Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak? Nagyon elegem...

Mit csinaljak? Nagyon elegem van a hisztibol!

Figyelt kérdés
Ferjem most ment el dolgozni, egesz nap kinlodtunk, a babanak melege van es sir, nekem faj a hasam, aludni szeretnek. Ideges vagyok es feszult. Amugy nyugodt baba, ma ilyen csak..nem vagyunk ehhez hozzaszokva. Mar vittem setalni, ott aludt, a karomban nem lehet orankig, autonk nincs... egesz ejszaka ez lesz? Megbolondulok! :(( Mar a fejem is faj. Tuti, hogy melege van, mert izzadt.
2017. júl. 22. 17:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
72%

Hogy miből van eleged? Abból, amit most itt lenyomsz? Te hisztizel! A baba nem tudja máshogy kifejezni magát. Mit vársz? Nem minden baba komfort-gyerek. Ha már megy egy ideje, nem ártana megkérdezni az orvost vagy a védőnőt.

Embereld meg magad, mint ahogy azt rajtad kívül még pár anya teszi. Arról már nem is beszélve, hogy a gyerek érzi, hogy zizi vagy és lehet, azért ordít.

2017. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem bömbölő zenét fülhallgatóval...

Attól függ, hogy miért sír. Ha a meleg miatt, akkor megoldanám, hogy ne legyen melege. Ha csak simán nyűgös volt, akkor ringattam. Akár egész nap. És ő extra nyűgös volt az első 3 hónapban, így akkor rengeteget volt ölben, vállon, rajtunk aludt.

2017. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
88%
Ha nagyon melege van nem 2x fürdetünk, hanem óránként 1x és nem napi 2x össz. Gondolkozz már. Vegyetek egy ventit minimum, és nyilván nem a legjobb de a jelenlegi semminél már minden az...
2017. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:
Tuti en mertem rosszul! Nem kellett meg homeroznom
2017. júl. 22. 18:55
 25/67 anonim ***** válasza:
83%
Honaljaban digitalis homerovel legalább 5 percig kell mérni. A tájékoztatóban bent van, hogy a csipogas popsiban mérés esetén érvényes.
2017. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:
Igen? Ezt nem tudtam, hogy orankent kell furdetni. Most amig alszik megprobalok lenyugodni es hatha az is kozrejatszik amit irtal.
2017. júl. 22. 18:57
 27/67 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket. A zenet csak azert kapcsoltam be, hogy lenyugodjak kozben run
2017. júl. 22. 18:59
 28/67 anonim ***** válasza:
71%
Higgadj le először is. És utána menni fog.
2017. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:

*ringattam szegenyt

Eloszor fordult ilyen elo 2 honapja. Probaltunk mi is mindent csak azert irtam ide, hogy hatha tudtok valamit javasolni es sok mindent megtudtam

2017. júl. 22. 19:00
 30/67 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon gáz nők írnak ide. Az miben segítség, h "az én kölykeim is bögtek, kussoljál be, ne nyafogjál"? Én legalább megértelek, egy idő után abbahagyja a bőgést, mert elfárad. Mást úgysem tudsz csinálni, mert gondolom már mindent kipróbáltál. Nyugodtan rakd fel azt a fejhallgatót.
2017. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!