Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy térítsem észhez? Veszeked...

Hogy térítsem észhez? Veszekedés nélkül?

Figyelt kérdés
Én még kismama vagyok,de rengeteget olvastam a témában! Az olvasottak alapján teljesen egyértelmű,hogy akár tápszeres a baba akár amyatejes mindenképp 6 hónap a hozzátáplálás kezdetének időpontja. Ezzel szemben ma átmentem a barátnőmhöz akinek a babája hétvégén volt 3 hónapos. A pici kezdetektől tápszeres. A barátnőm barackot evett és a babuci szó szerint rácuppant a barátnőm meg megengedte neki ,hogy nyammogja szivogassa a levét!! Iszonyúan meglepett és nem is értem! Azt mondja ez nem hozzátáplálás csak kóstolgatja a dolgokat előző nap a sütőtököt kóstolta meg !! Szívem szerint jól felpofoztam volna ,mert 3 hónapig még ezt nem lenne szabad !! Hogy magyarázzam el neki ,hogy fel is fogja ?? A slussz poén,hogy a gyerekorvosuk szerint egész nyugodtan kóstolgathat a baba ! Hát agyam eldobom! Vita nélkül,hogy lehet változtatni ezen ??

#3 hónapos #kóstoltatás #korai hozzátáplálás
2018. szept. 27. 14:21
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
90%
Téged meg elviselni lehet rossz. A barátnőd jobban jár ha tisztes távolba vonul tőled már most. Te tipikusan olyannak tűnsz, aki a halálba cseszegeti azt aki nem szoptat 3 évig, meg mar a kórházi csaszáros szobatársadra is lesajnálóan a fejedet csóvalod amiért "csak" császár volt. A mindent jobban tudó laikus kezdő. Utálni fognak.
2018. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
88%

A WHO azt is ajánlja, hogy nem kellene gyerekeknek éhezniük, szomjazniuk.

SZóval vedd meg a repülőjegyet, és vigyél sok-sok vizet meg élelmet az afrikai gyerekeknek.

A WHO ajánlásával!


A baba nem robot. Hanem élő szervezet. Valamelyik 3 hónaposan fejlett a hozzátáplálásra, valamelyik 7 hónaposan.

És azt a szót tudod-e értelmezni, hogy "AJÁNLÁS"?????

2018. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
93%
Állítsd le magad kérdező! Rettenetesen irritáló vagy! Jó, hogy nem jelented fel, amiért " veszélyezteti" a gyermekét. Én is a hat hónap mellett vagyok, de eszembe nem jutna más gyereknevelésébe beleugatni. Az az ő gyereke. Te meg foglalkozz majd a sajátoddal.
2018. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés vagy egy nagy vitaszító kamu, vagy a kérdező egy ostoba liba. A gyereked sajnálom, iszonyatos lesz így felnőnie.
2018. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
85%
Te csak a netről szerzed az ismereteidet, aztán meg nagy pofával hirdeted, én 4 hósan kezdtem hozzátáplálni, védőnő engedte, lehet kapni bébiételt 4 hónaposnak, szerintem kicsit lenyugodhatnál.
2018. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
87%
Azért a WHO sem mindenhatós, sok "érdekes" ajánlása van, aminek ha utána olvasol, elcsodálkozol. Kérdező, ne legyél ilyen kocka, főleg nem ilyen erőszakos és tudálékos úgy, hogy még nincs tapasztalatod a témában. És igen, mindenki magával törődjön, és akkor nincs gond.
2018. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu ?? 3 hónapos babának barack,sütőtök??? Persze hogy zavar
2018. szept. 27. 14:49
 18/55 anonim ***** válasza:
88%
Még megsem született a gyereked, de már okoskodsz, hogy mit csesz el a barátnőd. Nem a te gyereked, semmi beleszólásod nincs. Ki vagy te, hogy ítélkezz? Téged már most többen ítélnek el a megnyilvánulásodért, mint a barátnődet.
2018. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
94%

A barack meg a sütőtök az elsők között van, amiket lehet adni. Mit csodálkozol ezen?

Tényleg mintha pörköltet adott volna, úgy rugózol rajta...

2018. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
94%
Nincs jobb dolgod mint ezen pattogni? Mondjuk nekem kifejezetten szorakoztato ahogy itt vered magad.
2018. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!