Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben, ha...

Mit tennétek a helyemben, ha valaki ilyen súlyos cselekedetre készülne?

Figyelt kérdés

Nos... lehet, hogy majd azt hiszitek, hogy kamu, mert annyira szürreális és durva, de komolyan mondom, hogy nem az.

A történet oda nyúlik vissza, hogy 4 évvel ezelőtt volt egy kapcsolatom egy párkapcsolatban élő férfival. Megcsalta velem a barátnőjét, de aztán visszament hozzá, én is találkoztam a párommal és már 2 éves a kislányunk. :) Eddig örömteli minden... Ez a nő engem a mai napig gyűlöl, noha együtt vannak. Vannak közös ismerősök, visszahallom, miket mond... Most azonban elhangzott egy durva dolog. Azt mondta, ha a lányom 3 éves lesz, el fog menni egy boszorkányhoz, aki átkot fog rátenni. :( Lefagytam... Nem tudom... Ilyenkor ti mit csinálnátok? Azért ide írok és nem ezoteria rovatba, mert engem anyaként érint ez az egész és nem tudom hogyan kellene kezelnem, hogy valaki ilyen bosszúval van a pici lányom iránt! A semmiért! Amúgy alapvetően nem hiszek az ilyesmiben, de azt is hallottam, hogy a párjára, aki ugye velem is volt, valami kötést rakatott és hogy működik is, tény ami tény, én ismerem, a világ legnőzősbb, hűtlenebb férfia volt, most állítólag másra rá sem néz... Ti mit tennétek anyaként? Aludni sem tudok miatta és a kedvem is nagyon rossz. Köszi!


2019. aug. 1. 23:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó jól írja,én ezt tapasztaltam is sajnos. Ismerek olyat,aki mindig leszólt másokat irigységből,mindig rosszindulatú volt. Aztán az illetőnek az anyukája mindig beteg lett. Akkor persze sajnálkozott,de mindig inkább úgy jött le,mintha sajat magát sajnáltatná.

De,h konkrétan a kérdésedre válaszoljak,én azt gondolom,h az átok csak azon fog,aki hisz benne. Szóval,arról te nem tehetsz,h a pasija megcsalta. Elsősorban őt kéne "büntetnie". Szerintem csak fél,h újra megtörténik. Bár,ha tudtad,h van barátnője,akkor nem volt szép tőled belemenni a viszonyba,de ez mellékes. A legnagyobb ludas akkor is a pasi.

Szerintem ne foglalkozz vele és kész!

Ha rosszra gondolsz,azt be is vonzod.

2019. aug. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok babonás, de mégis, szerinted milYen ember átkozna el egy pici gyereket. Még ezek az ál jósnő-boszorkányok is emberek és küldenék el a francba.
2019. aug. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

Kiröhögném,


Egyrészt nem hiszek az ilyesmiben.


Másrészt, hogy 4 év után sem tud továbblépno és boldognak lenni a párjával, a múlton rágódik.


Kívánnék boldog életet és megnyugvàst neki..


( ezt üzenném is.. Az ilyen ezoterikus baromságokban hisző emberek teljesen kiakadnak ettől, egyébként az üzenetet komolyan gondolom, nem taktikai lépés)

2019. aug. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%
Elmennék a helyedben dolgozni. Túl sok időd van pletykálni meg baromsagokon gondolkodni. A gyereked meg legalább a bölcsiben találkozna értelmes emberekkel.
2019. aug. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Mérgelődnék egy sort rajta aztán kinevetném. Nem hiszek ezekben a dolgokban, ha neki ettől jobb hát hajrá! :) Az viszont teljesen biztos, hogyha te ezt elhiszed, akkor tudat alatt úgy fogod alakítani az eseményeket, hogy bevonzd a rosszat!
2019. aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%
Fenyegesd meg, hogy visszaátkozod a gyerekét. Vagy menj el egy jòsnőhöz, hogy a tiédre rakjon valami anti átkot :D De viccet félre téve, hogy lehet hinni ilyenben?
2019. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire elvakult akkor elhintenem h a gyerekem vedelmi varazs alatt all.

Az atkok amit a kislanyra monddanak az mindig a atkot mondo legkozelebbi rokonara szall at.

Sot h talizmant is kapott a gyereked a veredbol es testedbol...

Amugy ez a legerosebb saman vedelem, ezen nem jut at atok.

🙂

2019. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%
Mindkettőtöket felrúgnán... Téged is, hkgy ilyen hülye vagy... Fszt foglalkozol ilyen ostobaságokkal... Ostoba liba vagy... Cdak rossz a lelkiismereted.. Most ha elesik a gyerek majd erre fogod... A férjed helyébe leöntenélek egy vödör vízzel... Vagy ő is ilyen hülye?
2019. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%

#15 egyetértek.. Biztos nem alacsonyodnék le idáig..


Mondjuk aki foglalt pasival kezd.. Hát az is egy színvonal..

2019. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

1# a kérdező lefeküdt az illető pasijával, ő is megérdemelne egy felrúgást.... Sőt kettőt. A másodikat azért mert elhiszi, hgoy egy szaros kötés miatt hűséges a pasi most....

És ilyenek szavazhatnak..... Szánalmas az egész banda...

2019. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!