Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mit tennétek...

Anyukák, ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott egy család ( de nem házasok)


Anyuka apuka és kisbaba ( 9 hónapos)


Anyuka megcsalta apukát és ez kiderült.


Apuka összetört és klépett a kapcsotból.


Viszont a gyereket is vinni szeretné közös felügyelettel.


Még csak most fogadott apuka ügyvedet így még sehol nem tart az ügy.


Anyuka teljesen összetört mert tudja hogy ezt rettenetesen elrontotta viszont a gyereket ő akarja nevelni.


Mint anyák ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Belemennétek a közös felügyeletbe bíróságon kívül?


Nő létemre sajnos az iazság az igazság ezt anyuka elrontotta nagyon és apuka elveszítette a családját önhibán kívül, megbocsájtás kizárva és ilyet kérni sem lehet ezek után.


Ti mit tennétek egy olyan férfial aki ezen végigment és a gyerekét nem akarja elveszíteni és hétvégi apuka pedig nem akar lenni ha már a családja volt neki a mindene?



2020. jan. 14. 18:54
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
95%

"Régen szar az a kapcsolat, amit az tart össze, hogy csak egymással bújunk ágyba"


De ha megundorodott a kérdezőtől és örökre kiábrándult belőle, az mindent befolyásol

2020. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem szükségetek lenne egy kis időre amít csak egymással töltenétek. Nekem kicsit úgy hangzik hogy a kedves kérdező nem érezte magát nőnek a párja mellett ami lehet több okból még akkor is ha a párja nem tehet erről.. sajnos egy terhesség ès egy szülès sok mindent befolyásolhat. Tapasztalatból mondom ezt.
2020. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

22# tenyleg így volt....


Még bulizni is elmentem úgy hogy tudtam hogy a párom egyetlen kérése hogy kettesben tudjunk tőleteni egy éjszakát amire szülés óta nem volt példa.


Más férfire volt szűksegem még ha ez kegyetlenűl rosszúl os hangzik... iszonyatosan szégyelem magam

2020. jan. 14. 20:54
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Itt igazából az a lényeg hogy most is másra van szükséged? Ha nem akkor ennyi.. szégyenled magad ami azért jó jel.
2020. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már fiatal persze öreg sem (31)


Nincs másra szükségem csak a páromra. És rettentően bánom amit tettem.


Viszont ismerem magam és őt is. Ezt sosem fogja tudni megbocsájtani és ezt mondta is, de nem is ez volt a legrosszabb pont , hanem az amikor lattam hogy ez mennyire rosszúl esett neki és mennyire tö kretette mert ez az amire nem számított

2020. jan. 14. 21:09
 26/46 anonim ***** válasza:
60%
Ki kell bekulni. Megcsaltad, megbantad, megszenvedtetek. Ez van, ami tortent megtortent, tovabb kell lepni. En az irasokbol azt erzem, h szeretitek egymast, ez a legfontosabb, a gyerek csaladban nojjon fel, ne ilyen megosztott marhasagban.
2020. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
39%
Nem azt mondom, hogy nem baj, ami történt, csak azt, hogy én is megcsaltam a férjem, megbocsájtotta, ennek már 6 éve, gyereket is vállaltunk. Biztosan az is kellett hozzá, hogy jogos volt valamennyire a dolog, bár a tiszta nyilván az lett volna ha szépen elválok és utána fekszem le mással. Csak azt mondom, hogy meg lehet beszélni, de valószínűleg nem két perc lesz neki ezt feldolgozni, hanem napok, hetek.
2020. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Sajnos az en parom nem fogja, ez egy olyan dolog neki ami az önvecsülését is a földbe taposta
2020. jan. 14. 21:32
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
31 évesen még szemtelenül fiatal vagy. A gyerekelhelyezetést oldjátok meg, aztán ő is megtalálja még a boldogságát meg te is. Ha széttört a bizalma és undort érez a tetted miatt irántad, az már nem orvosolható. Ha ki is békülnétek, a tüske mindig benne lenne és fel is emlegetné. Semmi értelme. A gyereknek legyen a legjobb, már csak ez a fontos. Férfit-nőt meg találni.
2020. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
56%
Többen leírtuk hogy ez nem a világ vége.. megcsaltad megbántad. Beszéljétek meg de te folyton azt hajtod hogy nem fog megbocsájtani. Akkor most itt mit is szeretnél? Látod volt olyan is aki leírta hogy megcsalta a férjét de tovàbb léptek ezen ès együtt vannak. Nekünk nem téged kell meggyőzni nem?
2020. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!