becsuszott. Megtartanatok ennyi idosen?


2016. dec. 25. 20:31
1 2 3 4
 31/35 Nonina válasza:

Szia.

1. Én 16 évesen szültem az első gyemekemet és soha senki nem nézett rám furcsán. Még a tanáraim is 100%- ban támogattak.2gyerekem volt mire leéretségiztem és tapasztalatból mondom teljesen mindegy milyen idős vagy. Van olyan tanár ismerősöm aki a mai napig nemtudja megfelelően kezelni a gyereke hisztieit, pedig már 11éves a gyerek. Én sem tudtam semmit a gyerekekről anno, de még csak szorakoztatni sem tudtam őket, de ez a sajátal megváltozott azonal.

A lényeg, hogy a korod nem lehet akadály.

2. Ha minden rendben megy a terhességgel akkor sem valószinü, hogy a nőgyogyász engedi, hogy végig dolgozz, viszont ha veszélyeztetett terhesként küld táppénzre, akkor a munkáltatódnak nincs semmilyen költsége utánad, tehát ha van benne egy csöpnyi emberség akkor nincs oka rá hogy kirugjon.

Nálunk a nőgyogyász, ha táppénzre küld akkor az mindig 9- es kóddal történik( ami a veszélyeztetett terheséget jelenti)

2016. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Szia. Nagyon halas vagyok h szantal időt rám.:) azóta minden okes. Elevezem a terhessèget! :) koszonom a biztatast!
2016. dec. 31. 00:49
 33/35 anonim ***** válasza:
220ból ki lehet jönni, ha úgyis akartál 1-2 éve belül babát ne vetesd el. nem vagytok még sok ideje együtt, de együtt laktok az jó. én se tudtam sokat babákról csak "akartam" (de Férjem volt már akkor) :D ez olyan dolog,hogy belejösz :)
2017. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Micica válasza:
91%

Szerintem nagyon jól döntöttél...A baba csak 1-2 évvel előbb jött,mint tervezted.

Valami oka volt,hogy pont most fogant..örüljetek neki.Boldog babavárást!

2017. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Koszonom. :) 10napja voltam dokinál, mar volt szívhang! :)

Most vagyok , 8hetes egy napos vagyok!

2017. jan. 20. 07:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!