Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért nézik le a Stokke-s...

Miért nézik le a Stokke-s anyukákat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
10%

Nem kell belinkelned semmi ostobaságot mert nem nézem nézem meg!

Lexarom az ócska kis életedet veled egyutt. Nyugodtan ideologizald meg, hogy ki es miért sznob, csinálj saját magad fajta ra is egy ideológiát...

2016. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
98%

Nekem van autóm, vezetek is kedves 73%!

Hihetetlen a stílusod.

2016. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Stokke ezzel jár, mint a 73 %-os agybaja, akkor soha:))
2016. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%
Dalma nem te vagy az 73% :)
2016. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég... 73%-os, te nagyon szánalmas vagy. Én egy véletlenül idetévedt 19 éves vidéki lány vagyok. A következő kommented lehet az, hogy aki olyan idős mint én, neked ne magyarázzon, de hidd el, semmivel nem vagy több, mint én vagy akárki más. Képzeld, én busszal utazom. És nincsenek rajta pisi szagú öregek, hanem kulturált emberek. Csak azért, mert anyukám nem hordja a fenekemet mindenhova autóval, még nem rossz anya. Fel tudtam nőni egy egyszerű babakocsival, mert 19 éve még nem a divat, a márka, a pénz számított, hanem az, hogy kényelmes legyen és az igényeknek megfelelő. Egy pillanatig sem attól leszel jó anya, ha "luxus" kocsiba teszed a gyerekedet. Vagy hogy sosem kell a buszmegállóban állnia. Én álltam, állok és állni is fogok, mégis boldog, egészséges lelkű, egészséges gyerek vagyok normalis elvárásokkal. Megállom a helyem, ha kell. Ja, és vonatozok is. Azt is túléltem. De te csak éld továbbra is a sznob kis életedet, neveld sznobbá a gyereked, hogy a későbbiekben majd egyre több elvárással álljon eléd. :) És örülj, hogy van bárki, aki elvisel. :)
2016. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%

Jezus....most ez komoly??

Kepzeld kedves utolso,nem esne nehezemre stokket venni megis busszal jarok...no nem azert mert autora nem telne,egyszeruen nem tudok vezetni...huu azanyja..felek a volan mogott.

Igaz Apa is "csak" egy opelt vezet,mert Neki az a favorit...vezethetne bmw-t,volvot,mercit de Neki nem az kell.

Na akkor most Mi mekkora csorok vagyunk :D :D :D jahh nem is.ha bejonnel hozzank lehet leesne az allad...

Es jarok sparba,sot tescoba is.

De a 3 gyerekem tud koszonni,kerni,megkoszonni es tudjak,hogy ha valamire szukseguk van azert tenni kell!!normalis emberek lesznek.nem ilyen hulye bekepzelt barmok mint Te!

Ja,ragott almank sincs...huuuuu...

Tudod a normalos embereknek nem az szamit mit vesz ki a zsebebol,mit tol,mit vezet.Nekunk az emberi kapcsolatok ennel sokkal fontosabbak.

Szanalmas vagy...

2016. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
Bocsi,50 es valaszolonak szolt az elobbi.
2016. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%

"Aki még autót vezetni sem tud, az inkább ne osztogassa az észt."


Nagyokos, elárulod, hogy hol osztottam az észt? Egyébként én miért vagyok kevesebb, csak mert nem tudok vezetni, te majom? Tudod te, hogy hányan furikáznak kocsival a seggük alatt úgy, hogy még annyira sem tudnak vezetni, mint én? De azért vígan veszélyeztetik a közlekedés összes többi résztvevőjét, mert hát nekik derogál buszra szállni. És akkor én, aki beismerem, hogy nem tudok vezetni, a te szemedben még arra sem vagyok jogosult, hogy egy kib*szott babakocsiról véleményt mondjak. Ne haragudj, de szánalmas a hozzáállásod.

2016. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%

Másik kedvencem tőled:

"Valószínűleg minden embernek van egy egészséges öntudata, hogy akkor ad ki ennyi pénzt egy babakocsira, ha van autója."

Vágod, hogy se a férjem, se én nem vezetünk? Akkor miért lenne autónk? Hogy nézegessük?

Amúgy, te egyetemista korodban szálltál tömegközlekedésre utoljára? Na erre mondom azt, hogy röhej, nem arra, hogy többszázezres babakocsi van a gyereked úri popója alatt. Illetve, nem is ezt, hanem azt, ahogy így rácsodálkozol, hogy tömegközlekedéssel milyen emberek járnak, és hogy azt hiszed, ők alattad állnak. Itt, ahol én lakom, egy rakás ember jár busszal azért, mert a munkahelye közelében nem lehet parkolni, a busz viszont viszonylag közel áll meg. Mondjuk magam sem tudom, hogy ezt egy ilyen sznob idiótának miért magyarázom, szerintem úgysem fogod fel :D

2016. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, 73%-os megadta a választ az eredeti kérdésre. Miatta, és a hasonszőrűek miatt nézik le a Stokke-s anyukákat.


Mert azzal nincs baj, ha valakinek sok a pénze, a probléma ott kezdődik, amikor kibújik a szög a zsákból, hogy mennyire lenézi a többieket. És úgy tűnik, ehhez elég ellentmondani nekik.

2016. máj. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!