Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy térítsem észhez? Veszeked...

Hogy térítsem észhez? Veszekedés nélkül?

Figyelt kérdés
Én még kismama vagyok,de rengeteget olvastam a témában! Az olvasottak alapján teljesen egyértelmű,hogy akár tápszeres a baba akár amyatejes mindenképp 6 hónap a hozzátáplálás kezdetének időpontja. Ezzel szemben ma átmentem a barátnőmhöz akinek a babája hétvégén volt 3 hónapos. A pici kezdetektől tápszeres. A barátnőm barackot evett és a babuci szó szerint rácuppant a barátnőm meg megengedte neki ,hogy nyammogja szivogassa a levét!! Iszonyúan meglepett és nem is értem! Azt mondja ez nem hozzátáplálás csak kóstolgatja a dolgokat előző nap a sütőtököt kóstolta meg !! Szívem szerint jól felpofoztam volna ,mert 3 hónapig még ezt nem lenne szabad !! Hogy magyarázzam el neki ,hogy fel is fogja ?? A slussz poén,hogy a gyerekorvosuk szerint egész nyugodtan kóstolgathat a baba ! Hát agyam eldobom! Vita nélkül,hogy lehet változtatni ezen ??

#3 hónapos #kóstoltatás #korai hozzátáplálás
2018. szept. 27. 14:21
1 2 3 4 5 6
 21/55 piroska és a farkas ***** válasza:
94%
Édes Istenem, add, h kamu legyen...senki sem lehet ennyre sötét.
2018. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
45%
3 Aztán csodálkozni fog, hogy a gyerek nem fogja a tápszert elfogadni.
2018. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
97%

A barátnőd maga mondta KÓSTOLTAT,

Nem váltott ki étkezést.A babája fő tápláléka a tej. Ne keverd a szezont a fazonnal😄

Ne okoskodj,és ne pattogj mert nem a te gyereked közöd semmi

2018. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Mennyi sötét ember van ebben az országban! A tudomány fejlődik! 6 hónapos koráig kóstoltatni sem szabad! Segítséget kértem erre ez lett . Az én gyerekem 6 hónapos koráig BIZTOSAN nem fog kóstolni sem. Who ajánlás egyértelmű!
2018. szept. 27. 15:06
 25/55 anonim ***** válasza:
100%

Milyen segítséget akarsz??? Nem a te dolgod!

Majd te úgy csinálod ahogy te akarod. Más meg úgy ,ahogy ők akarják

2018. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
92%

kedves kérdező, az én gyerekem meg 97-ben született, egy évvel azelőtt, hogy a hat hó bejött volna. 4 hetesen gyümölcslé, 6 hetesen gyümölcspép, 3 hósan főzelék.

Full egészséges, semmi allergia, évi egy nátha. 21 éves, fiatal nő.

Ennyit a who-ról meg a sok tápos mai gyerekről...

2018. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
96%

A te gyereked WHO szerint fog az étkezni az lehet, de hogy sírva fog könyörögni egy jófej, értelmes anyáért az tuti :) :) :)

Szerencsétlennek az lesz a legkisebb aggódnivalója hogy WHO szerint eszik-e...

2018. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező! A saját gyerekedet úgy eteted majd, ahogy akarod, ehhez jogod van. Csakis ehhez. Más gyerekéhez viszont nincs közöd, úgyhogy érdemes lenne viszzafogni magad, mert egyszer kidobnak valahonnan, ha ilyen stílusban okoskodsz.
2018. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ordas kamu.


Nem reagál a személyeskedésre csak fantáziátlanul írogatja hogy WHO meg ajánlás.


Sztem ne etessük a trollt tovább..

2018. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, neked van igazad. Kóstoltatják a gyereket, megérzi a normális jó ízeket, és esze ágába nem lesz a tápszert megenni, és majd reszketve fog sírni az "okos"nak, a tápszert meg ki fogja neki köpni.. Nem véletlenül van X ideig tiltás a tejre, a lisztes cuccokra.

Anyám volt ilyen okos mint az ismerősöd, aztán utána vért izzadtunk az adott gyereknél, hogy normálisan egyen.

2018. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!