Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségem nem akar még...

A feleségem nem akar még gyereket, hogy hozhatnám meg a kedvét?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rajta van a nagyobb teher ezzel kapcsolatban, ő hordja ki stb. De azt ígérte,hogy esküvő után egyből belekezdünk a babaprojektbe most meg viszakozik. (Augusztustban házasodtunk össze idén). Próbáltam vele megbeszélni, hogy fél-e tőle stb de szimplán olyan választ adott,hogy jobb ha ketten vagyunk. Mit tehetnék? Nagyon szeretném ha lenne babánk. A feleségem 25 éves, én 27.

2019. okt. 21. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, sőt mindenkinek zöld kezecskét adok, mert próbáltok tanácsokkal ellátni, szóval köszönöm mindenkinek. Leültünk reggel megbeszélni a dolgokat, elmondtam neki az érzéseimet, most minden klappol. Ő is elmondott mindent és megmondta, hogy ő egyelőre nem akar gyereket, félti az alakját. Ez a legfőbb indoka, elfogadtam. Ha így érzi, akkor legyen. Mindenesetre most azon fogunk ügyködni, hogy újra jó legyen köztünk a szex és kívánjam őt. Köszi a válaszokat.
2019. nov. 2. 14:38
 62/66 anonim ***** válasza:
15%
🤣40 évesen majd nem fogja félteni az alakját! Akkor már leszarja, csak valaki csinálja már fel! Legalábbis a környezetemben ez megy!
2019. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
5%

Félti az alakját.... gratulálok, egy libát vettél el.

Amúgy én is féltettem, híztam 30 kilót terhesen baromira féltem, hogy tönkremegyel de azzal nyugtattam.magam hogy akkor plasztika. 24 éves voltam.

Most 32 vagyok és ugyanezt gondolom. Én szeretek és akarok jó nő lenni és maradni. DE a gyerek fontosabb.

Szerintem átver...

2019. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
0%

Visszaolvasgattam és nem tudom.... nem lehet hogy van valakije???

Nekem gyanús...

2019. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs senkije, ez csak egy xar kifogás inkább csak
2019. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
100%
nem itelkezem senki felett, sem a kerdezo sem a neje felett. jocskan az anyja lehetnek es tapasztalatbol mondok egy "meset". Van aki a terhesseget roppant nehezen viseli, szerencse kerdese. aztan a baba nem eszik,nem szopik nem alszik nem ez nem . aztan a gyerek nagyobb lesz, nem lesz olyan amilyennek probaltak nevelni de meg csak arra se veszi a faradtsagot hogy egy picit ne okozzon gondot a szuleinek akik igazi szeretettel es orommel vartak ot. aztan elerkezik a felnottkor es a kornyezet negativ rahatasa sokkal nagyobb lesz mint a szereto csalad rahatasa. megkezdodik a szenvedesek idoszaka mert a gyerek olyan utat valaszt ami romlasba visz es a szulo mindenet odaadna hogy megovja a gyereket . onmagatol. aztan ez nem sikerul, elmennek arra a temetesre ahonnet ep lelekkel egyetlen szulo sem jon vissza. ezek azok a szulok akik magukban eloszor aztan egymas elott kesobb kimondjak hogy bar soha ne szuletett volna meg , soha ne akartunk volna gyereket. Sokan manapsag latnak maguk elott ilyen peldak sorozatat, es elbizonytalanodnak hogy mi van ha velunk is ez tortenik. lehet hogy ez csak egy ideig tarto bizonytalansag de akar ilyen eset akar masmilyen kesztet arra egy not hogy egyenlore eltolja a gyerekvallalas idejet nem szabad a napi kovetelozessel ezt meg rontani. ha pedig a kerdes nem oldodik meg eveken belul sem akkor veget kell a kapcsolatnak vetni. ez a tortenet csak egy pelda volt arra hogy nem csak rozsaszinu fodros babaalmokbol es az elet adas csodajabol all vagy allhat egy gyerek, barlegtobben mielott a "projektbe" utalom ezt a szot, belekezdenek azt latjak maguk elott hogy utodjuk maga lesz a tokely es a csoda minden szinten. es napi fel ora alvas is kicsi ar hogy ezt a csodat mi teremtjuk meg. csakhogy csodak nincsenek vagy olyan ritkak hogy legtobben soha nem talalkozunk vele. kivancsi lennek hogyan alakult az eletetek kerdezo?
2022. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!