Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségem nem akar még...

A feleségem nem akar még gyereket, hogy hozhatnám meg a kedvét?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rajta van a nagyobb teher ezzel kapcsolatban, ő hordja ki stb. De azt ígérte,hogy esküvő után egyből belekezdünk a babaprojektbe most meg viszakozik. (Augusztustban házasodtunk össze idén). Próbáltam vele megbeszélni, hogy fél-e tőle stb de szimplán olyan választ adott,hogy jobb ha ketten vagyunk. Mit tehetnék? Nagyon szeretném ha lenne babánk. A feleségem 25 éves, én 27.

2019. okt. 21. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
8%

29.

Őszintén sajnálom, hogy neked a gyereked/eid vállalása egyenlő a halállal!

2019. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
90%
Meg ugye az is számít, hogy mikor érzi testileg lelkileg egyaránt késznek magát... lehet lelkikeg ott van már, de testileg nem meri. Vagy fordítva. Szerinted az jobb lesz, hogy incs rá keszen, de te beleerőlteted a dologba ? Ha meg majd depressziós lesz, vagy nem tudja szeretni teljes szívéből a gyereket, meg jössz ide fel "xaranyaafelesegem" kérdéseket feltenni. Nem lehet ezt igy megmondani, ezt a többi kommentelőnek mondom, hogy most még nem akarok, de 3 hónap 3 nap es 11 óra múlva már igen..
2019. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
De én nem hajszolom bele semmibe, mondtam, hogy oké, várjunk. Szeretem a feleségemet, de én már szeretném,hogy babázzunk. Mondtam, hogy nem zavar ha felszed pár kilót, striás lesz a hasa stb. Nem érdekel. De én szeretném, hogy már jöjjön a kis porontyunk. Most annyit mondott mikor kérdeztem, hogy mit szeretne, hogy meddig várjunk olyan választ kaptam, hogy nem tudja, csak várjunk még:( úgy érzem a szexuális életünkre is rámegy ez az egész, úgyhogy jegelem a dolgot.
2019. okt. 24. 11:07
 34/66 anonim ***** válasza:
93%
Persze, nem hajszolod bele semmibe, de azért most is kérdezgetted, hogy na mikor akar már. Ezzel a csesztetéssel inkább csak még jobban elveszed tőle a kedvét...
2019. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
Az lenne a kulcs, ha megbeszélné velem. De nem mondd semmi konkrétat. Ha azt mondja 5 év múlva, akkor oké, 5 év múlva, de nem mondd semmit! Én ezt nem gondolom belehajszolásnak, hogy szeretnék egy normális választ a saját feleségemtől.
2019. okt. 24. 12:00
 36/66 anonim ***** válasza:
100%

Ezt rohadtul nem lehet így megmondani. Most ha azt mondja pl hogy jövőre, de még akkor sem érzi úgy, akkor megint ő lesz a szar, mert dehát azt mondta. Ha meg belemegy annak ellenére hogy nincs kész, az lelkileg nem biztos hogy jó neki.

Lehet téged nem zavar ha hízik meg striás lesz de őt meg igen. Az ő teste, neki kell vele együtt élni.

2019. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt kellene megertened, hogy erre nem lehet konkrét választ adni. Honnan tudná, hogy pont 5 év múlva már akarni fogja? Valószínűleg azt gondolta, hogy az esküvő után majd készen fog állni, de nem áll, amit ilyen fiatalon nem is csodálok. Attól, hogy cseszteted, nem lesz jobb a helyzet.
2019. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
78%

Ha nek szállsz le róla, és van egy kis esze, akkor el fog hagyni.

Ennyire nem lehetsz sötét. Könnyen beszélsz y hiszen nem te maradnál vele otthon. Sietnél haza hozzájuk munkából? Édeskevés.. egészen addig ő van vele, ő eteti, a saját mellén keresztül, az ő gátja reped el vagy vágják meg, nem a tiédet, nem a te bimbód rágja sebesre a gyerek. Nem te mosod a ruháit, nem te rakod pelenkába. Nem neked van hónapokig rosszulléted, nem a te hasad nő hatalmasra. Nem téged fektetnek fel a nőgyógyászati asztalra, hogy vizsgálhassanak hónapokon keresztül. A szüléskor nem a te vérző vaginádat bámulják hárman. Előtte nem a te s.ggedbe kapsz 1.

5 vizes beöntést. Ellenben ha megszületett te bármikor bárhová mehetsz, ő nem. Ő már anya, ő máshogy érez, tervezi a napjait. Neked nem fog folyni a tej a melledből ha nem tudod megfejni magad, vagy pont nem téged csesztet mindenki hogy miert nem vagy képes szoptatni a gyereked. Azt hiszed móka és kacagás? Egy hollywoodi rózsaszín tündérmese? Az elején biztos szuper izgi éjjelente összesen 2 órát aludni, gyerekuvoltesre ébredni, és mikormar tiszta és jóllakott még mindif üvölt és nem tudod mi baja van. Ez után nincs vissza út és regényt tudnék írni mi minden lesz más. Te meg csak számonkéred szerencsétlent, hogy ezt mindent mikor akarja már. Csak hogy te ha délután 3-4kor hazaérsz, babázhass. Persze kaja, tiszta ruha, rend, és egy összeszedett, csinos feleség várjon a lekicsattanóbb örömmel.

2019. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem csúnyán át lettél verve. Valószínűleg sose akart igazán gyereket. Én a helyedben hanyagolnám a témát egy jó fél évig, utána szépen lassan változatnék. Kimaradnék hétvégente, nem sietek haza este, nem tervezek vele. Ha ténylegesen veled akar lenni, akkor hamar összekapja majd magát.
2019. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

#38 Gyakorin mindenki arra élvezkedik, hogy ha elhagyják a másikat. Megmondtam, hogy mindenben mellette állnék amiben tudok. Képzeld, sietnék haza a feleségemhez, úgy, ahogy mindig sietek haza hozzá, munka után most is.

Sugárzik az írásodból a gyűlölet és egy pozitívumot sem írtál le a gyerekvállalással kapcsolatban. De ha neked ezt jelenti egy gyerek, csak sajnálni tudlak. :)

2019. okt. 24. 15:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!