Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lelépni, és apukára hagyni a...

Lelépni, és apukára hagyni a gyerekeket csak úgy? Megtegyem? Vagy mit csináljak, hogy a férjem érezze, nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves fiunk és két 14 hónapos kislányunk. Viszont újra terhes lettem, én elmondtam a férjemnek, hogy biztosan nem akarok negyedik gyereket, így is elég nehéz. Ő pedig azt hangoztatja, hogy nem egyezik bele az abortuszba, meg hogy van segítségem, nem lehet olyan vészes a gyerekekkel itthon. De erről fogalma sincs...


Elmegy reggel, hazajön délután, elvan velük fél-1 órát, megy teniszezni/úszni/futni, hazajön, vacsorázik, jobb esetben még pont becsatlakozik a fürdetéshez, de sokszor már altatás végére ér ide csak. Így tényleg nem nehéz velük. De pl. voltunk nyaralni most, 2 hét után, mikor hazajöttünk, mondta, hogy ő fáradtabb, mint mikor elindultunk, és elmegy pár napra pihenni a barátaival, mert ez az út minden volt, csak pihenés nem. Pedig nem is egyedül voltunk, jöttek velünk a szüleim is, pont ezért, hogy segítsenek.


Hiába magyarázom neki, hogy napi 1-2 órát velük lenni teljesen más, mint 24/7 foglalkozni velük, ellátni őket, rohanni mindenfele. Ezért arra gondoltam, hogy jövőhéten itthon hagyom őket neki, péntektől vasárnapig. Hogy érezze, milyen, mikor éjfélkor kerül ágyba, de már 6-kor sír az egyik lány, vagy mikor a délutánja semmiről nem szól, csak az altatásról. Én szinte sehová nem járok már, házhoz jön a manikűrösöm, a szempillásom, edzeni is itthon szoktam. Most kezdtek kicsit "leszakadni" rólam a csajok is, a fiunk szeptembertől ovis lesz és alig vártam, hogy kicsit levegőhöz jussak, szervezhessek magamnak a házon kívül is programokat...


2018. júl. 27. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
60%
Igen, szerintem is ilyen volt ez a pasi mindig. Enido rengeteg. Sport. Haverok. De most mar ott a csalad... Az igenyekbol le kellene adni, ha a feleseg nem birja...
2018. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:

60

Nem, kösz, az én életem csodálatos. De neked látom, betalált, amit írtam :))

59 voltam.

2018. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
100%

én férfiként ezt tanácsolom:

Mond meg neki, hogy nem lesz abortusz, ha képes 1 hetet együtt tölteni a gyerekekkel, komplett egyedül.

Ha képes rá, ha nem akad ki, akkor megtartjátok a gyereket.


Csak hogy kissé érezze mennyire gyerekjáték

2018. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
79%
Pech, hogy másodjára ikreitek születtek, ilyen férfinak nem csodálom, hogy nem szülnél mégegy gyermeket. Teljesen megértelek. Szerintem nem kellene elmenned egy hétre, elég lenne 3-4 nap is, hogy a férjed érezze, egy nem "gyerekjáték".
2018. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Én nem csak 3 napra lépnék le...... 23L
2018. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!