Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségem nem akar még...

A feleségem nem akar még gyereket, hogy hozhatnám meg a kedvét?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rajta van a nagyobb teher ezzel kapcsolatban, ő hordja ki stb. De azt ígérte,hogy esküvő után egyből belekezdünk a babaprojektbe most meg viszakozik. (Augusztustban házasodtunk össze idén). Próbáltam vele megbeszélni, hogy fél-e tőle stb de szimplán olyan választ adott,hogy jobb ha ketten vagyunk. Mit tehetnék? Nagyon szeretném ha lenne babánk. A feleségem 25 éves, én 27.

2019. okt. 21. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
86%

Mert most a feleséged próbáljuk megérteni, es valószínű ő ezeket érzi? Te nagyon okos, te. Ki mondta hogy nekem nincs gyerekem? :D

De nem értem miert nem lehet felfogni, hogy hiába érsz este, délután haza, a nap nagyobbik részét ő van vele egyedül, nem te, aki jobban akarja. Vagy akkor vállald be , hogy te maradsz otthon a gyerekkel.

2019. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
Én bevállalom, hogy otthon maradok a gyerekkel. Ezt is mondtam.
2019. okt. 24. 16:27
 43/66 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én megértelek, nálunk egy hasonló helyzet volt. Megbeszéltük a párommal, hogy a szakvizsgám után kezdjük a dolgot.

Október közepén volt a vizsga, kb a következő hétre már fogorvosi időpontot, mert ugye utána már terhes leszek stb. Erre a párom közölte, hogy "ezt nem lehet így parancsszóra", neki most nincs ilyenje vagy nem tudom.

Majdnem ráment a kapcsat, nem is arra, hogy várni kellett, hanem, hogy becsapva éreztem magam.

Aztàn egy évvel később, amikor a házunk már látszott hogy egyszer elkészül és leesett ez a kő a válláról, simán belement, az első szavamra, és 3 hónappal később terhes is lettem.

Neki vhogy kellett az az év. És tényleg nekem is rossz volt addig, de a másik fülének a rágása nem segít.

Én ilyen "tasklist" típus vagyok, mindent előre beosztok, ő meg ilyen "ihletvezérelt".

2019. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
90%
De még azzal sincs minden teher levéve róla hogy te maradsz otthon. Azt tudtad hogy van aki végig hányja a terhességet? Van aki a végén már menni sem tud szinte? Na és a terhességi toxémiáról hallottál már? És még sorolhatnám. Értsd már meg hogy ez neki nem csak annyi hogy jó gyorsan szülök egy gyereket aztán happy minden.
2019. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
15%
44, azért ne állítsuk úgy be a szülést mint a világ legrosszabb dolgát. Nem tegnap kezdtek szülni a nők..
2019. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
86%
Egy szóval sem mondtam hogy a világ legrosszabb dolga. Én csak azt mondom, hogy a kérdező igazán megérthetné, hogy ez női részről nem csak egy 5 perces numera.
2019. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem pontosan tudja. Ahogy a feleségének is tudnia kéne, hiszen így egyeztek meg, így beszélték meg. Azért ennyi idősen csak van valaki ennyire felnőtt már, hogy tudja mire mond igent.
2019. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
69%
Igen, 44es,nem csak egy, 5 perces kufirc a nőnek... De jelen pillanatban nincs más módja, hogy gyerekük legyen, ugyanis nem találták még fel azt, hogy a pasik szüljenek. Azt viszont eldöntheti a nő, hogy brvállalja-e ezt az egész terhesség - szülés-gyermeknevelés dolgot vagy nem. Ezt még a férjével kell megbeszélnie és nem a mi feltételezéseinkre kell a férjnek reagálnim
2019. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy nőként ez baromi nagy teher, de én nem tudok helyette szülni, csak 100%ig támogatni a terhessége alatt. Tudom, hogy nem rajtam van a cipelni való ilyen szempontból, de mindent megtennék akkor iis a feleségemért. Szerencsére nekünk a lakás adott, ilyen probléma nincs.
2019. okt. 24. 19:16
 50/66 anonim ***** válasza:
100%
Minek emelted ki? Van fejlemény?
2019. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!