Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért nézik le a Stokke-s...

Miért nézik le a Stokke-s anyukákat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
86%
Babakocsival összemosolyogni???? Mi alfások vagyunk a kocsiból villantunk egymásnak, de a babakocsinál nem dobom a v betűt, ha azonos márkájúval találkozom :D
2016. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
88%

Nem nézem le, viszont vannak olyanok, akiket inkább sajnálok.

Pl. tudom,hogy használtan vette, alig tudta összekaparni rá a pénzt, de legalább Stokke-ja van. Vagy aki meg sem nézte,hogy nekik jó lesz-e, praktikus-e, esetleg méretet nézne (ha bevalljuk,ha nem kisebb a stokke mózese pl.), csak megveszi, mert ez a divat.

Nekem sem kétforintos kocsim van, de nem az volt az első szempont,hogy olyat válasszak, amit megnéznek az utcán. Tényleg sajnálom inkább az ennyire sekélyes embereket.

2016. máj. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
85%

11-es, ugyanez jutott nekem is az eszembe. Amikor sok év után márkát váltottunk, még jó darabig villantottam az alfásokra, annyira belém ivódott:-) Csak lestek, hogy mit akarok.

De ha jobban meggondoljuk, csak az alfások villantanak össze, az opelesek, fordosok már nem. Lehet, hogy a babkocsiknál is így van? (a vége már csak vicc volt)

2016. máj. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
77%

10 es.

Giordani markaju kocsink van.

De mivel ugy lehet attforditani a babot benne,hogy az egesz felso resze attfordul (tehat menet kozben is,nem kell levenni es forditva feltenni a mozest,sport reszt,hordozot es mindig a bolygos kereke van elol)igy annyira instabilnak tunik Nekem.csak a forgo resze tartja a gyereket....de "sajna" nekem nincs kivel osszeneznem :D ;D ;D :D

2016. máj. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
38%
Mi az a stokke?
2016. máj. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
79%

Én nem nézem le,volt normális stokkes anyuka barátnőm,neki ez tetszett,volt rá pénze,megvette,használta,kész.

Aztán van ismerősöm aki terhes lett,és akkor neki rögtön stokke kell,mert az státusz szimbólum,lehet villogni vele (mondjuk ő olyan,hogy ha vesz egy márkásabb valamit akkor rögtön dobja fel face-re,hogy irigyeljék az emberek)Na ez szerintem gáz,az ilyet én is lenézem. én is megnéztem már ezt a stokkot,tényleg olyan jó-e,használtan már 150 ezer körül lehet kapni,szóval nem olyan égedelem drága,de megmondom őszintén nekem nem tetszik,olyan idétlen a kialakítása.És azt mondják,hogy nem is praktikus,főleg egy nagyobb babának.

2016. máj. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
71%

12/16-os véleményével osztozok.

Miért életérzés ez a babakocsi? Mit éreztek amikor toljátok? Komolyan érdekel,mert többen írták ezt, kiváncsi vagyok. :)

2016. máj. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan nekünk csak 50 ezer forintos kocsink volt, de azt tolni tényleg életérzés. :) Az "édesanya vagyok" érzés :) Felülmúlhatatlan.
2016. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
92%

engem is nagyon érdekelne, stokkes anyuka, gyere már vissza és írd már le! :)


nekem van egy nagy gyerkőcöm is, mikor ő született, akkor jöttek be azok a sport kocsik amik teljesen dönthetők és bele lehet tenni újszülöttet. én vettem is egy ilyen pierre cardint ráadásul, biztos ami biztos :) nem túlzok, de heti 1x tuti kiesett legalább az egyik kereke :D na az életérzésvolt, főleg mikor szakadó esőben gurult mellettünk a kerék, én meg azt se tudtam a gyereket fogjam, hogy ne boruljon fel kocsistól vagy a kerék után rohanjak, nehogy a csatorna elnyelje :D

2016. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem miért kéne lenézni azt, akinek többje van mint a másiknak.

Magyarországon a havi 120 ezer forintos átlag nettó fizetésekhez képest, aki vesz egy 8 ezer foritnos rugdalózót, vagy egy félmilliós babakocsit, jönnek a szuper anyukák, hogy nem hordozókendőben van a gyerek, nem a gyerek érdekeit nézted, költöd a pénzt fölöslegesen míg ő elviszi a különbözetből egy jó wellnes szállodába..

És akinek otthon úszómedencés háza van...

És akinek tellik mellette Maldív szigetekre...

És ha a legjobb babakocsit vetted miért nem a gyerek érdeke, hogy magasról nézi a többieket- nem írtam oda, hogy magasról le...nézi a többieket.

Ez csak undorító viselkedési forma a magyaroknál semmi több.

De amikor a Instagramon megjelenik egy olyan anyuka akinek a cipője is többe került, mint a havi teljes családi büdzsé akkor azt meg elkezdik követni...meg se..nyaló.s dolgokat alá írogatni, amit az soha nem fog elolvasni...

2016. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!