Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért nézik le a Stokke-s...

Miért nézik le a Stokke-s anyukákat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
76%

jajj kérdező, annyira rettenetes vagy! tényleg nem érted mi a különbség a negyed 8 és a fél 8 között?


na látod, pedig ha lenne stokked értenéd, a kocsihoz ilyen infók is járnak! :D

2016. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon megnézném mit tudsz anyagiakban felmutatni az életben, hogy csak úgy leszólj olyan embereket, akik mindent meg tudnak adni a gyereküknek, vagy egyszerűen csak jól akarják magukat érezni és még tellik is rá nekik.

Az a baj, hogy sok minden olyan dolog vesz minket körbe az életben ami tulajdonképpen akár Stokke is lehetne...

Pl, hogy máshova megyünk orvoshoz, máshova jár a gyerekünk iskolába, más osztályon utazunk a repülőn...

Mert te ennyire vagy képes az életben, míg mások többre.

Egy biztos kérdező, meg 80%-os aki bármikor megvehetné az egész babakocsit full újan, nektek nem lesz ilyen gondotok az életben.

Fiatalon kell ám lemondani a luxusról, a jóról, nehogy véletlenül bármit is elérj az életben, beérni a xarral, erre vajon ki nevelt rá titeket? :)))

2016. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
7%

Örökre a 400€-ok osztályába tartoztok majd, akár negyed 8-kor akár fél 8-kor....

20 év múlva is!

2016. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
5%

És tudjátok mit?!

Legközelebb látok egy Stokkés anyukát összekacsintok vele, hogy nem ilyen proli xarok vagyunk mint ti!

Akik mindent olyan qrva jól tudtok.

2016. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
86%
Ezen az összekacsintáson sírva röhögök. Hiába na, intelligenciát továbbra sem adnak apuci pénzéhez.
2016. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
94%

Alapból lecarom, ki milyen babakocsit tol, sőt bevallom, én fel sem ismerem sem a Stokket, sem mást.

Olvasgattam a válaszokat, és lehidaltam azon, hogy lehet így egymásnak ugrani.

Nem ma kezdtem a szülői pályát, első gyerekem 94-ben született. Tudom, őskor, de azért a Brendon már állt. Akkoriban 164-es Alfát vezettem, (az azért cseppet drágább, mint egy Stokke), mert a férjem odavolt érte, telt is rá. A gyereknek meg vettünk egy noname lapra csukható babakocsit, és higgyétek el, abban is boldogan felnőtt.

Nekem a következő babakocsim volt az "életérzés". Amerikából kaptam használtan, 3 kerekű Graco ikerkocsi volt, elment bárhol. Na, akkoriban sokan mosolyogtak ránk. Batár babakocsi, benne 2 gyerek, a harmadik meg ott loholt mellettem. Annak volt sodrása.


Most már nincs Alfám, kinőttük. A gyerekeknek sincs extra bringa, csak amolyan jóféle. Bemegyünk az sztk-ba, de ha olyan a gond, irány a magánrendelés. Sátrazni járunk, mert azt szeretjük. Közben a két kisebb főiskolai pénze is már számlán figyel. Mert marhára nem ezeken múlik, milyen színvonalon nevelsz gyereket.

Fél millát azért elég sok család össze tud szedni. Nincs is ezzel baj, amíg nem verik hitelbe magukat egy Stokke miatt, vagy nem nézik le a többi anyukát. Mindkettőre van bőven példa, ahogyan olvashattuk is, sajnos...

2016. máj. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
80%

Úristen... Életérzés, meg mifene...

Megmondom őszintén, már az első fiam születésekor nagyon megtetszett a Stokke, majd' kilenc évvel ezelőtt, de már akkor tudtam, hogy ennyi pénzért biztos, hogy sosem fogok babakocsit venni. A februárban született öccsének sem ilyet vettünk, pedig a férjem nagyon mondta, hogy ha nekem az a szívem vágya, akkor vegyük meg azt, de szerintem egyszerűen bolond dolog ennyit költeni egy babakocsira. Vettünk egyet százezerért, és azzal is nagyon boldog voltam, mert az első gyerek születésekor egy ilyen kocsi lett volna a REÁLIS vágyam, de nem futotta rá akkor. Most igen.

Egyébként is hülyeség lett volna nekünk Stokkét venni, mert javarészt busszal járunk. A férjemnek nem lehet jogosítványa egy betegség miatt, én meg jobb, ha mindenki érdekében távol maradok a vezetéstől, nem véletlenül nem szereztem még most sem jogosítványt. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni :D No hát, egy Stokke sok esetben nagyon praktikus, de szerintem buszozáshoz pont nem az. Mondanám, hogy a környéken sétálgatni még oké, de városszerte olyan kritikán aluliak a járdák itt Pécsen, hogy sajnálnám ezen szétbarmolni ezt a jó kis kocsit.


