Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy lassan 30 eves...

Normalis, hogy lassan 30 eves nokent igy gondolom?

Figyelt kérdés
19 evesen szultem, van egy csodaszep 10 eves lanyom.Imadom.Szeretem.Anyuekkal elunk, sokat segitenek nekunk!Nagyon rossz elmeny volt az a terhessegem..Apuka szegyelt, megcsalt, nem foglalkozott velem, nem vallalt fel, amig a pocakomban volt.Azota van egy lassan egy eves kapcsim.A parom fiatalabb nalam, es egyre gyakrabban pedzegeti a baba temat.Belegondolva tok cuki babank lenne, stb..meg erzem a biologiai oramat is, meg nem lenne rossz egy baba, de vhogy aztan bele gondolok, hogy az a baba mekkora feleloseg, mennyi gond, allandoan sirna, mennyi penz kiadas..stb, es azt erzem, hogy megijedek, es nem kell megsem.Nem akarok felelotlenul szulni.Jelenleg se munkam, se kulon nem elunk.Nem anyueknak akarok babat szulni ismet!Lehet, hogy nekem mar nem is kellene szulnom?Vagy eretlen vagyok meg mindig?Vagy csak lelkileg megviselt az elso, es ezert erzem ezt?Meg egyebkent is sokat vitazunk a parommal, nem eppen idilli sokszor a kapcsolatunk, hiaba szeretjuk egymast..Nem kerek szemrehanyast egyebkent, hogy fu milyen anya vagy, hogy anyadekkal neveled az elsot!Buta piccs voltam, mara mar nem vagyok az..Csak sokat agyalok a dolgon..Tudnek en jo anya lenni??

#anyaság #babavàllalás #nem akarok szülni #akarok szülni #nem tudom magam se
2017. jún. 12. 06:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
75%

Anyàdnàl laksz a gyerekeddel, "kapcsid" van, ami csak 1èves,plussz azt hiszem agyilag a 10èves lânyod szintjèt sem ütöd meg!

Ne, ne, lègyszi ne szaporodj!

2017. jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező hol élsz ha szabad tudni? És a környező településeken, a legközelebbi kisvárosban sincs semmi??
2017. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
82%
minek akarsz a nem idilli egy éves kapcsidba még egy szerencsétlen gyereket szülni?! az elsőt se tudod eltartani!
2017. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

"Mert egyszerűen akit br 160 fizuval vesznek fel ésa csak rá 7 évre keres br 390-et,az nem tud 15 millát félretenni."


Bruttó 120 volt a kezdő fizetésem ezelőtt 10 évvel közgazdászként, úgyhogy hagyjuk.

De nem is 15 milliós önerőre gyúrtam és nem kacsalábon forgó házikóról álmodoztam.

Tudod addig, amíg a takaród ér.

2 szobás kis téglalakásunk van megyeszékhelyen.

2017. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
48%

Gratulálok azoknak akiknek sikerült önerőből saját lakáshoz jutnia. Nem védem a kérdezőt sem...

De mérnök létemre, 10 évnyi otthon lakás után se volt annyi pénzem, hogy saját hitelmentes lakást vegyek!

Biztos én csinálok valamit rosszul.... Pedig felső vezetőként, diplomás bérrel "illett" volna....


Bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam!

2017. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

25, nem kell hitelmentes! En hitelre vettem ferjemmel mert nem gazdagok a szuleink de nem akartunk a szuleink nyakan elni. Viszont jol keresunk szoval hitelre vettunk lakast, egyetlen fillerjet sem a szuleink adtak, havonta szorgosan torlesztunk a banknak. Ha sajat lakasra varnank hogy osszegyuljon meg husz ev mulva sem lenne csaladunk. De most van :) Es szep lakasunk is (nem haz, ugyanis csak gyakorin maniaja mindenkinek a ket veglet; anyam nyakan ulok vagy hitelmentes sajat haz........nem ismeritek a hitel es a lakas fogalmait vagy az nem eleg ko nektek...akkor maradtok anyucinal 45 eves korodik es nem szulsz, ennyi. Ha valaki a hitelmentes HAZon nem akar lejjebb adni, nem sajnalom!! Sznoboskodjon anyucinal.)



Kerdezo meg egy 17 eves agyi szintjen van, csucsul otthon, es semmit nem dolgozik csa varja a szuleitol a zsebpenzt meg a gyereke reszere adott zsebpenzt is. Undorito.

2017. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

El tudod tartani egyedül (!!!), nem a szüleid "nagyon sok" segítségével magad és 2 gyereket? Ha igen, akkor vállalj még.


Ha nem, akkor legalább annyit gründolj össze, hogy magadat és a gyerekedet el tudd tartani. Ez 30 évesen nem arról szól, hogy "nem milliomosok a szüleid". Ez a minimum.

2017. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

#25

Ki beszélt hitelmenetesről? Az nem JÁR senkinek.

2017. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
69%
Jesszus...mindent leirtak előttem, bár sajnos hiába mert fel sem fogod. Nem csak gyerekes vagy de buta is. Egyedül a szüleid meg a gyereked sajnálom.
2017. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
51%

25: mernok felsovezeto letedre,igen-illett volna, legalabb hitel segitseggel valamit venned..


Kerdezo,ne szulj,kerlek!

2017. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!