Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak? Nagyon elegem...

Mit csinaljak? Nagyon elegem van a hisztibol!

Figyelt kérdés
Ferjem most ment el dolgozni, egesz nap kinlodtunk, a babanak melege van es sir, nekem faj a hasam, aludni szeretnek. Ideges vagyok es feszult. Amugy nyugodt baba, ma ilyen csak..nem vagyunk ehhez hozzaszokva. Mar vittem setalni, ott aludt, a karomban nem lehet orankig, autonk nincs... egesz ejszaka ez lesz? Megbolondulok! :(( Mar a fejem is faj. Tuti, hogy melege van, mert izzadt.
2017. júl. 22. 17:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
83%
Mi a helyzet a kisbabáddal ? Sikerült megmérned a lázát , sírt még szegény miután felkelt ? Inkább keltsd fel ha alszik , s mérd meg a lázát , úgy ahogy előttem szépen leírták.Ha lázas adj neki Germicid kúpot. Az biztosan van neked is otthon , mivel a pici születésekor felírják.Vedd ki a hűtőből óvatosan kibontod ,én félbevágtam hosszában, s nekünk az is elég volt.Picit a kezedben melengesd meg úgy könnyebben becsúszik.Óvatosan becsúsztatod , s egy - két percre összeszorítod a kifenekét .Azért orvos lássa. Hívd fel anyukádat vagy anyósodat ha bizonytalan vagy és segítség kellene , nem szégyen az. Jó egészséget a pandúrnak.
2017. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nincs laza, en mertem rosszul. Bar nem is ertem, hogyan lehettem ennyire bena. Ejszaka mar minden jol ment, aludt sokaig. Ejfelkor felkelt, lefurdettem, peluscsere, kaja es ugyanugy aludt magatol, mint szokott! Mihelyst besotetedett es lehult a levego, minden okes lett! Most sincs semmi baj! Ul velem szemben a hordozoban, es nez! Most fogunk reggelizni aztan kiviszem setalni! :) Parom is aggodott, de nincs baja! Szerintem csak a nagy meleg! Tegnap egyebkent ugy csinaltam, hogy megmassziroztam, hason fekudt es el is aludt :)

Nem tudom, azert volt-e mert meleg volt vagy en is szarul ereztem magam, es ezt megerezte. Soae fogjuk megtudni de a lenyeg, hogy ul velem szembe es mosolyog. Koszonom a segitsegeteket, tippeket, otleteket!

2017. júl. 23. 09:35
 53/67 anonim ***** válasza:
100%
front volt,nem tudom merre laktok de felénk nagy vihar volt,ezt ők is megérzik és nyügösebbek.
2017. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
62%
Hőmérőzni ilyen pici babánál csak popsiban szabad mert az mutat pontos hőt..bedugod a fenekébe,megvárod a csipogást és az eredményből levonsz 0,5 tized fokot..Tehát ha teszem azt 37.5-öt mért a lázmérő akkor az csak 37 fok mert a 0,5-öt levontad.Kb 2 éves korig ,,kell,, fenékben mérni,s nagyobb gyerekeknél lehet már hónaljban is.
2017. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó ezt elirtad. 37,5 bol 0,5 az 37,45

37,05 bol vonod akk 37.:)

2017. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
89%

utolso pont te nem tudod jol a matekot. 37,5-0,5 az 37,0 ird csak be a számológépbe:)

ha 37,5-0,05 lett volna akkor lett volna 37,45 az eredmény.

2017. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
83%
55-ös ez nagyon fájt!
2017. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
53%

Itt TE vagy a hisztis!


Feszült vagy ezt érzi a gyerek, persze hogy üvölt!


Vegyél be gyógyszert vagy kapcsolj zenét, ordíts egyet, stb., de ne idegbetegedkedj! Ő csak egy kisbaba, nem direkt szívat!

2017. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező,hát én már nem is tudom mit mondjak....Majdnem mind azt írtuk neked hogy vidd orvoshoz,nem vitted...Attól hogy ma reggel nincs láza,tegnap még lehetett.Ha egy gyereknek láza volt,akkor is megmutatjuk orvosnak ha már nincs.Hadd ne kelljen könyvet írnunk itt neked csecsemőgondozásból.Talán mózeskosárban találtad a babát a küszöbön és lakatlan szigeten éltél eddig hogy semmit nem tudsz?????!!!???
2017. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
81%
55. Ha csöndben maradtál volna....
2017. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!