Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak? Nagyon elegem...

Mit csinaljak? Nagyon elegem van a hisztibol!

Figyelt kérdés
Ferjem most ment el dolgozni, egesz nap kinlodtunk, a babanak melege van es sir, nekem faj a hasam, aludni szeretnek. Ideges vagyok es feszult. Amugy nyugodt baba, ma ilyen csak..nem vagyunk ehhez hozzaszokva. Mar vittem setalni, ott aludt, a karomban nem lehet orankig, autonk nincs... egesz ejszaka ez lesz? Megbolondulok! :(( Mar a fejem is faj. Tuti, hogy melege van, mert izzadt.
2017. júl. 22. 17:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
41%
Popsiban kell mérni.Ne is haragudj de ezt tudhatnád.Hívd fel a gyerekorvosi ügyeletet és beszéld meg az orvossal a hőmérőzés részleteit.Akkor is meg kell mérni ha alszik.A picik esetében nagyon veszélyes a láz.Lehet hogy beteg szegény.
2017. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
70%

Ilyet kiirni, hogy ennyi volt a hoje...hihetetlen sotetseg. Biologiat tanultal?!

Kamu?

2017. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:
Nem kamu kerdes, nem kell egybol ezt feltetelezni. Nem hiszem, hogy beteg, melege van! Most meg mindig alszik, ha felkel, megfurdetem, megetetem es lefektetem. En nagyon remelem, hogy az ejszaka nyugodt lesz reggel 5 ota kicsit sok volt. Emelem a kalapom minden anya elott akinek non stop sir a babaja es birja.
2017. júl. 22. 19:44
 34/67 piroska és a farkas ***** válasza:
90%
Kitartás! Igenis sokan vagyunk akik merik vállalni, h néha nagyon nehéz, főleg, ha még tapasztalatlanok vagyunk és a körülményyek is csak nehezítenek. Azt tudnod kell, h egy baba sosem.hisztizik. Sír, segítségért.Nincs más eszköze. Azt íetad, nyugodt volt amíg evet. Szoptatod? Lehet, h fogy a tejed, esetleg kevésbé tápláló, mint eddig, vagy növekedési ugrásban van és többet enne. Ha a napokban sokat sírna, érdemes lenne elenőrizni, h gyarapszik- e a súlya. Ha popsiban méred a jőt, vonj le 0,5 fokot. És egy tanács: fogzás idejére legyen otthon Dentinox majd, Neked pedig, ha már nem szoptatsz? Apranax a menstruációs görcsökre. Az egy csodaszer, az egyetlen, ami nekem bevált. Nyugis éjszakát kívánok!
2017. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:
En legalabbis remelem, hogy melege volt. Sirt torkaszakadtabol, raraktam egy langyos ruhat, atmelegedett, torulgettem popsitorlovel a nyakat, reggel a ruhaja leizzadt, bofiztettem, de visszajott neki tobbszor is fel egy ora utan, hogy kajalt.. ferjem is csodalkozott, hogy mennyit bukizik pedig jo a tapszer, nincs baja tole! Nagyon nyugodt baba, a mindent lehet csinalni tole tipus, de ma annyira sirt es olyan fajdalmasan nezett ram volt mikor fulsiketito volt a sirasa. Szerintetek vigyuk gyerekorvoahoz?
2017. júl. 22. 20:21
 36/67 anonim ***** válasza:
87%
Érdemes lenne. Max lesz egy felesleges utatok. Kitartás!
2017. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdem mert ferjem veszis ki akkor szabit. Ti vagytok a tapasztaltabbak!!
2017. júl. 22. 20:26
 38/67 anonim ***** válasza:
87%
Nem látom hogy irtad volna mennyi idős, pedig többen kérdeztük?
2017. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
87%

Én biztosan elvinném orvoshoz,ha nem ilyen szokott lenni.A tápszert írod,hogy jó.Mióta használjátok? Nálunk 4 hónaposan derült ki,hogy tejfehérje-intoleranciája van a kicsinek(anyatejet és tápszert is kapott,de ugye tejalapú volt a tápszer is).Addig mi is azt hittük,hogy jó,semmi baja nem volt tőle,mindig nyugodt,jól fejlődő baba volt.

Aztán kapott más fajta tápszert és én is szigorú tejmentes diétát tartottam és elmúlt a visszatérő egész napos sírás meg a reflux és az álmából fájdalmasan ordítva ébredés.

2017. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:

10 hetes

1 honapja van, Milumil tapszer

2017. júl. 22. 20:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!