Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak? Nagyon elegem...

Mit csinaljak? Nagyon elegem van a hisztibol!

Figyelt kérdés
Ferjem most ment el dolgozni, egesz nap kinlodtunk, a babanak melege van es sir, nekem faj a hasam, aludni szeretnek. Ideges vagyok es feszult. Amugy nyugodt baba, ma ilyen csak..nem vagyunk ehhez hozzaszokva. Mar vittem setalni, ott aludt, a karomban nem lehet orankig, autonk nincs... egesz ejszaka ez lesz? Megbolondulok! :(( Mar a fejem is faj. Tuti, hogy melege van, mert izzadt.
2017. júl. 22. 17:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
87%
Vidd be taxival az ugyeletre. Nagyon picike mèg ehhez.
2017. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon picike még, biztos hogy ő még nem hisztizik. Lehet beteg, de az is simán hogy csak meleg van, rossz napja van. Vannak nálunk is napok amikor semmi nem jó. Próbáld szoptatni ha tudod, legyen sokat kézben, ha nem beteg ennél jobbat most nem tudsz tenni. És lehet az is sojat segit ha valaki kocsit azveszi mert már a te idegességed is simán atragad rá, nálunk is volt és az apjánál megnyugodott. Nagy levegő rs tényleg kitartást, mert ennél sokkal rosszabb lesz 1-2 évesen.
2017. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
91%

Azóta megmérted a lázát, mióta ideírtad, hogy 32 egész akárhány (nem emlékszem pontosan,bocs).

Az nagyon kevés!

Írd ide, hogy mennyi a hőmérséklete most!

2017. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
50%

32,5 nem lehet. Egy ember normális testhőmérséklete 36-37 fok közt van. Vagy rosszul mérted, vagy beteg a kicsi.


Egyébként részvétem a sok itteni hisztérika miatt, akik szerint mostantól te megszűntél létezni és nem aludhatsz, nem fájhat a fejed, hasad. Nyugi, ahogy nő a gyerek, egyre kevesebb ilyen nő vesz majd körül. :)

2017. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
36%
Az ember lánya próbál sokáig disztingválni, de ha igaz, amit írsz, hogy mennyi a hőmérséklete, lehet, hogy túlhűtötted te szerencsétlen! Csak azért, mert te épp fáradt vagy, és megjött.... Beszarás! Inkább örülnél, hogy nyugodt gyereked van, nem kell a mellébeszélés, hogy kivitted sétálni, stb. A babakocsiban lehet akár 45 fok is. Felfogod, milyen hülye vagy? Méghogy hisztizik. Pofám leszakad.
2017. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
81%
10 hetes csak?Jaj Istenem...Taxiba és nyomás az orvosi ügyeletre.Remélem megmérted azóta popsiban a hőmérsékletét.Elárulok valamit amit tudhatnál magadtól is.Mi emberek úgy működünk hogy a nagy melegben a szervezetünk belülről hűti magát,és nem melegszünk fel úgy.Biztos vagyok benne hogy lázas a kisbabád.Hihetetlen számomra hogy ennyire nem tudsz alapdolgokat.Én amikor terhes voltam már akkor kifaggattam a védőnőt hogy hogyan kell pici babát hőmérőzni,hogy veszem észre ha beteg stb... 10 hetes csöppségnek a hóna alá dugod a hőmérőt és röhejes fals 32 foknál meg sem kérdőjelezed a hitelességet hanem azt mondod:nem beteg csak hisztizik.Tájékozódj és tanuld meg gondozni a babádat,mert az élete függ tőled!!!!!!!!
2017. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
84%

Na mi a helyzet a picivel?

Te aludtál egyet amíg ő aludt?

2017. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
91%
lehet a tápszer nem megfelelő neki...vagy simán front van,vagy fejlődési ugrás és nyügösebb.tudom nem vigasztal de a fiam minden napja ilyen volt,most is örökké ébred éjszaka,20 hónapos pedig.szoval hidd el én tuti szeretnék már egy jot aludni.
2017. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
73%

43 és 45-ös is én vagyok. Nem válaszoltál! Valaki írta, hogy az életével játszol, ha tényleg annyi a hőmérséklete, amennyi.


Ezek szerint azt sem tudod, milyen hetekig-hónapokig 2-3-4 órát aludni. Remélem, hogy az a pici baba jól van, te meg pihengess. Esküszöm, ritkán akadok ki, de most sikerült.

2017. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
61%
31-es,46-os vagyok.Én is nagyon kiakadtam.Írd meg mi van a picivel,mit mondott az orvos?Jobbulást kívánok neki.Nem bántani akarlak,de tényleg készülj fel jobban,nézz utána a dolgoknak,de ne a neten.Kérdezgesd a gyerekorvost,a védőnőt,ők azért vannak hogy segítsenek.A legapróbb részletekig el kell mondják hogy mit hogy a kisbabával.Pl.:popsiban mérve megbízható a mérés.Nekem a klasszikus higanyos üveghőmérőt javasolták.Fertőtleníted,popsikrémmel bekened hogy meg ne sértse őt,figyelsz hogy lerázva legyen,és tartod egész végig míg a piros csík felfele megy.Mindig legyen otthon lázcsillapító amit az orvossal íratsz fel.Kérdezd meg hogy hány foktól láz,stb,és hogy hogyan adagold a gyógyszert.Ne az legyen hogy hirtelen felmegy a láza,és azt sem tudod mit csinálj.Sajnos sok olyan eset van hogy a szülő tudatlansága miatt meghal a baba...Nem teheted meg hogy tudatlan légy!
2017. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!