Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lelépni, és apukára hagyni a...

Lelépni, és apukára hagyni a gyerekeket csak úgy? Megtegyem? Vagy mit csináljak, hogy a férjem érezze, nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves fiunk és két 14 hónapos kislányunk. Viszont újra terhes lettem, én elmondtam a férjemnek, hogy biztosan nem akarok negyedik gyereket, így is elég nehéz. Ő pedig azt hangoztatja, hogy nem egyezik bele az abortuszba, meg hogy van segítségem, nem lehet olyan vészes a gyerekekkel itthon. De erről fogalma sincs...


Elmegy reggel, hazajön délután, elvan velük fél-1 órát, megy teniszezni/úszni/futni, hazajön, vacsorázik, jobb esetben még pont becsatlakozik a fürdetéshez, de sokszor már altatás végére ér ide csak. Így tényleg nem nehéz velük. De pl. voltunk nyaralni most, 2 hét után, mikor hazajöttünk, mondta, hogy ő fáradtabb, mint mikor elindultunk, és elmegy pár napra pihenni a barátaival, mert ez az út minden volt, csak pihenés nem. Pedig nem is egyedül voltunk, jöttek velünk a szüleim is, pont ezért, hogy segítsenek.


Hiába magyarázom neki, hogy napi 1-2 órát velük lenni teljesen más, mint 24/7 foglalkozni velük, ellátni őket, rohanni mindenfele. Ezért arra gondoltam, hogy jövőhéten itthon hagyom őket neki, péntektől vasárnapig. Hogy érezze, milyen, mikor éjfélkor kerül ágyba, de már 6-kor sír az egyik lány, vagy mikor a délutánja semmiről nem szól, csak az altatásról. Én szinte sehová nem járok már, házhoz jön a manikűrösöm, a szempillásom, edzeni is itthon szoktam. Most kezdtek kicsit "leszakadni" rólam a csajok is, a fiunk szeptembertől ovis lesz és alig vártam, hogy kicsit levegőhöz jussak, szervezhessek magamnak a házon kívül is programokat...


2018. júl. 27. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
94%

1. Az ő beleegyezése irreleváns.

2. Hogy vagy terhes így, ha nem akarsz gyereket?

3. Nem vesz részt az életetekben, de szülj még? Cuki.

4. Párterápia, nem ez a lelépős hülyeség. A gyerekekt is traumatizálhatja. A férjeddel kell leülni és megmondani neki, hogy pontosan mi a bajod, és menjetek párterápiára.


És az 5. pont: pár év múlva szerintem nem lesztek együtt. És olyan hétvégi apa lesz, aki kéthetente egy napot lesz a gyerekeivel, és akkor is le fogja passzolnia saját anyjának vagy az aktuális csajának.


Miért írom ezt a kegyetlenséget? Azért, mert ha egy ember összesen napi egy órát sem akar együtt lenni valakikkel, és a kötelezően együtt töltött idő (nyaralás) után is elmegy "kipihenni"az úgynevezett szeretteit, az az ember NEM szereti őket. Akiket szeretsz, azokkal minél több közös időre vágysz.


Azon kívül, szerintem nem a haverjaival megy el pár napra. hanem a csajával, akinek megígérte, hogy ha békén hagyja a nyaraláson, akkor utána elviszi őt is egy szexi pár napra.


Bocsáss meg, de túl sokat láttam már a környezetemben ilyet, és MIND a fentieket jelentette vagy azok kombinációját. Ne legyen igazam.

2018. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
87%
"Milyen anya az, aki ott hagyja a gyerekeit. Na és a gyerekeid hogy fogják ezt majd feldolgozni. "=> vs. Apuci elmegy pár napra pihenni a barátaival, az teljesen rendben van? Mert a kettő kb ugyanaz LENNE, mégis az anyán van lovagolva...
2018. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmuen az utolsonak van igaza.

Felesleges elmenned, semmi nem valtozna. Max a gyerekeknek lenne szär egy idiotaval aki hidd el,nem szeretettel latna el oket.

2018. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
100%
Marmint a 17.29 nek van igaza.
2018. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:

Szeretője biztosan nincs, egy 100%. Nem, nem a női megérzésem miatt tudom, de harmadik fél nincs a képben.


A "miért lettél terhes" kérdésen pedig felesleges lovagolni, változtatni ezen nem tudunk, hiába írjátok le még 10-szer is, hogy mégis hogyan lettem terhes.

2018. júl. 27. 17:38
 16/65 anonim ***** válasza:
56%

12!


Szerinted a gyerekeket hogy fogja érinteni, hogy az anyjuk eltűnik? Az, aki amúgy 0-24ben ott van. Ez a lényege a mondandómnak

2018. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, mindneki azt hiszi, hogy nincs szerető a képben. De mivel az ébren töltött idejéből, a 16 órából kb. 14-et nem tölt veled, azt nem tudhatod.
2018. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:
De igen, tudom. A munkája a másik "szerelme", tényleg sokat dolgozik.
2018. júl. 27. 17:44
 19/65 anonim ***** válasza:
93%

Oké. És amikor téged pihen ki napokig, amikor a gyerekeit piheni ki napokig másokkal, amikor elmegy sportolni, stb.?


De mindegy. Nem tudhatjuk biztosan.


Viszont a kérdés továbbra IS adott: MIÉRT nem vagytk már párterápián, ha a férjed és a 3 gyereked apja benneteket jár kipihenni napokra, és szinte nincs is veletek soha?

2018. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
77%
Apuka valóban megérdemelné azt a 3 napot, de a gyerekek nem. Szerintem ők kiborulnának, téged szoktak meg, az apjuk majdnemhogy idegen nekik, megviselné őket, én ezért nem tenném. Viszont ha nem akarod az újabb babát, akkor tégy, ahogy jónak látod. Komolyan, a férjed fenyegethet válással, de szerintem ez nálatok amúgy is idő kérdése csak, mert bocs, de nagyon rossznak tűnik ez a házasság, és borzasztó egyoldalú.
2018. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!