Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy lassan 30 eves...

Normalis, hogy lassan 30 eves nokent igy gondolom?

Figyelt kérdés
19 evesen szultem, van egy csodaszep 10 eves lanyom.Imadom.Szeretem.Anyuekkal elunk, sokat segitenek nekunk!Nagyon rossz elmeny volt az a terhessegem..Apuka szegyelt, megcsalt, nem foglalkozott velem, nem vallalt fel, amig a pocakomban volt.Azota van egy lassan egy eves kapcsim.A parom fiatalabb nalam, es egyre gyakrabban pedzegeti a baba temat.Belegondolva tok cuki babank lenne, stb..meg erzem a biologiai oramat is, meg nem lenne rossz egy baba, de vhogy aztan bele gondolok, hogy az a baba mekkora feleloseg, mennyi gond, allandoan sirna, mennyi penz kiadas..stb, es azt erzem, hogy megijedek, es nem kell megsem.Nem akarok felelotlenul szulni.Jelenleg se munkam, se kulon nem elunk.Nem anyueknak akarok babat szulni ismet!Lehet, hogy nekem mar nem is kellene szulnom?Vagy eretlen vagyok meg mindig?Vagy csak lelkileg megviselt az elso, es ezert erzem ezt?Meg egyebkent is sokat vitazunk a parommal, nem eppen idilli sokszor a kapcsolatunk, hiaba szeretjuk egymast..Nem kerek szemrehanyast egyebkent, hogy fu milyen anya vagy, hogy anyadekkal neveled az elsot!Buta piccs voltam, mara mar nem vagyok az..Csak sokat agyalok a dolgon..Tudnek en jo anya lenni??

#anyaság #babavàllalás #nem akarok szülni #akarok szülni #nem tudom magam se
2017. jún. 12. 06:34
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Bocsi,most neztem,hogy hitelmenteset,az jogos..azt nehezebb...
2017. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
41%

A mérnök férjem br 160 kezdő fizetéssel ... Nem kacsalábon forog egy 15 millás ház,mert kicsit körbe kéne nézni mit adnak ennyiért. És falun nézzük a házakat... Három gyerekkel ne haragudj már,hogy neü egy két szobás panelba akarunk nyomorogni,mint amit még 1-2évig most kell,hogy legyen önerőnk a hitelhez.

De igen nehéz félretenni,mikor valaki albérletben lakik,s keres 120 nettó ezret...

Szóval azért hagyjuk már ezt a mi az,hogy egy mérnök nem tud összetenni 30 éves korára 3 milláta 15 millás házhoz... Mikor ugyebár van az msc diplomás mérnök,aki 5évet tanul,és nem 3évet,így leghamarabb 24évesen áll be dolgozni,ahol 30 évesen is még csak br 220-nál tart...


Kérdező. Másfelé is keress munkát. Gyerkőc már önállóbb,menj át másik városba dolgozni. Hidd el van valami,csak ne add fel.

2017. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Mit ne adjon fel? Else kezdett még semmit.
2017. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
38%
Ha apuja annyira akar gyereket, mutassa fel, hogy erdemes rá.lakás, kocsi, megtakaritás. Illbizonyitson.Kulonben megint ott maradsz egyedul, csak kettovel beszélni konnyű, hogy szüljél, csak épp fel is kell nevelni es amugy is tetteiből mutatkozik meg a másik
2017. jún. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, ès anyukának(mârmint a kèrdezőnek) nem kène valamit felmutatnia, ha már annyira gyereket akar??? Mert eddig csak a semmire vállalt gyereket, felelőssègtudat 0,egy gazszálat nem tett ksresztbe azért, hogy elköltözzön ès nen az anyjáèk neveljèk a gyerekèt!
2017. jún. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
79%
apuka mutasson fel? anyuka mit mutat fel? anyjával lakik, munkája nincs (gyes, gyed hogy lenne???), érzelmileg és agyilag meg 15 évvel le van maradva
2017. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Epp ezt taglaltam, hogy nem szeretnek gyereket, de sokan ertelmi fogyatekosok, es nem tudnak olvasni...Addig nem lesz meg 1 gyerek, amig nincs egzisztenciam!Csak kerdeztem, hogy fog-e valtozni a hozzaallasom, es be no-e a fejem lagya arra, hogy valaha legyen meg 1 gyermekem...
2017. jún. 19. 12:51
 38/38 A kérdező kommentje:
Mernok feleseg (bocsi, hogy igy hivlak) teljesen igazat adok Neked!Sokaknak olyan konnyu dumalni..Plane ha anyu apu tol a fenekuk ala kocsit, hazat.Iden nyaron koltozni fogok Szegedre, ott biztos, hogy talalok allast.
2017. jún. 19. 12:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!