Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak? Nagyon elegem...

Mit csinaljak? Nagyon elegem van a hisztibol!

Figyelt kérdés
Ferjem most ment el dolgozni, egesz nap kinlodtunk, a babanak melege van es sir, nekem faj a hasam, aludni szeretnek. Ideges vagyok es feszult. Amugy nyugodt baba, ma ilyen csak..nem vagyunk ehhez hozzaszokva. Mar vittem setalni, ott aludt, a karomban nem lehet orankig, autonk nincs... egesz ejszaka ez lesz? Megbolondulok! :(( Mar a fejem is faj. Tuti, hogy melege van, mert izzadt.
2017. júl. 22. 17:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
Fürdesd le, testmeleg vízben és ne adj rá mást csak pelust
2017. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Megvolt, csak pelusba van.. most is sir de legszivesebben elfutnek es emiatt szarnak erzem magam. Ferjem sesokat tudott aludni es most 3 napot megy igy nekem sincs pihenom mert aludnia kell. Most raraktam egy vizes ruhat de mar kezd melegedni
2017. júl. 22. 17:57
 3/67 anonim ***** válasza:
78%

Ráraktam egy vizes ruhát de kezd melegedni"-nem lehet hogy lázas az a baba?

Szomjas?

Mekkora baba?

Csinálj egy kis huzatot a lakásban, kapcsolj ventillátort, persze nem közvetlenül a baba mellett.

2017. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
45%
Ja és nyugi,,mert itt te vagy aki hisztizik, a baba sír mert nem jó neki valami!
2017. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
83%
Hány hónapos a baba? Szoptatod még? Szopástól talán megnyugszik.
2017. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
79%
Mérd meg a hőmérsékletét,szerintem hőemelkedése van vagy lázas,akkor irány az orvos.
2017. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
73%
O egy baba. Feltetelezem, nem tud beszelni. Ez az idojaras ot is megviseli. Ne legyel onzo.
2017. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom pici babáról van szó, max párhónapos vagy hetes. Nyugi, mert lesz ez sokkal durvább is, vannak ilyen napok. Meleg, fogzás, betegség, front, hisztikorszak....
2017. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:

Nem vagyok onzo, reggel ota probaljuk kitalalni mi baja de feszt ordit!!

A dobhartyam beszakad! Az elonb kimentem a levegore, hogy lenyugodjak, addig is sirt..

Ringattam, zenere is.. most leraktam.. es bedugtam a fulhallgatot a fulembe ezt megirom es megyek is vissza. En ezt nem birom!! Ma ment a ferjem maszekba, holnap nappalos. Hol van az en nyugodt babam? Ha ezt csinalja holnap is, nem alszok sem ma sem holnap mert paromnak kell aludnia.. megmerem homerovel!

2017. júl. 22. 18:26
 10/67 anonim ***** válasza:
67%

Tulzasba estel.

Tudod, harombol ketto gyerekem hetekig kolikas volt. Tudod, ez mivel jar?! Te csak magaddal foglalkozol. Anya vagy, ebreszto!

2017. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!