Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok úgy egy...

Ti bevállalnátok úgy egy gyereket, hogy 160 ezret keresek? Van saját lakás. Párom nem dolgozik, így csak GYES-t fog kapni.

Figyelt kérdés
Nem a fővárosban, hanem vidéken élünk. Van 2 misi félretett.
2019. aug. 2. 08:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/186 A kérdező kommentje:
Írtam már, hogy egyelőre nem vállalunk. Még gyűjtögetek. Csak kíváncsi voltam a véleményekre. Csak ezt a kit mire nevelnek ezt hagyjuk. Akkor a tökéletesek országa lennénk. Csak akkor miért van ennyi alkesz fiatal. Csak a pénzügyi oldalára voltam kíváncsi. A nevelésről nem kérdeztem, szeretetben nőne fel.
2019. aug. 2. 09:34
 32/186 anonim ***** válasza:
81%

Akkor gyűjtsél még vagy 10 milliót, mert kb annyiba kerül a gyerek 15 éves koráig.

Legalább egy varrónői tanfolyamra menjen el, aztán varrjon otthon ágyneműt, adja el, vagy akármi...

Nah, mindegy, majd figyelem a tényeket mikor kell nektek is utalni..

2019. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/186 anonim ***** válasza:
89%
Pont az ilyen nők miatt kellene munkaviszonyhoz kötni minden jellegű támogatást és segélyt.
2019. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/186 A kérdező kommentje:
És ha fölvenném a babavárót, vennék egy lakást és kiadnám albiba? Az még + 40 ezer havonta. Tehát lenne 200 bevétel + 38 ( gyes + családi). Így már 100 ezer jutna a gyerekre havonta.
2019. aug. 2. 09:39
 35/186 anonim ***** válasza:
74%
😖
2019. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/186 anonim ***** válasza:
17%
Vagy te dolgozz+ igényeld meg a gyed- et és lesz pénz párod meg babázhat. Amúgy szerintem bevállalható ennyi bevételre 1 gyerek van aki kevesebből nevel 2- 3 gyereket!
2019. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/186 anonim ***** válasza:
100%
A babaváró, csok munkaviszonyhoz van kötve
2019. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/186 anonim ***** válasza:
89%
Te élelmes vagy. Ha lenne egy normális párod 200+200=400 és meg lenne oldva. Mások így csinálják.
2019. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/186 anonim ***** válasza:
90%

A párod nem szeret dolgozni... Jó, de tudja-e, hogy gyereket nevelni sokkal nehezebb és kimerítőbb, mint dolgozni?


Nekünk egy 8 hónapos fiúnk van, de én a fáradtság ezen szintjéről még csak nem is tudtam, hogy létezik, pedig havi 300 órákat dolgoztam egy kórházban. És bizony vannak napok mikor szívesebben talpalnám végig a szokásos 24 órás ügyeletet a kórházban, minthogy levezényeljek egy 150. rossz éjszakát, miután átnyűgösködte az egész napot is.

Es hol van még a dackorszak, és a többi?


Az anyagi részére rátérve. Nem vállalnám be. Nálunk alap hogy minden fizetős oltást megkap, akkor is ha 100 ezerbe kerül. Sajnos hamar tápszeres lett, és bizony egy havi tápszer azért már szép összeg. Koraszülött volt, így fejlesztésre járunk hetente, az sincs ingyen. Most vettünk neki 135 ezerért autósülést, mert a hordozót már kinőtte. És ez csak az eleje. Minél nagyobb annál drágább lesz.

2019. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/186 anonim ***** válasza:
86%

Babaváróhoz nem biztos, hogy elég a jövedelmed.

És nem adhatod ki, 10 évig ott kell laknotok.


És tényleg ez az életcél, hogy te dolgozol, az asszonyt kitartod, és eltengődtök valahogy???


Tényleg nem lenne jobb havi 3-400ezerből élni???


Nekünk 1 gyerekünk van, 400 a bevételünk, saját házunk van, és így élünk kényelmes normális életet. Gazdagnak nem mondanám magunkat.



De van egy olyan érzésem, hogy nem a barátnőd nem akar dolgozni, hanem te nem akarod, hogy ő dolgozzon. ÉS egy gyerekkel még jobban magadhoz kötnéd (főleg, ha anyagilag ki van szolgáltatva neked).

Ugye igazam van?

2019. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!