Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt alvás vagy nem? Ha...

Együtt alvás vagy nem? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének. Azok véleménye nem érdekel, akinek nincsen gyereke, babája.
2019. júl. 17. 16:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
27%
20# persze hogy “igényli" mikor erre szoktattad... Ez már beteges. Itt nem a gyereknek van erre szüksége, hanem neked.. Előre sajnálom ha kamasz lesz, majd felnőtt.
2019. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Erre szoktatta? Ez olyan, hogy a környezetemben kapasbol 2 felé alvási variáció is volt. Az unokatestvére sehogy nem aludt el, csak ha a babauloben erőteljesen ringattak. Hány és hány anyuka panaszkodik, hogy kipróbált, hogy ott hagyta, hagyta sírni, felette, ringattak, hordozta, simogatta a kiságyban, sehogy nem volt jó. Szerinted? Nagyon örülök, hogy szuper anyaként ez neked sikerült, tényleg, de ha a gyereked se olyan lenne, amilyen, lehet te is a panaszosok között lennél. Én úgy gondolom, ha mindenkinek jó, akkor okes. Ha már valakinek nem, akkor kell valamit változtatni.


Egészséges szexuális élete pedig nem ettől függ. Szerintem.

2019. júl. 18. 13:56
 23/32 anonim ***** válasza:

Nekünk soha, egyszer sem csipogott feleslegesen a légzésfigyelő, pedig maximális érzékenységre van állítva. Valószínűleg a tiétek rosszul van beállítva, túl vastag a matrac vagy rossz a készülék. Szerencséd van, hogy bármikor együtt tudsz lenni a pároddal, az enyém sajnos dolgozik, esténként van időnk egymásra.

Amúgy azzal értek egyet, hogy egy 8-10-12 éves gyerek tanuljon meg önállóan aludni. Táborba nem megy? Nagyszülőknél, rokonoknál nem nyaral? Ott hogyan oldjátok meg? Egy 10-12 éves fiúnak manapság már igencsak nyiladozik a szexualitása, szerintem borzasztó ciki neki az első reggeli merevedéseket anyu jelenlétében átélni. Meg őszintén, te a férjeddel 8 éve nem bújtál össze éjszaka?

2019. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy azzal értek egyet, hogy egy 8-10-12 éves gyerek tanuljon meg önállóan aludni. Táborba nem megy? Nagyszülőknél, rokonoknál nem nyaral? Ott hogyan oldjátok meg? Egy 10-12 éves fiúnak manapság már igencsak nyiladozik a szexualitása, szerintem borzasztó ciki neki az első reggeli merevedéseket anyu jelenlétében átélni. Meg őszintén, te a férjeddel 8 éve nem bújtál össze éjszaka?"


Tud önállóan aludni, unokatesóknál, mamáknál elvan. De otthon csak velem.

Miért nem bújtam volna össze a párommal azóta? Nem tudom, miért zárja ki egymást a két dolog. Mmint a férjjel a szex és a gyerekkel az ALVÁS. amikor alszok, nem szexelek... legalábbis mifelénk így szokás.


És azért egy 8 évest ne hasonlítsunk már össze egy 10-12 évessel meg azok "nyiladozó szexualitásával".

Egy 8éves az kisgyerek. Kisautóval játszik, szeretne pontokért ingyen plüsst, bogarakra vadászik, sír, ha elesik... nem pedig csajokat néz.


A merevedés pedig... hát ha áll a cerka, akkor áll. Így van ez kb 3 napos kora óta :D

2019. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nem szexre, összebújásra gondoltam. Nem ugyanaz. 15 éve vagyunk együtt a férjemmel, de nem múlik el este összebújás, simogatás, pár perc csendes beszélgetés nélkül. Ha ott lenne a gyerek, vele foglalkoznék, de hiányozna apukával ez a kis intimitás. Persze nem vagyunk egyformák.
2019. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
22# nem kisbabáról, hanem 8 éves gyerekről beszélünk...
2019. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
34%
24# persze képzelem hányszor éltek szexuális életet.. A gyerek befekszik az ágyatokba és várja hogy végezzetek a nappaliban a dugással vagy a fürdőben.. Nagyon gáz..
2019. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
49%
24# Ebből is látszik, hogy ő tökéletesen jól tud aludni nélküled. Te tipikus ragadáncs anyuka vagy. A fiadban keresed a férfi pótlékot.
2019. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
A gyerek nem fekszik be az ágyunkban, a gyerek 8 év alatt sohasem aludt az ágyunkban. Ezt hol írtam? Azt írtam, vele alszom, nem pedig ő velünk...
2019. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
65%
Ja, az úgy más. Tuti lehet a házasságok.
2019. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!