Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért nézik le a Stokke-s...

Miért nézik le a Stokke-s anyukákat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a Stokke babakocsiban egyedül az szimpatikus, hogy magasan van a gyerek, és nem kell nagyot hajolni hozzá. Külsőleg szerintem nagyon furcsa. Főleg az Xplory olyan, mint valami kitört nyakú zsiráf vagy nem is tudom. Meg az a fogantyú is olyan röhejesen néz ki, a kettlebellre emlékeztet.

Jó bevallom nekem nincs pénzem rá, de higyjétek el nem a babakocsira irigykedek, hanem a pénzre amiből megvették. Annyi minden szebb, jobb dologra el tudnám költeni. :D

2016. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
78%
Ja és aki ezt az összemosolygást írta...Hát ne csodálkozzon, ha furán néznek rá az emberek ezek után. Amúgy már korábban is olvastam ezt az összemosolygást. Vagy ugyanaz írogatja vagy valami nevetőgáz/drog is jár a babakocsi mellé. :D
2016. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
Utosónak.. Lehet, hogy fű is jár hozzá és igazából azért van egyre több embernek.. :D :D ha ezt tudtam volna....
2016. máj. 6. 16:07
 24/66 A kérdező kommentje:

Amugy igen.. Sokkal sokkal jobb értelmesebb dologra tudnék én is költeni.

;)

2016. máj. 6. 16:08
 25/66 anonim ***** válasza:
56%

Sose néztem le azt akinek többje van mint nekem,sőt...ha okosan,céltudatosan szerezte azt a sokat akkor az olyanra még fel is nézek.

De csak azért nem tudok valakire felnézni mert 8 ezres rugit vesz,meg fél milláért stokke-ot,és a pofámba nyomja.Ettől még nem vagyok irigy,csak valóban nem azok közé a réteg közé tartozom aki Sarka Kata,Hódi Pamela,meg Rubint Réka valagát nyalják a facebookon.Nyilván ezért sem esz meg a penész egy stokkért (amire amúgy lenne pénzem újonnan is,de nem fogok fél millióért babakocsit venni,mert anyám arra tanított,hogy értelmes dolgokra költsek,nekem egy fél millás babakocsi nem ez a kategória)

2016. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
15%

Akinek van rá pénze az meg is veszi, mert nem érzi úgy hogy ez drága!

Szerintem egy 5-8 ezer forintért egy szép rugdalozó egyáltalán nem drága!

300ezer az alap babakocsi az 900 euro.

60 ezer a mózeskosár, más márkáknál is ennyi, és qurva rondák: 200 euro.

Lábzsák: 100 euro, hordozó: 200 euro

Együtt az egész: 1400€. Egy komplett, elegáns, kényelmes, csúcsszuper babakocsiért. Ha annyira megengedhetitek magatoknak, kíváncsi vagyok milyen ennél értelmesebb dologra tudtok költeni?

Én azokat is megértem akiknek annyira nem farzsebből megy ki a pénz, de megveszi mert irtó könnyű tolni, és kényelmes a gyereknek kényelmes a szülőknek.

És olvasom a baromságokat, hogy nem stabil, meg inog.

Látott már élőben Stokke Xplory-t aki ilyet mond?!

Nem!

Miért a milliomosnők nyeljék már le mások mocskolódását, hogy plázamajmokak való babakocsi?

Vagy azok akik nem milliomosok de megveszik, mert tetszik nekik?!

Van annyi emberség mindenkien hogy nem állít meg egy anyukát azzal, hogy de sajnálllak, mert a babakocsidból látom hogy csóró vagy mint...! Már elnézést!

Azért ilyen népszerű ez a babakocsi mert annyi extrát nyújt Kínától-Ukrajnáig.

A vásárlók szeretik Magyarroszgáon meg gyűlölik azokat akik megveszik.

De kit nem utálnak ebben az országban?

A plázákban egyébként sem Chanel táskát, sem Burberry kabátot nem lehet, kapni, így nem hiszem hogy a Pláza lenne megcélozva a Stokke-s anyukáknál mint korzózóhely....

A pláza az átlagnépnek van kitalálva.

2016. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
20%

És kedves kérdező, ha más hasznos dolgod nincs, mint este negyed 8-kor a gép elé ülni és megkérdezni, a gyk-n, hogy miért nézik le a Stokkés anyukákat, nagyon hasznos ember lehetsz...

Nem lenézik, hanem irígylik a jó anyagi helyzetéért, mert feltételezik, hogy kevesebb a gondja, nyugodtak körülményei vannak stb.

Egy olyan országban élünk, ahol az átlag jövedelem 4-600 € között mozog.

Van egy nagyon vékony politikai elit réteg akik lopják a milliárdokat.

Van egy jó széles holdudvar aki belőlük él.

Ezeknek az embereknek akár havi 100 milliója is lehet bevétel gyanánt.

És van nagyon széles, nyomorgó valamint egy széles alsó és középpolgárinak nevezett réteg- havi bruttó háromszázat családostul beosztó aki minden csak nem középpolgári.

Külföldön meg a szír bevándorlónak is több van havonta.

Ezért van bajuk a magyar embereknek a BMW-vel, Vajna Tímeával, a Stokke Xplory V4-et megvásárló anyukákkal.

Mert egyik a másikat nem tudja elképzelni.

És ez még csak ilyenebb lesz, amikor bevezetik a magánegészségbiztosítást, amikor az a háziorvosi rendszer ami ma van, kb havi 50-100 ezer forintba fog kerülni- hamarosan!!

Lesz az Ócsán élők világa, lesz a Budapesti átlagnép meg a gyerekeit Svájcban, Párizsban, New Yorkban taníttató és ott dollármilliós lakásokat vásárló réteg.

2016. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a kommentet csak azért írom, hogy nullára pontozhassa a rasszista kérdező és a többiek, mint az életérzéseset.:))(amúgy igen, ez olyan, mint összevillantani)
2016. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
36%
Azért a alfa giuliámat nem hasonlítom a babakocsidhoz ha nem baj :D
2016. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
27es... Te is nagyon hasznos lehetsz ha más dolgod nincs mint hogy este fél 8kor ide irsz.. Jaaajjj annyira hülye emberek vannak :D
2016. máj. 6. 22:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!