Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségem nem akar még...

A feleségem nem akar még gyereket, hogy hozhatnám meg a kedvét?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rajta van a nagyobb teher ezzel kapcsolatban, ő hordja ki stb. De azt ígérte,hogy esküvő után egyből belekezdünk a babaprojektbe most meg viszakozik. (Augusztustban házasodtunk össze idén). Próbáltam vele megbeszélni, hogy fél-e tőle stb de szimplán olyan választ adott,hogy jobb ha ketten vagyunk. Mit tehetnék? Nagyon szeretném ha lenne babánk. A feleségem 25 éves, én 27.

2019. okt. 21. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
83%
Ne siettesd, majd ha úgy érzi, hogy készen áll rá, belevághattok. Ráértek még. Élvezzétek addig az életet, utazzatok, szórakozzatok.
2019. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
90%
Lehet úgy is gondolta, hogy belevághattok. De valami miatt mégis meggondolta. Szerintem pár hónapig hagyd a dolgot és mondjuk tavasszal térj rá vissza. Ez nem olyan dolog amit siettetni lehet. Plusz tényleg sokkal több teher jut neki mint neked. És azt csak úgy fogja bírni ha ő maga is nagyon szeretné azt a babát.
2019. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:
Mindenben segítenék amiben tudok, mondtam, hogy dolgoznia sem kell. Nem karrierista. Szeretem őt, de én nem akarok várni a gyerekkel. Egyrészt nem ezt beszéltük meg, másrészt nem mondd semmit azon kívül, hogy szeretné, hogy kettesben legyünk még.
2019. okt. 21. 21:47
 14/66 anonim ***** válasza:
93%

És ez neked nem elég indok? Friss házasok vagytok. Utazzatok kicsit, legyetek együtt. A feleséged meg nagyon fiatal. Persze értem a te problémádat hogy nem ezt beszéltetek meg, de hidd el, ha erőlteted abból jó nem sül ki.

Várj egy picit türelemmel. Nyilván ha nem egyeznek az elképzelések rá fog menni a kapcsolatotok, de ő még csak 25 és még csak idén házasodtatok.

2019. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem rá, próbáltam vele leülni megbeszélni... de esküvő előtt még ő is akarta, hogy belevágjunk. :(
2019. okt. 21. 22:01
 16/66 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván akkor még messzinek tűnt.
2019. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
91%
Lehet akkor úgy gondolta hogy készen fog állni, de most hogy itt lenne az ideje rájött hogy nem. Azért egy nőben nagyon sokminden átfut ilyenkor. Szerintem legtöbben még a terhesség alatt is 20szor meggondoljuk magunkat. Legyél türelmes. Van még időtök.
2019. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
23%
Utoljára kérdezném hátha kapok választ: mit mondott mennyi idő kell neki?
2019. okt. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem te nem férj vagy.

Mellesleg egy 25 éves nő, semmiről nincs elkésve, a 27 éves pasi meg még főleg nincs.

2019. okt. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
24%

Ismét egy kamukerdes.

Ha nem, 27 éves férfiként miért is vagy rafeszulve ennyire a témára?

2019. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!