Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségem nem akar még...

A feleségem nem akar még gyereket, hogy hozhatnám meg a kedvét?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rajta van a nagyobb teher ezzel kapcsolatban, ő hordja ki stb. De azt ígérte,hogy esküvő után egyből belekezdünk a babaprojektbe most meg viszakozik. (Augusztustban házasodtunk össze idén). Próbáltam vele megbeszélni, hogy fél-e tőle stb de szimplán olyan választ adott,hogy jobb ha ketten vagyunk. Mit tehetnék? Nagyon szeretném ha lenne babánk. A feleségem 25 éves, én 27.

2019. okt. 21. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
78%
Ha a legpozitívabb esetet nézzük: a feleséged nagyon boldog veled és ezt meg csak éppen hogy megízlelte. Friss házasok vagytok, az a természetes, hogy ilyenkor egymásnak örültök mindennap és rózsaszín köd van a fejetekben. Ha akart babát, akar most is, csak szeretne egy kicsit veled lenni. Te nem akarsz vele kettesben időt tölteni kicsit még, mielőtt babáztok?
2019. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés. 27 évesen elképzelhetetlen az, hogy egy férfi gyereket akar? Mindig is imádtam a gyerekeket, tudom, hogy nem futunk ki az időből stb de én akarom, hogy legyen egy babánk.

Nem mondta, hogy mennyi időt kér. Nem is feszegetem a témát már, teljesen esélytelen.

2019. okt. 22. 14:54
 23/66 anonim ***** válasza:
19%
20, mert nem akar öreg apuka lenni? Mi abban a fura, hogy nem mindenki gondolkodik ugyanúgy?
2019. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
84%
Egy kis empátia, illetve annak a hiánya. Én se csinálok semmit ha rám akarják erőltetni.
2019. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
82%

Ez tényleg egy nehéz kérdés és ha tudná valaki a választ az jó lenne! Én is érintett vagyok a kérdésben, csak éppen női félként. Én sem direkt csinálom, hogy azt mondom várjunk még... aztán még várjunk! Mindig azt hittem, hogy ilyenkorra már fogok akarni,de még mindig nem kifejezetten!

Engem még az érdekelne, hogy maga a kapcsolatotok mennyi idős?

Tanácsom csak annyi, hogy minél többet próbálj meg erről beszélgetni. Magáról a témáról,nem konkrétan arról, hogy miért nem akar még... Érthető? Sok sikert!

2019. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
4.5 éve együtt vagyunk már.
2019. okt. 23. 20:19
 27/66 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ezt a témát kicsit engedd el, akármennyire akarod.

Az ember nem egy gombnyomással működik és akkor 'hopp, ma úgy ébredtem életem, hogy gyereket akarok' .

Szóval ilyen nincs.

Érjen meg benne a gondolat es az érzés,ellenben nem sok házassági évfordulót unnepeltek majd.

2019. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
0%

Ohh, hát talán a nejed is ilyen gyászosan látja a gyerekes létet, mint itt az egyik "miért nem hagyod élni a halál előtt" válaszoló.

Remélhetőleg nem ilyenekkel van körülvéve, mert akkor sose fogja magát rászánni a gyerekvállalásra!

2019. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
77%
Én írtam azt, és tapasztalatból.
2019. okt. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%
25-ös vagyok. Rám már több mint 10 éve vár a Párom. Hidd el, hogy ezen az oldalon sem könnyű állni. Nem tudok mit tanácsolni azon kívül,amit írtam. Persze emellett azt sem ártana meghatároznia, hogy most mennyi időt gondolt még kettesben. Jussatok ebben konszenzusra! Majd azért írj, hogy mikről sikerült beszélgetnetek! Hátha tudok valamiben segíteni...
2019. okt. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!