Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mit tennétek...

Anyukák, ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott egy család ( de nem házasok)


Anyuka apuka és kisbaba ( 9 hónapos)


Anyuka megcsalta apukát és ez kiderült.


Apuka összetört és klépett a kapcsotból.


Viszont a gyereket is vinni szeretné közös felügyelettel.


Még csak most fogadott apuka ügyvedet így még sehol nem tart az ügy.


Anyuka teljesen összetört mert tudja hogy ezt rettenetesen elrontotta viszont a gyereket ő akarja nevelni.


Mint anyák ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Belemennétek a közös felügyeletbe bíróságon kívül?


Nő létemre sajnos az iazság az igazság ezt anyuka elrontotta nagyon és apuka elveszítette a családját önhibán kívül, megbocsájtás kizárva és ilyet kérni sem lehet ezek után.


Ti mit tennétek egy olyan férfial aki ezen végigment és a gyerekét nem akarja elveszíteni és hétvégi apuka pedig nem akar lenni ha már a családja volt neki a mindene?



2020. jan. 14. 18:54
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
"Nő létemre sajnos az igazság az igazság ezt anyuka elrontotta.." innen majdnem egyértelmű, hogy magáròl beszél. De ha egy kìvülállò is, akkor is beszélhetne egy párròl. Max ha a gyerek ìrta volna ki a kérdés akkor lenne teljesem helyén ha anyukajáròl és apukájáròl beszélne. Pl. Anyukám megcsalta apukámat...Apukám összetört és kilépett a kapcsolatbòl..mondjuk nekem minfegy, de higyjétek el tudatt alatt is kihat ha otthon apukáztok és anyukáztok ez bizonyìtott tény.
2020. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
52%
Egy ilyen pici gyereknek az anyánál a helye.
2020. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok! Most így jött ez ki belőllem.


Pontosan tudom hogy mit csináltam...

2020. jan. 14. 20:15
 14/46 anonim ***** válasza:
66%
Jó lesz az a közös felügyelet, ha a mókuskáját meg tudta osztani, a gyereknél is tud osztozkodni.
2020. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen... én sem félek attól hogy nem nálam lenne az elhelyezés. Viszont mit tettem....
2020. jan. 14. 20:16
 16/46 anonim ***** válasza:
79%
Akármit is tettél ne a gyerek elhelyezésével kompenzálj. Ne ezzel pròbálj jòvá tenni semmit. Lehettek még boldogok mind a hárman csak tanulj a hibádbòl.
2020. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
#16 azaz?
2020. jan. 14. 20:29
 18/46 anonim ***** válasza:
74%
Nem szép dolog a megcsalás, de tudod mi a véleményem? Régen szar az a kapcsolat, amit az tart össze, hogy csak egymással bújunk ágyba. Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok az életben, jelen esetben az, hogy családban kellene felnevelni azt a gyereket. Én biztosan próbálkoznék a megbocsájtással, lehet, hogy a párod is erre jut majd, csak idő kell neki.
2020. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Most ezzel azt mondod hogy a megcsalás nem is akkora bűn?


Ismerem a párom és nagyon szeretem, azt leszámítva hogy mindent tudok róla ő biztosan nem csalt meg és ha így lett volna az is biztos hogy én sem tudnék túl lépni ezen...


Lehet hogy már nem úgy vonzódom hozzá mint az elején de ez természetes viszont nagyon szeretem és egy idiótaság miatt ez történt.

2020. jan. 14. 20:40
 20/46 anonim ***** válasza:
66%
18-as ez szerintem is így van.
2020. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!