Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy térítsem észhez? Veszeked...

Hogy térítsem észhez? Veszekedés nélkül?

Figyelt kérdés
Én még kismama vagyok,de rengeteget olvastam a témában! Az olvasottak alapján teljesen egyértelmű,hogy akár tápszeres a baba akár amyatejes mindenképp 6 hónap a hozzátáplálás kezdetének időpontja. Ezzel szemben ma átmentem a barátnőmhöz akinek a babája hétvégén volt 3 hónapos. A pici kezdetektől tápszeres. A barátnőm barackot evett és a babuci szó szerint rácuppant a barátnőm meg megengedte neki ,hogy nyammogja szivogassa a levét!! Iszonyúan meglepett és nem is értem! Azt mondja ez nem hozzátáplálás csak kóstolgatja a dolgokat előző nap a sütőtököt kóstolta meg !! Szívem szerint jól felpofoztam volna ,mert 3 hónapig még ezt nem lenne szabad !! Hogy magyarázzam el neki ,hogy fel is fogja ?? A slussz poén,hogy a gyerekorvosuk szerint egész nyugodtan kóstolgathat a baba ! Hát agyam eldobom! Vita nélkül,hogy lehet változtatni ezen ??

#3 hónapos #kóstoltatás #korai hozzátáplálás
2018. szept. 27. 14:21
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
9%

30+


Kérdezd már meg a barátnődet, hogy szerinte az a barack amit most vesz és kóstoltat a gyerekkel, mennyi vitamint tartalmaz?

2018. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

30-as végre valaki ! Köszönöm!!

Es nem nem reagálok a személyeskedésre. Viccesek vagytok a régi felfogással. Tessék olvasni is néha .

2018. szept. 27. 15:18
 33/55 anonim ***** válasza:
93%
30, soha nem köpte ki a lányom a tápszert...
2018. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
88%
Hány fiókod van kérdező?
2018. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
86%

3 hósan alma és barack levét nyomkodtam ki a fiammak, házi termést, akkor volt a szezonja.

Nyalogatta, ízlelgette. Attól mèg ugyanúgy szopizott 1 éves koràig.

Ha Te úgy érzed jónak, 6 hó előtt mèg vèletlen se nyalass vele semmit!

Szíved joga, mint ahogy mindenkinek, hogy hogy neveli a gyerekét.

Senkit nincs jogod kioktatni. Ő így csinálja, Te màshgy fogod.

Ezen ne háborogj 😄 de remélem anyukád/anyósod kellőképp cseszegetni fog, hogy 4 hósan nyugodtan adhatsz neki egy kis csirkepörit!

2018. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
95%
Ráugrasz az első és egyetlen válaszolóra, aki neked ad igazat, az nem számít, hogy 30 másik nem. Mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Tipikus propeller szülő vagy, idióta pitsa, akinek a gyereke szintén ennyi IQ-val fog rendelkezni. Szegény gyerek, már most sajnálom. Téged még a szavakat értelmezni sem tanítottak meg, ugyanis az ajánlás, az azt jelenti, hogy 6 hósan AJÁNLOTT, de ha valaki 3 hósan, vagy 7 hósan kezdi el, nem gyermekbántalmazó. De minek is papolok itt neked, csak a saját időmet vesztegetem, te szánalmas gyökér anyák szégyene.
2018. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom kérdező, te már most elviselhetetlen vagy. Meg sem született a gyereked, de azt hiszed te mindent jobban tudsz mindenkinel! Majd a te gyerekedet úgy eteted, ahogy akarod, ahhoz viszont az eg világon semmi közöd, higy mas hogyan csinálja. A hajadra kenheted ezt az agyhalott WHO mániás az, az is csak egy AJÁNLÁS és nem kőbevésett szentírás. Az én lányom is kóstolgatott 3 hónaposan hasonlókat és képzeld, felnőtt, makk egészséges, semmi baja, egy kezemen meg tudom szamolni hányszor volt beteg. Ja és üzenem a másik okostóninak, SOHA egyszer nem köpte ki a tapszert, szóval nem kell össze-vissza a melledumalni. Nekem is nem egy barátnőm van/volt, aki 3-4 hónaposan kóstoltatott a gyerekével és egyiknek sincs semmi baja.

Egyébként mégis miben akarsz segítséget kérni..?? Semmi közöd a barátnőd gyerekehez! Úgy eteti, neveli ahogy csak akarja, te foglalkozz a saját dolgoddal. Bár egy pszichológus lehet a segítségedre lenne. Szegény gyerek, előre sajnalom, hogy ilyen idióta anyja lesz. Hogy manapság már mindenki szaporodhat.....

2018. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
96%
Én téged pofoználak fel :)
2018. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
86%
Fogjátok már fel hogy valami unatkozó gyerektelen tette fel a kérdést és most röhög hogy bekajálta ennyi nő!! Nektek nem egyértelmű?!
2018. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
98%

Engem is úgy (sőt! mégy úgyabbul!) etettek, meg a húgomat is, meg én a gyerekeimet is, mint ahogy a te barátnőd.

Élünk, itt vagyunk, és valószínűleg egészségesebbek vagyunk, mint te valaha is leszel.

Le sem írom, hogy 6 hónaposan az enyém mit evett, mert olyan stressz lenne számodra, hogy baja lenne a babádnak tőle. Ő meg szegény nem tehet arról, hogy az anyja idióta.


Azért egy kérdés: mondjuk megszületik a gyereked, és mikor 1 hónapos lesz, a WHO kiadja a legfrissebb ajánlását, miszerint mostantól semmilyen tápszert nem lehet adni, az anyatej mellett pedig már 6 hetes kortól meg kell kezdeni a hozzátáplálást. Mit tennél?

2018. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!