Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségem nem akar még...

A feleségem nem akar még gyereket, hogy hozhatnám meg a kedvét?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rajta van a nagyobb teher ezzel kapcsolatban, ő hordja ki stb. De azt ígérte,hogy esküvő után egyből belekezdünk a babaprojektbe most meg viszakozik. (Augusztustban házasodtunk össze idén). Próbáltam vele megbeszélni, hogy fél-e tőle stb de szimplán olyan választ adott,hogy jobb ha ketten vagyunk. Mit tehetnék? Nagyon szeretném ha lenne babánk. A feleségem 25 éves, én 27.

2019. okt. 21. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki, hátha van olyan aki hasonló cipőben jár és van tanácsa. Azóta nem hoztam fel a gyerektémát neki, viszont úgy érzem, hogy kezdek eltávolodni tőle bármennyire is bújik, ölelget... Nem is kívánom sehogy sem, szimplán mélységesen el vagyok keseredve, úgy érzem átvert.
2019. nov. 1. 18:29
 52/66 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd azt a szerencsétlen nőt élni...
2019. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
86%

Te őt szereted vagy a mehét?

Hagyd békén mert elüldözöd. A babának ez a legszarabb ha azert születik meg mert rádumálod

2019. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
91%

Milyen terheket vállaltál at eddig tőle?

Mert ugye ha gáz van a nő marad a gyerekkel..ez a bizalomról szól vagy arról is.

2019. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom minél előbb kérdezz rá h ez a jobb ketten ez mit jelent pontosan? Ha én így válaszolnék az azt jelentené h nem akarok, nekem így kényelmes. Egyébként házasság után én sem akartam rögtön gyereket. 4 év után született meg a fiúnk. Csak kérdezd meg h egyáltalán nem akar, v még nem nem akar, mert nem mindegy.
2019. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

Nemcsak a méhét szeretem, de átvert, hazudott. Adta alám a lovat, hogy házasság után belevágunk.... Most meg már minden más fontosabb.

Én takarítok és heti 3x én főzök.

2019. nov. 1. 19:39
 57/66 anonim ***** válasza:
20%
Sajnálom kérdező... egy gyereklányt vettél feleségül, aki azt se tudja mit akar.
2019. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
88%

Azt tisztázni kell, hogy ő akar e egyáltalán valaha gyermeket, vagy sem. Ez eldöntendő kérdés, nincs meglátjuk, meg talán, mert ha nem, akkor jobb, ha nem raboljátok egymás idejét, mivel nem egyezik a jövőről alkotott képetek.


Ugyanakkor a te hozzáállásodban van némi infantilizmus. "Azt ígérte, hogy az esküvő után egyből belekezdünk". Lehet akkor még őszintén ezt hitte, de menet közben mégis úgy érezte, hogy tudna még várni. Azért ez nem egy olyan ígéret, amit olyan könnyű betartani. Igen, a legnagyobb nyomás őrajta van. 25 éves, talán nem is dolgozott még annyit, amennyit szeretett volna, nem ketyeg még a biológiai órája, mert ha mondjuk már 30 lenne, azt mondanám, hogy a saját egészsége miatt is érdemes lenne. Én 25 évesen fejeztem be az egyetemet, el sem tudnám képzelni, hogy esetleg akkor már szülnöm kellet volna. Te meg túlságosan sietteted a dolgot, meg olyan ígéretre hivatkozol, amit az ember mond, de nem lehet csak úgy csettintésre megtartani. Lehet abban a pillanatban úgy is gondolta valóban, csak menet közben jött egy állásajánlat, vagy egyszerűen csak még szeretne fiatal maradni és magával foglalkozni. Kicsit nekem ez a mondatod olyan, mint mikor a kisiskolások sértődnek meg egymásra, mikor Marika megígérte Jancsikának, hogy puszilkodni fog vele... bocs, de ez jut eszembe. Egy gyerekvállalást nem lehet felfogni, hogy "de megígérte". A kedvét pedig nem hozhatod meg. Ezt az ember vagy szeretné, vagy nem szeretné, köztes állapot nincs. Hány olyan nő neveli egyedül a gyerekét, aki úgy gondolkodott, mint te, hogy "majd megjön a kedve a férjének" és persze "véletlenül" teherbe esett, aztán hoppon maradt, mert a férj komolyan gondolta, hogy neki nem aktuális a dolog. Nálatok hogy lesz, ki fog hoppon maradni, ha tovább erőszakoskodsz? Őszintén hiszem, hogy jár neked is az egyenes beszéd és le kell ültetni és addig nem felállni, míg ki nem mondja, hogy akar-e vagy sem. De ha a válasz az ,hogy igen, de nem most, még egy pár évet csinálna ezt vagy azt, azt neked el kell fogadnod. Egy gyerek mindig a nőnek nagyobb áldozat, akár tetszik ez a férfiaknak, akár nem.

2019. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%
25-30-as válaszoló vagyok, akire már több mint 10 éve vár a párja. Kicsit szíven ütött az a része az 58-as válasznak, hogy 30 fölött már más a helyzet,de ezt leszámítva (nem értem miért lett Ő is lepontozva) nagyon jókat írt! Én is azt tanácsolom továbbra is, hogy ezt meg kell beszélni, ebben konszenzusra kell jutni mielőbb! Látod, hogy így, hogy csak őrlődsz, távolodsz el, ebből lesz majd más gond is, nem csak a meglévő! Továbbra is várom mikről sikerült beszélgetnetek!
2019. nov. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%
De mikor en írtam korábban, hogy ennek szakítás lesz a vége, le lettem pontozva meg kikérted magadnak hogy a gyakorin milyen szemét mindenki, hogy egyből ezzel jön. Nem szemetek vagyunk, de sokszor egy kívülálló sokkal jobban, pártatlanul látja a dolgokat, mint az esetetekben. Én hagynám ezt a lányt, hadd éljen még. 25 évesen elvált lesz, de amilyen stílusban írsz es egyáltalán nem próbálod megérteni őt, megkíméled egy boldogtalan házasságtól.
2019. nov. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!