Nos, én nem nézem le, aki ilyenben tolja a gyerekét, inkább megnézem, hogy de szép kocsi, mert szerintem tényleg szép, és jó is, és jó annak, akinek ez praktikus, és még futja is rá. De az egyszerűen csak röhejes, és nem irigylésre méltó, ha valaki egy babakocsi miatt felsőbbrendűnek hiszi magát, vagy azt hiszi, hogy ő egy magasabb rendű kaszt tagja :D Bocs, de ez egy vicc :D

2016. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
64%

"Egy biztos kérdező, meg 80%-os aki bármikor megvehetné az egész babakocsit full újan, nektek nem lesz ilyen gondotok az életben.

Fiatalon kell ám lemondani a luxusról, a jóról, nehogy véletlenül bármit is elérj az életben, beérni a xarral, erre vajon ki nevelt rá titeket? :)))"


lemaradtam valamiről? vagy csak én nem értem? volt róla szó, hogy ki miről mond le?


neked tényleg elmentek otthonról, szerinted tényleg a luxus és a mindent megadás a stokkeval kezdődik?

tudod az a baj, hogy az olyan majmok miatt mint te, ítélik el a stokkes anyukákat!

2016. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
69%

Egy biztos nem minden milliomos ember vásárol Stokke babakocsit a kisbabájának és nem mindenki milliomos aki Stokkes babakocsival látni az útcán.

Van ismerősőm aki tényleg megtehetné - az a bizonyos réteg akinek Burberry táskái, LV táskái, több luxuautójuk van - hogy megveszi és mégis egy Concorde babakocsit vásárolt (olcsóbb mint a Stokke és kevésbé feltünő) utána pedig egy kisebb esernyős Maclarent használt. Ő többet jár autóval és kevésbé szükséges számára a babakocsi sőt a Stokkenak olyan nagy összecsukva a váza hogy egy kisebb/közepes csomagtartóba éppen belefér. Van egy másik igen jó módú anyuka ismerősőm aki Quinnyt vásárolt,pedig ő is megtehette volna hogy gond nélkül a Stokket választja.


Ellenpéldának tudok olyan anyukát aki összespórolta a pénzt a Stokkera,mert ez volt a vágya. Ő nincs olyan anyagi helyzetbe hogy ne érezte volna meg az árát, de mégis vágyott erre a luxusbabakocsira. Sokan használtan veszik meg és villognak vele hogy ők "mennyire gazdagok" miközben már egy kihasznált másodkézből kapott kocsit tolnak.

Picit túlzásnak érzem azt hogy valakik számára "életérzés" a Stokke. Szép babakocsi, mutatós, de vannak jó alternatívái is. Én inkább használok egy egyszerűbb babakocsit és járok rendszeresen autóval mint hogy megveszem a Stokket és játszom a luxusmamit üres zsebbel. A Stokke hátránya hogy tömegközlekedéssel alig lehet használni, túl pici a bevásárló része, összecsukva a váz a csomagtartó nagyrészét elfoglalja és az ülést egy hosszabb/testesebb baba hamar kinővi.

Vannak előnyei is, a minőség, a dizájn, a magas ülőpozició, a brandname.

Picit túlzásnak tartom hogy egyesek azt gondolják hogy ez valamifajta "életérzés", társadalmi színvonal. Nyugaton sem a minimál vagy átlag aluli bérüek babakocsija, bár tény hogy egy német összeszerelői fizetésből könnyebb megvásárolni de mindenhol egy magasabb színvonalú széles körben elérhető babakocsi márka a Stokke. Magyarországon is van sok olyan ember aki az árának a dupláját, tripláját is megkeresi havonta. Butaság Vajnanéhoz hasonlítani azokat akik Stokkét tolnak. Sokszor pont azoknak van meg akik kevésbé vannak eleresztve anyagilag míg a tehetősebbek teljesen más márkájú babakocsit tolnak.

2016. máj. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
87%
A magabiztosságot, az életérzést nem a Stokke fogja biztosítani hanem a tudat hogy VAN PÉNZED és bármit megvehetsz amit szeretnél, de mégis azt veszed meg amit te szeretnél. Ezt pedig nem a Stokke fogja adni, mert üres zsebbel is lehet ilyen kocsit tolni (használtan) az esőben és buszozni, míg lehet saját autóval járni ahonnan kiemeled a csomagtartóból a bármilyen más márkájú babakocsidat.
2016. máj. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!