Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kit mennyire visel meg lelkile...

Kit mennyire visel meg lelkileg a Covid, és a velejárói?

Figyelt kérdés

A csapból is ez folyik, sokáig nem érdekelt, vagyis inkább úgy mondom, tartani tudtam az aggódást, az egészséges szinten. Most mióta elkaotam viszont, szorongok tőle. Féltem a gyerekeimet, a családomat.

Nem látom a pozitív jövőképet.

Ti hogy birkóztok meg ezzel? Alapból egy folyamatos tervezgető, pozitív emberke vagyok.

Most valahogy kezd elmenni az erő...



2021. márc. 2. 05:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
25%
1-es válaszból szépen kiderült, hogy az ilyen vakcina-ellenes "okosemberek" tipikusan a minden este a kocsmában csövelő alkesz nőverő buszik.
2021. márc. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
63%

Kedves 21!

Én vakcinaellenes vagyok. Emellett nő, sosem ütöttem meg senkit, kocsmában életemben 1x voltam, akkor is csak bekéreckedtem egy tira alatt pisilni... emellett van 2 diplomám, gyógyszertárban dolgozom, gyógyszerész a szakmám....


Én meg az ilyen kis általánosító, beszűkült agyú kis "buszikból" nem nézek ki sokat...

2021. márc. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
85%
A bezárások miatt 2x annyit kell futárkodnom , nagyon unom már hogy este 8 után mindenki csak zabál éjféli zárásig nálunk.
2021. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:
48%
Szörnyű, hogy ezt műveli a média a szerencsétlen emberekkel. Félelem helyett erősítsd az immunrendszered. Én a bezártság, és a kispályás foci elvétele miatt szenvedek csak (a kocsmázást, bulizást úgy ahogy, meg lehet oldani házibulikkal), de a sok melónak köszönhetően megtaláltuk a kiskapukat, úgyhogy ránk nem érvényesek a bohóc szabályok.
2021. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim válasza:
68%
Covid osztályon dolgozok. Megvisel pl. az ilyen: véroxigénszint 96%, gyulladásos paraméterek alig emelkedtek, gyogyszerekkel ellátva hazaengedtem viszonylag jó állapotban, pár nap múlva az intenzívre került.
2021. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
64%

Át is estünk rajta ősszel, voltunk kontakt karanténban.

Munkánk megvan, teljes home office, kb boltba, sétálni járunk el, közösség hiányzik. Mindenki hárítja a találkozót a közelünkben.

Idős rokonokat még betegség előtt sikerül beoltatni, talán a hét végén azokat is akik még kimaradtak.

Összesegeben nem panaszkodom, mégis az általános hangulatom sokat romlott, ingerült vagyok. Várom hogy vége legyen, annyira hittem egy márciusi nyitasban, hogy sokkolt a harmadik hullam. Várom, jogy pár év múlva ez csak egy rossz epizód legyen, de ez még olyan messze van. Sok embernek sokkal nehezebb, környezetünkben van panikbetegge vált gimis is. Van rokon aki retteg a covidtol és már már mániákusan fél. Nehéz ez mindenkinek... :(

2021. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
83%
Amilyen sok sz.r történt velem 2019 óta, őszintén szólva örülök, hogy élek. Semmi erőm nem maradt a covidtól rettegni.
2021. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként mi is aktívak vagyunk.. de mi a természetbe megyünk általában.

Azt most is lehet.


Egy a gond, hogy messzebb nem nagyon lehet, hiszen abgyerekeket nem nagyon tudom normálisan kovsiban megetetni.. jobb lenne ha be lehetne ülni valahova.

Vagy csak egy cukrászdába, ha pisilni kell..


Ilyesmi



Ami még zavar, az a 8 óra..

Nem magam miatt.. én 18:30 fürdetek már..

Hanem hogy a távolabbi rokonok nem tudnak meglátogatni, mert 8-ra otthon kell lenni, vagy itt kell aludjanak...

10.



De lelkileg egyik sem visel meg


Inkább bosszant, ahogy írtam..


A betegségtől nem félek..

A rák árnyékában nőttem fel.. nekem ez ingerküszöb alatti.


Figyelek, amennyire kell, ahogy ez a vírus előtt is

2021. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
55%

Eleinte én is tartottam a folyamatos aggódást, ami már stresszelésbe ment át.

A stressz meg legyengítette az immunrendszerem és az életkedvemet is. Úgy meg hiába is lenne pozitív a jövő, ha egy stresszes idegroncsként megyünk bele!

Úgyhogy már muszály volt, hogy ne érdekeljen, ha jót akarok magamnak.

Majd lesz valahogy alapon csinálom a napi teendőimet és azokkal is van elég gondom, így könnyen kiiktatható a beképzelt rossz tudatalatti gondolat kikerülése.

Mondjuk a tv-ből is ez folyik.

Erre meg annyi, hogy egy háborúban a nagyszüleink jobban szenvedtek, mint egy ilyen Covid miatt mi most.

2021. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is nagyon elegem van.. felek hogy elkapjuk.. családunkban az unokatesóm sajnos haldoklik..😥 18 éves.. Nekünk 3 gyerek van 4.en gondolkozunk de így ebben a rohadt virusban nem tudom bele vagjunk-e.... Félek rettegek és megbolondulok . A gyerekek is már azt se tudják mit csináljanak itthon. Nem mehetünk sehova... Mikor lesz már vége?????? :( :( :(
2021. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!