Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak? Nagyon elegem...

Mit csinaljak? Nagyon elegem van a hisztibol!

Figyelt kérdés
Ferjem most ment el dolgozni, egesz nap kinlodtunk, a babanak melege van es sir, nekem faj a hasam, aludni szeretnek. Ideges vagyok es feszult. Amugy nyugodt baba, ma ilyen csak..nem vagyunk ehhez hozzaszokva. Mar vittem setalni, ott aludt, a karomban nem lehet orankig, autonk nincs... egesz ejszaka ez lesz? Megbolondulok! :(( Mar a fejem is faj. Tuti, hogy melege van, mert izzadt.
2017. júl. 22. 17:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
83%

De bírnod kell és nem nyafogni, hogy van egy ilyen napod, nem vagy hozzászokva! Ehhez nem lehet hozzászokni.

Az én fiam nem volt nyugodt baba, nekünk minden nap kijárt, ami most neked. Minden nap anyáztam, de felvettem, nyugtattam, hűtöttem. Ő nyári baba.


Nézd meg, hogy nincs-e hőemelkedése. De ha minden rendben, akkor simogasd, játssz vele, vedd ölbe, nyugtasd meg, ringasd a hintaszékében, bármi... minden más várhat. Bocs, nem olvastam, hogy mennyi idős.

2017. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
83%

Ez van, el kell fogadni és bírni kell. A mi fiunk hetekig sírt állandóan, mégsem kerültünk diliházba. Szedd össze magad!

Bírom az ilyen anyákat mint te. Amíg nyugodt a gyerek, addig ti vagytok a királyok, mert mindenre van időtök, nyugodtak vagytok, es aki baba mellett nem tud mindent megcsinalni, az hülye és lusta. Erre egy napra nyűgösebb a baba és már meg akartok őrülni.

2017. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
61%

Mi lenne veled ha átlag baba lenne?

Ne hisztizz, vállaltad, felnott vagy van aki 7bol 7 napot ezt viseli el.. a baba csak nyugos es nem hisztizik...

2017. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
28%
Fuh, ez szörnyű lehet. Szerencse, h az enyém nem ilyen, sose legyen ilyen. Kitartás!
2017. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:

Vegre elaludt! Tudom, hogy nem nyafogni kell, hanem menni es segiteni rajta, de reggel ota orditott, olyan szinten, hogy azt neztem, mikor fullad meg szegeny :(((

Apaval mindent kiprobaltunkk. Tudjuk, hogy melege van, de nincs klima, nincs ventilator. Furdettuk ma mar 2x is, tornaztattam, ringattam stb.. elvittem setalni, hogy ferjem tudjon aludni. Nem tudom, mivel jar a kolikas baba, o nem az, alapjaraton egy nyugodt termeszetu, kiegyensulyozott baba, de ma reggel 7 ota kicsit sok. En tenyleg nem vagyok onzo, a feneke ki van nyalva, annyira szeretem, de mikor mar be kell dugni a fulhallgatot es maxra tekerni a zenet, akkor kicsit ki vagyok. Ma csak akkor hagyta abba az orditast, amig evett. Nagyon sajnalom ot, de pont ma jott meg es faj a hasam, soha nem magamat nezem, hanem mindig ot es a ferjemet! Az azt hiszem, nem onzosegre vall, hogy viszem a babat setalni, hogy a masik aludjon. De a babakocsiban se volt nyugodt.. nagyon sajnalom, hogy azert aludt el, mert kimerult, mi mindent megteszunk erte. Nem is akarom tudni, milyen az az anyuka, akinek mindig ordit. :(((

32.5 volt a testhomerseklete.

2017. júl. 22. 18:47
 16/67 anonim ***** válasza:
63%

32,5???

Az lehetetlen mérd meg mégegyszer!!

2017. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
89%
Akkor rosszul merted. Hol merted neki és milyen merovel, mennyi ideig?
2017. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:
Oke, de csak majd, ha felebredt!
2017. júl. 22. 18:51
 19/67 anonim ***** válasza:
92%
32? az nem létezik, akkor már nem élne...
2017. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:
Honaljanal. Addig mertem amig ki nem irta ezt. Vagy a fenekenel kellett volna? De nem hiszem, hogy lazas.. ti mit hasznaltok siros baba megnyugtatasara?
2017. júl. 22. 18:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!