Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elhagyom a gyerekem apját,...

Ha elhagyom a gyerekem apját, később nagyon fog utálni a fiam?

Figyelt kérdés

Mindig ez jár a fejemben, hogy egy fiút elszakítani az apjától, hogy én neveljem egyedül nőként, nem a legjobb ötlet...

Apának jó is lenne, de a kapcsolatunk nem megy, egyszerűen nem bírom már évekig vele. A kisfiunk most másfél éves. Fogalmam sincs mit tegyek, legyek vele 20 évig a gyerek miatt?


2019. okt. 19. 22:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Emberré * bocsánat a hibákért , (javít a telefon).
2019. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Mint írtam, szerencsére nem vagyunk házasok, így válni nem kell.

Viszont faluban élünk, én pedig itt nem akarok maradni...

De nem költöznék messzire.

De úgyse engedné hogy elhagyjam, úgyhogy még ki kell találnom hogy csináljam majd. Amúgy amíg ide vagyunk bejelentve és elmennék a gyerekkel, akkor apuka visszavitethetné őt a rendőrseggel? Akkor először ki kell innen jelentenem magunkat a fiammal? És bejelentkezni máshova?

2019. okt. 20. 11:10
 23/23 anonim ***** válasza:
77%

Olyan nincs, hogy nem engedné, hogy elhagyjam, nem kérsz engedélyt. De ha ilyen brutális, akkor vigyázz, nehogy gyilkosság legyen a vége, évente több haláleset származik betegesen féltékeny partnerektől, ha nem lesz az enyém, akkor másé se legyen alapon. Tehát ha elköltözöl, ne menj vissza, és őt se engedd az új lakóhelyedre.

A gyereket önhatalmúlag nincs jogod elvinni, ennek semmi köze a lakcímbejelentéshez, jó is lenne, ha ennyivel el lehetne intézni a láthatást. A láthatásról hatóság dönt, válás esetén bíróság, csak együttélés esetén nem tudom, lehet, hogy csak a gyámhatóság.

2019. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!