Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben, ha...

Mit tennétek a helyemben, ha valaki ilyen súlyos cselekedetre készülne?

Figyelt kérdés

Nos... lehet, hogy majd azt hiszitek, hogy kamu, mert annyira szürreális és durva, de komolyan mondom, hogy nem az.

A történet oda nyúlik vissza, hogy 4 évvel ezelőtt volt egy kapcsolatom egy párkapcsolatban élő férfival. Megcsalta velem a barátnőjét, de aztán visszament hozzá, én is találkoztam a párommal és már 2 éves a kislányunk. :) Eddig örömteli minden... Ez a nő engem a mai napig gyűlöl, noha együtt vannak. Vannak közös ismerősök, visszahallom, miket mond... Most azonban elhangzott egy durva dolog. Azt mondta, ha a lányom 3 éves lesz, el fog menni egy boszorkányhoz, aki átkot fog rátenni. :( Lefagytam... Nem tudom... Ilyenkor ti mit csinálnátok? Azért ide írok és nem ezoteria rovatba, mert engem anyaként érint ez az egész és nem tudom hogyan kellene kezelnem, hogy valaki ilyen bosszúval van a pici lányom iránt! A semmiért! Amúgy alapvetően nem hiszek az ilyesmiben, de azt is hallottam, hogy a párjára, aki ugye velem is volt, valami kötést rakatott és hogy működik is, tény ami tény, én ismerem, a világ legnőzősbb, hűtlenebb férfia volt, most állítólag másra rá sem néz... Ti mit tennétek anyaként? Aludni sem tudok miatta és a kedvem is nagyon rossz. Köszi!


2019. aug. 1. 23:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
89%

Hogy mit tennék? Jót röhögnék.

És sajnálnám, hogy vannak még ilyen buta primitív emberek (bár az ezo tv is ebből él)...


Nem hiszem el, hogy te "alapvetően nem hiszel benne". Aki nem hisz ebben, az nevet egyet, és továbblép.

Nem pedig megijed.

A szerelmi kötés is fszság. Egyrészt azt írod: " most állítólag másra rá sem néz..." Szóval állítólag...

Másrészt ilyen hülye nő ki tudja, mivel zsarolja, hogy mellette maradjon. Lehet öngyilkossággal fenyegeti, vagy más hülyeséggel tartja maga mellett.

Amúgy sem lehet túl intelligens férfi, aki évekig van ilyen nővel.


SZóval lépj túl ezen, engedd el, mert HÜLYESÉG AZ EGÉSZ? ILYEN NINCS!!!

2019. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégis lenne emiatt valami, az csak a te hibád. Anyuci értéktelensége. Biztos megéri pár kósza éjszaka más párjával, hogy aztán a gyerekeddel legyen valami.
2019. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%
Emiatt szerintem ne tarts mert aki tényleg hisz benne és boszorkánynak tartja magát az átkot sosem szór senkire mert visszaszáll. Volt kolléganőm volt nagyon otthon ezekben, jósnőhöz is jár rendszeresen.
2019. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!